Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг. Питання-відповіді

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняOleksandr07 © 27.03.10 16:10:57    Роупджампінг. Питання-відповіді

А коли ще будуть стрибки з моста «Лань, що біжить» в Кам’янець-Подільську? І чи можна без всяких там поїздок, просто прийти і стрибнути? Проживаю я в Кам’янці-Подільському.
ПовідомленняAndrey © 27.03.10 22:40:48    Скоро роупджампінг

Oleksandr07, будуть... скоро...  Планується відкрити сезон у квітні, та все буде залежати від погоди. Доречі, можете інформувати нас про неї Smile

Oleksandr07 написав(ла):
чи можна без всяких там поїздок, просто прийти і стрибнути?
Хм...  можна все. Хоч зараз можна стрибнути...  але тільки один раз. Тому все ж раджу дочекатись нас Wink

Змінено: Andrey (28.03.10 11:04:32)
ПовідомленняCrank © 27.03.10 22:57:26    

Andrey написав(ла):
Планується відкрити сезон у квітні
Це круто Yahoo
З нетерпінням чекаємо відкриття сезону Smile

ПовідомленняVushenka © 28.03.10 17:05:54    

Andrey написав(ла):
можна стрибнути...  але тільки один раз.
ой... тобто як? Тепер буде не трри стрибки а всього один?
ПовідомленняVushenka © 28.03.10 17:08:28    

тю, я ступила, прошу вибачення Smile
ПовідомленняVitalik-ataman © 28.03.10 17:09:54    

Vushenka написав(ла):
ой... тобто як? Тепер буде не трри стрибки а всього один?
Вірніше сказати - останній Acute
ПовідомленняOleksandr07 © 28.03.10 22:08:11    

Буду чекати з нетерпінням  Smile  
Оплата на місці?? Чи потрібно перед цим буде записуватися??????
ПовідомленняAndrey © 28.03.10 22:27:27    

Oleksandr07 написав(ла):
Оплата на місці?? Чи потрібно перед цим буде записуватися??????

Записуватись прийдеться у будь - якому випадку...  Інакше звідки нам знати, хто і коли хоче стрибати? Перед поїздкою буде створено відповідну тему, в якій буде вказана уся детальна інформація стосовно стрибків, оплати і всього остального. Ждітє Wink

Повідомленняsia88 © 28.03.10 23:06:14    

швидше б вже.. а то я диплом не почну писати поки не стрибну..Smile
ПовідомленняVushenka © 29.03.10 9:44:05    

Скільки цього року коштуватиме приг?
ПовідомленняANGELo © 29.03.10 10:08:37    

Vushenka,
Andrey написав(ла):
Перед поїздкою буде створено відповідну тему, в якій буде вказана уся детальна інформація стосовно стрибків, оплати і всього остального. Ждітє Wink

Повідомленняsharoyob © 29.03.10 21:49:46    

Я вже хочу! В нас буде екскурсія в 20-х числах квітня, що пролягатиме через Кам'янець-Подільський, от я і хочу цим скористатись. Very Happy Чекаю відкриття теми...
ПовідомленняРейдер © 29.03.10 22:16:59    

sharoyob написав(ла):
sharoyob
Мда Acute  Surprised
Цензура))
Повідомленняsharoyob © 04.04.10 6:02:01    

Off-topic: ну що я зроблю, цей нік дістався мені випадково, і тепер завжди зі мною. Зате ніколи не зайнятий Happy
ПовідомленняRamantik © 08.04.10 10:06:44    

Всім привіт
В мене питання коли буде відкриття  роуп-стрибків? в мене 16 квітня ДН і я хтів 17 квітня стрибнути це можливо ????
Дякую
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU