Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо з днем народження нашого гуру – Zippo!

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 24.03.10 0:36:44    Вітаємо з днем народження нашого гуру – Zippo!

Хай твого козацього здоров'я прибуває, щоб вистачало на всі акції і атракції, на приги та польоти, занурення і лазання, і. т.д Щоб був щасливий! А ще любові палкої, радості неосяжної і потіхи від того як extremeмівців довкола тебе прибуває та прибуває!! (ти спрацьовуєш, як магніт)
Розвивавй свій талант в кліпмейкерстві, бо за тобою плаче великий кінематограф! Тільки можу собі уявити, скільки всього цікавого принесе твій новий рік життя....
Поважаю тебе, за твій невтомний оптимізм, щирість братерську і безмежно добре серце !
Yahoo  Yahoo  Yahoo  Good  Good  Good
ось такий він...Zippo
ПовідомленняVitalik-ataman © 24.03.10 0:55:44    

Вітаю з днем народження! Нехай оптимізм яким ти з усіма так щедро ділишся ніколи непокидає твоє еxtrem-альне життя, хай кожен день, година та хвилина приносять тобі максимум нових вражень, емоцій та почуттів; лишайся таким який ти є: просто чудовою людиною! Good
ПовідомленняVictor SV © 24.03.10 7:11:15    

Здоровя, щоб та іскра яка тяне на нові враження та свіжі пригоди ніколи не гасла в тобі. Не зупиняйся на досягнутому, залишайся хорошою людиною, та надійним товаришем Drink  Drink
Усе що побажають сьогодні щоб збулося та не покидало тебе цілий рік  Drink
ПовідомленняBlumchen © 24.03.10 7:57:43    

Вітаю!
Всього афігенного і абезбашеного!
Побільше в житті моментів і вражень, від яких перехоплює дух, тільки завдяки таким моментам цінується життя і ними ж вимірюється
ПовідомленняQbl © 24.03.10 8:21:26    

Вітаю Drink  Drink  Drink
ПовідомленняAlexxx © 24.03.10 9:15:27    

С Днюхой Тебя. Желаю Тебе больше возможностей и здоровья для воплощения в жизнь всех Твоих Extreme-проектов и получай максимум удовольствия от жизни! Drink
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняANGELo © 24.03.10 9:45:08    

Ну типу з днем народження! Здоров'я, щоб всього досягнути та пережити, і відсвяткувати, успіху та удачі, добра тобі та твоїм близьким і рідним, ну і справжніх почуттів у житті! Вітаю!
Повідомлення7eMEN-off © 24.03.10 10:04:59    

З днем народження!
Happy birthday to you!
Herzlichen Gluckwunsh zum Geburtstag!
Bon anniversaire!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Честит рожден денi!
Йом хулэдэт самэах!
Шэн-жи куай-лэ!
Суксан ван кэд!
О-тандзё:би о-мэдэто:!
Цнундт шнорhавор!
Mi congratulo con Lie di buon compleanno!
Onnea syntymapaivana!

С меня 500 эскимо Smile

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняLucky © 24.03.10 10:19:18    

З Днюхою Атец!

Козацького тобі здоров'я, енерджайзеру, успіхів у всіх аспектах життя, удачі і всього зе бест!!! Drink  Drink  Drink

ПовідомленняLightoff © 24.03.10 10:31:55    

Вітаю тебе із ще одним обертом навколо сонця! Бажаю здоров'я, якого б тобі вистачало на усе що задумав, багато взлетів, поменше падінь, а якщо уже і падати - то тільки з парашутом.  "Трамвайних ручок" на скелі "Життя" щоб у тебе було побільше. І друзів, звичайно ж, хороших, вірних та хоч частково тебе розуміючих) Вітаю!  Smile
ПовідомленняAscetic13 © 24.03.10 10:52:37    

Не любив я завжди свій день народження, але востаннє я його провів стрибаючи роуп, це був найафігеннішший мій ДН
Це відбулось завдяки нашому ZIPPO.
Тож в твій ДН бажаю тобі побільше наснаги і здоровя робити шось екстрімально цікаве, і діставати від цього масу позитиву!!!
ВІТАЮ Yahoo
ПовідомленняLyubko © 24.03.10 11:04:15    

Друга, брата, товариша, однодумця і т.д. вітаю з Днем народження! Якщо секс двигун реклами, то ти двигун Lviv extreme club!!! Успіхів тобі у цьому, стрімкого розвитку й розуміння близьких! Побільше б таких "психів" як ти друже і житя  стало б цікавішим. Завжди чув вислів "Львівські батяри" і незнав що це означає, тепер знаю, це про тебе! Хай щастить!!!
ПовідомленняVictorT © 24.03.10 11:10:51    

Желаю голубого вертолёта, который зажал тебе Семёнофф Very Happy
И чтоб на 4200 за 10 минут. Goof
С ДР! Drink Многое бы не произошло, если бы не ты.

Змінено: VictorT (25.03.10 20:27:47)
ПовідомленняDaishi © 24.03.10 11:53:34    

щож приєднуюся до привітань  Drink  Drink  Drink
Гратулейшнс Smile
ПовідомленняExtremal © 24.03.10 12:09:04    

З днюхою старий!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU