Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2010 у Львові

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 8 з 9
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNewcomer777 © 04.10.10 9:50:37    

так я не понял, чего вы в самолете приземлились-то?
ПовідомленняNattka © 04.10.10 10:04:38    

newcomer777 написав(ла):
чего вы в самолете приземлились-то?

Very Happy  Crying or Very sad  а ми і самі не поняли  Unknow  Unknow  Сіли в літак... хорошо. Про наші вправи було відомо пілоту за кілька годин до стрибка... хорошо... Він нас в літак пустив... Потім на висоті десь 600 м каже до  Омеляновича- Як скидати будеш? Той -в 3 зазоди... Хорошо... Г- нє так не піде і шось йому показав на панелі приладів , Омелянович всіх разників кинув в один заход з 900 м і ми втішились , шо то для того шоб нас трьох скорше підняти на тих нещасних 400 м і тут ми відчули страшну річ-  Shocked  Shocked  Shocked  літак замість того шоб набирати висоту - стрімко знижується !!! Омелянович каже до кінця заявки 1 хв ,на землі ми були 18-50. Заявка до 19-00. Питання : скільки часу треба літаку шоб майже пустому набрати 400 м шоб було 1300 бо він вже на -900?
Відповідь ХЗ або ГЗ

ПовідомленняNewcomer777 © 04.10.10 10:11:52    

а, стандартный расклад.  Very Happy  ну, надо понимать куда вы приехали  Cool
ПовідомленняDudych © 04.10.10 10:14:42    

Да, Цунив со своими прыжками поражает все больше и больше..... Можно было просто сесть в самолет, на земле выпрыгнуть с него, и засчитать ето как прыжок. как в армии говорят "пешше по машинному"  Very Happy  LOL

nattka написав(ла):
на землі ми були 18-50. Заявка до 19-00.
А на аеродром когда приехали, как обычно в 9.00 ? Very Happy
ПовідомленняLucky © 04.10.10 11:09:17    

Вам то смішно, а мені всередині злість аж закипає від того всього... Ходить по аеродрому такий собі жирний боров, майже цар і бог, і йому реально ніхріна не зробиш!
Я вже длавно пропонував влаштувати терор - облити відром гівна прямо в центрі міста, пригів від того більше не стане, але приємно то як!

ПовідомленняNattka © 04.10.10 11:56:59    

lucky написав(ла):
облити відром гівна прямо в центрі міста

Не надо  Very Happy  Very Happy  Very Happy  субстанція від змішування якостей не міняє. Ну сам подумай ,шо буде  Г. якщо його
lucky написав(ла):
облити відром г

ніц не зміниться! Мо тре гарно попросити? , дивись : г... якщо до справи підійти с умом дуже корисна штука, мо і Г. якось одумається?! Хотя єт уже вряд ли  Surprised
Dudych написав(ла):
как обычно в 9.00 ?  Very Happy

нічого смішного не бачу

ПовідомленняNewcomer777 © 04.10.10 12:37:40    

nattka написав(ла):
ніц не зміниться! Мо тре гарно попросити? , дивись : г... якщо до справи підійти с умом дуже корисна штука, мо і Г. якось одумається?!
О! Классная идея!!!
ПовідомленняSpawNTnT © 14.10.10 11:55:16    

Женя відзовися, пригають ще в Цуневі?
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 14.10.10 15:02:46    

Цитата:
Женя відзовися, пригають ще в Цуневі?

Цієї неділі стрибали - два підйоми.

Дзвонив Омельяновичу - на найближчі вихідні стрибки плануються!!!.

Погода по прогнозу на вихідні - ясно без дощів  Preved  Preved  Preved

Тільки вдягтися треба трохи тепліше, ніж літом Smile

І не забувайте про взуття для стрибків (похідне, як для Карпат: міцна підошва, щоб п"ятки не побити, високий верх, щоб тримати голеностоп)

Хто хоче котиків маленьких двотиждневих - розбирайте: з вівторка дощі починаються, а потім зима - можуть не вижити.

Мапа народила прямо на мому спальнику - прокинувся, а в ногах щось пищить. Ось що знайшов

Пішов, склав парашут, вернувся - малих вже четверо

Чірокі може також хтось візіме - дивіться, яка красуня і пройшла інструктаж з практичної ловлі мишей

ПовідомленняVictorT © 22.11.10 10:05:13    

Вчера удовлетворительный прогноз был только на цунев, и я и nattka поехали в очередной раз прыгать каплю и alexx за компанию. Хорошо хоть шашлык взяли, чтоб небыло очередной поездки впустую, ибо, как вы наверное уже догадались, мы в очередной раз прокатились в самолёте без прыжка. Было нас 6 человек, кому требовалась высота 1300, и Г. сказал, что поднимет. И таки даже поднял в этот раз, ну, думаем, уж на этот раз состоится наконец наша капля. Уходит 4-ро человек перед нами, мы с Наташей уже стоим в обрезе, я боковым зрением смотрю на землю, вижу, что ещё пару секунд желательно подождать, Омеляныч нам тоже говорит не спешить, и тут Г. сигналит остановить выброску и мы идём на снижение. Напрашивается вопрос (не в первый раз) - Г. специально это делает?
З.Ы. И в этот раз с нас тоже брали деньги вперёд.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.11.10 18:43:32    

Хоть намек на объяснение причины был?
ПовідомленняDudych © 22.11.10 20:34:11    

наверное что б больше не приежали... Very Happy
ПовідомленняNattka © 22.11.10 21:18:24    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Хоть намек на объяснение причины был?
Маю надію що так. Пан Г. не знав шо то має бути вправа №18 і подумав шо ми перетянули з виброскою, а оскільки час заявки закінчувався, то він не мав часу на ше 1 захід і вирішив взагалі нас не кидати. Ми трохи не доїхали до дороги, а нам згідно напрямку і сили вітру тре було за дорогу. Це єдине логічне пояснення. Wall Wall стояти в обрізі і не пригнути!!!

Олег, так весело тобі було минулого разу, я так розумію з ДЗ Цунів... хз...
Dudych написав(ла):
как в армии говорят "пешше по машинному"

так весело тобі зараз
Dudych написав(ла):
наверное что б больше не приежали...

тепер, я так розумію, парашутисти фігові, нє ну я розумію там... я, як ви виражаєтесь- "матрьошка", або "нафік вона взагалі пригає"  чим тебе вже Кастор так насмішив... хз... опять же Surprised
і взагалі, не поступайте як наші політики: замість того шоб розказувати які вони хороші, кричать які всі навколо них погані...
а ми поїдем ше... і пригнем ми ту довбану " каплю"
А одне Гаврилюк молодець- не здурив з висотою 1300 була. Нічо- прорвёмся  Cool

ПовідомленняDudych © 22.11.10 23:16:14    

nattka написав(ла):
нє ну я розумію там... я, як ви виражаєтесь- "матрьошка", або "нафік вона взагалі пригає"

непонял... , я хоть раз тебе  что-то такое говорил ?
а смешно, потому что на Цуневе "як пороблено"...
VictorT написав(ла):
Напрашивается вопрос (не в первый раз)

и надо с этим что-то делать
ПовідомленняFishki © 22.11.10 23:53:46    

Наталка права на всі сто. Дійсно, все робилось поспіхом. П. Гаврилюку точно не роз'яснили завдання по крайніх парашутистах. Єдине, що сказав Омелянович, уже на 1000, Гаврилюку (чув на власні вуха) - дати 130 км/год.  А далі так як і описано: дорога, значить задалеко, сигнал на відбій.  Pardon
Інше - домисли.

ПіСі: Ще казали Very Happy  - що довго Наталка з відео бавиласьSmile

Сторінка 8 з 9
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU