Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Папілі піФФка =(

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSunSmiLe © 25.03.10 16:12:24    Папілі піФФка =(

Отже, я хо назад в Азію!
Закони до Європи підганяють, а от про те, що ментів тре навчити нормально поводитись -- додати забули. З понеділка на вулицях рідного Львова наряди міліції чіпляются до розпиття пива. Тому будьте обережні!

Цитата:
Принят новый Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по ограничению потребления и продажи пива и слабоалкогольных напитков» от 21.01.2010 г. № 1824-VI (далее — Закон № 1824), направленный на борьбу с курением и употреблением алкоголя.
Ограничения

Запрещается потребление пива (кроме безалкогольного), алкогольных и слабоалкогольных напитков:

* в заведениях здравоохранения;
   * в учебных и образоватнельно-воспитательных учреждениях;
   * в общественном транспорте, на остановках транспорта, в подземных переходах;
   * в заведениях культуры;
   * в закрытых спортивных сооружениях (кроме пива в пластиковой таре);
   * в лифтах и таксофонах;
   * на детских площадках;
   * на спортивных площадках;
   * в помещениях органов государственной власти и органов местного самоуправления, других государственных учреждений.

Запрещается курения табачных изделий:

* в лифтах и таксофонах;
   * в заведениях здравоохранения;
   * в учебных и образоватнельно-воспитательных учреждениях;
   * на детских площадках;
   * на спортивных площадках;
   * в подъездах жилых домов;
   * в подземных переходах;
   * в общественном транспорте.

Запрещается, кроме специально отведенных для этого мест, курение табачных изделий:

* в заведениях общественного питания;
   * в помещениях органов государственной власти и органов местного самоуправления, других государственных учреждений;
   * в помещениях заведений культуры;
   * в помещениях закрытых спортивных сооружений;
   * в помещениях предприятий, учреждений и организаций всех форм собственности.

В даному переліку відсутня заборона смакувати пиво на улюбленому фонтані, але її Ви знайдете  У   Кодексі  України  про  адміністративні  правопорушення ( 80731-10,  80732-10 ) (Відомості Верховної Ради УРСР,  1984  р., додаток до N 51, ст. 1122):

Цитата:
Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді";

абзац перший частини першої викласти в такій редакції:

"Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи   транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив  дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль";

"Вартість" такого порушення від 17 до 85 грн. Три протоколи й маєте судову справу =(

Від себе додам: можливо й вірно зробили, бо молодь реально збухуєтся й лишає після себе гори пивних пляшок. Але з іншої сторони -- заграніца нам помагає -- все бухло тепер в пакетах. І до порожніх пляшок додались поліетиленові пакети (
Жах.... Прийшла весна. відкрився сезон на фонтані а тут така свиння (

ПовідомленняFistashka © 25.03.10 23:16:52    

ще б на цигарки ціни підняли до рівня європейських - було б здорово!
ПовідомленняQbl © 26.03.10 8:51:45    

Гм. Як на мене, нічого не зміниться. Курити вже давно заборонили в громадсьих місцях - і що????
ПовідомленняZippo © 26.03.10 9:11:13    

Qbl написав(ла):
лишає після себе гори пивних пляшок... ...І до порожніх пляшок додались поліетиленові пакети
100% тепер по місту додадуться літаючі паперові та поліетиленові пакети...

SunSmiLe написав(ла):
"Вартість" такого порушення від 17 до 85 грн.
Міліції зробили надбавку для зарплати...

Fistashka написав(ла):
ще б на цигарки ціни підняли до рівня європейських - було б здорово!
- Тато, мама сказала, що сигарети подорожчали, ти напевно тепер будеш менше курити?
- Ні донечка, тепер ви з мамою будете менше їсти.

ПовідомленняLucky © 26.03.10 10:18:26    

ZIPPO написав(ла):
Міліції зробили надбавку для зарплати...

ну то не міліції, а взагалі-то, я думаю що це правильно. У всьому цивілізованому світі ніхтоне п'є пиво вот так привселюдно тіки в нас. Минулого року звернув увагу, що біля дитячих майданчиків не те, що лєві люди, а й самі татусі з мамусями приводять своїх кіндерів і поки ті бавляться сидять і бухають пиво.

Я вот тіки думаю, чи будуть лягаві абарзєвати якшо пєш пиво обгнорнуте папером

ПовідомленняDaishi © 26.03.10 11:14:09    

lucky написав(ла):
У всьому цивілізованому світі ніхтоне п'є пиво вот так привселюдно тіки в нас.

Ложь, триндьож і провокація...
В тій самій Польщі (був практично у всіх великих містах, крім Варшави) очень даже бухають... а уж як з центру зійти то взагалі мраки
ПовідомленняAscetic13 © 26.03.10 15:17:17    

Дассс так завжди, держава робить вигляд шо її шось хвилює і бореться з наслідками замість того шоб побороти причину.
ПовідомленняSunSmiLe © 08.04.10 11:43:09    

Декілька днів тому знайомий провів 2 години в сихівському райвідідлі за те, що пив пиво бяіля свого підїзду з товарищем... парили мізки й самі були не в захваті від того
самі пояснили, що шкло завертати в щось, а от від питання щодо пластикових темних пляшок без жодних етикеток відморозились =(
Але мене наразі цікавить трішки інше. Жодної інформації в пресі, сільрада, інакше то не назвати, відразу заявила, що обливаний понеділок пройшов без ексесів, жодного затримання...
от тепер думаю... невже пиво на улюбленій лавці більше порушення ніж оце:
Шо си за мода дівкам спідницю задирати на обливний понеділок?! (Львівський форум)
«Мокрый понедельник» во Львове (газ. "Українська правда")
Поливаний понеділок (Blogspot, Yurko Dyachyshyn)
«Мокрый понедельник» во Львове (Фишки.нет)

це не традиція і це вже не свято  Evil or Very Mad

ПовідомленняANGELo © 08.04.10 12:37:20    

SunSmiLe, стосовно розпивання пива сперечатися не буду, але переглянувши фото, коментарі, обговорення з наведених ресурсів - немає слів... Evil or Very Mad Бидло є, було і буде. Просто все залежить від концентрації в суспільстві того самого бидла... Мені соромно за Львів. Коли ж почнеться самоочищення? Twisted Evil
Цитата:
- Разруха, Филипп Филиппович.
- Нет, - совершенно уверенно возразил Филипп Филиппович, - нет. Вы первый, дорогой Иван Арнольдович, воздержитесь от употребления самого этого слова. Это - мираж, дым, фикция, - Филипп Филиппович широко растопырил короткие пальцы, отчего две тени, похожие на черепах, заерзали по скатерти.
- Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом?
- Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат "бей разруху!" - я смеюсь. Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку!
М.Булгаков "Собаче Серце"
ПовідомленняYdrozhdzhal © 08.04.10 13:05:39    

Я коли теж ці фото побачив - то перша думка: скільки в нас бидлятини і дебілятини у Львові живе. А друга думка: треба таких зі страйкбольної гвинтівки та по ногах, а то і вище  Twisted Evil .
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU