Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Білий слон. Різдво 2010

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняkarpenko © 16.03.10 18:48:39    Білий слон. Різдво 2010

Почну з того шо я вже давно гострив лижі на цей похід тіко ніяк не виходило, то в мене не було часу, то в моїх знайомих не було як. Одного разу коли зібрались на пиво і добре вмазавши  Drink таки вирішили поїхати на різдво, правда батьки були не дуже в захваті і я взнав стільки цікавого про себе від своїх батьків Twisted Evil , шо краще б я нікому не казав. Одже зранку 7 числа я вигріб з хати з величезним тлумаком Runner  і люди які вночі йшли до церкви дуже здивовано на мене дивились Fool  і шось шепотіли один одному. До вокзалу я добрався нормально. Сіли на київський поїзд до Франика а з відти без проблем добрались до Ільців. Там ми зловили грузову  вантажну машину на якій дуже весело добрались до Бистриця а там вже пішки до Дземброні. По дорозі зустріли місцевих колядників. Коли ми дійшли до магазину, вирішили трохи купити горючого і взяли 2 фляндери бальзаму Drink , правда в нас вже буто три, але ми шось подумали шо дальше магазинів не буде а всетаки свято... Добре ужравшись  бальзамом Wasko  в сироварні до якої ми всетаки догребли ми почали веселитись не знаючи, що нас чекає завтра... Ледве проснувшись зранку зі страшного бодуніща після "цілющого бальзаму" почали гребти. Вирішили йти через вухатий камінь пройновши трохи в гору ми зрозуміли шо подорож у нас буде весела Tongue . Страшна задишка в роті сухо як в пустелі і снігу по коліна, ще й до того виявилось, шо перед нами слідів нема і нам прийдеться топтати сніг самим Shocked . Прозрівши від таких розкладів ми вирішили привалитись і відпочити. Яке ж було щастя побачити що за нами йшло троє туристів на чолі з симпатичною дівчиною Angel , ми як справжні джентельмени пропустили їх вперед і прозвали їх нашими снігоступами Embarassed  Smile, як виявилось потім снігоступи були хороші Crazy , ми по їхніх слідах валили і не могли догнати Goof , а вони таки трамбували сніг по коліна а то й вище. Дерлись на вухатий камінь довго, на підйом вбили 4-ри години. Вигрібши на верх ми взагалі припухли, "снігоступи" були дуже далеко. Дув дуже злобний вітер, який піднімав сніг і замітав все що було, в тому числі і сліди наших "снігоступів"... Поки ми догребли до хребта я думав, що прийде каюк Sad . Дув такий вітер, що зносило, сніг по коліна. Нарешті ми вирішили, що дальше йти не зможемо. Залізли в якусь ямку, поставили там наші палатки. Коли ми їх ставили вони нагадували скорше повітряних зміїв, кілки не помагали бо снігу було дуже дохрена, а розгрібати його вже не було сил Tongue . Тоді ми просто присипали юбки снігом втрамбували їх. Залізши в палатки ми зрозуміли, що морозу нема, але краще б він був. Було стільки конденсату, що то торба, та ше й зовнішній тент доторкався до внутрішнього і через то було так мокро. Безсонна ніч плавно перейшла в безхмарний, безвітряний, прекрасний сонячний ранок. Вилізши з палатки я уху*в  Yahoo від тої красоти яку побачив. Від побаченого в мені зразу з'явились сили і натхнення тусувати далі Dance . На "попі" дійсно було класно, але все добре колись закінчується, тре було вертатись Sad  . Назад вертались мовчки час від часу оглядаючись по сторонах, думаючи коли наступний раз нам вийде поїхати Unknow . Потім вночі злобно спустились зі Смотрича, час від часу падаючи на вкатаній стежці Invalid . Ночували знов в сироварні, але не так весело бо не було шо бухати Sad . Вночі нас розбудив дивний шелест кульків в кутках. Ми довго не могли зрозуміти, що то таке Shocked . Включивши ліхтарик, бачимо як шось тягне кульок з марашановими шкарпетками та трусами в диру в підлозі LOL , а то все діло не пролазить. Ми так і не вияснивши що це було (не гризун точно, бо в колибі була купа хавла всякого, а слідів того шоб хтось там щось гриз не було). Хто б це не був, назвали ми його "кулькоїдом". Одним словом, пів ночі ми не спали. Зате як добирались до дому... Напились знов порядно, але то вже зовсім інша історія...
Решта фоток в галереї.
ПовідомленняAndrey © 16.03.10 21:13:43    

Бє-є-є Beee Такий похід бухлом спортити WallЗа такий час можна було всю Чорногору пробігти... Але алкоголь і гори речі не сумісні Fool
Повідомленняkarpenko © 16.03.10 21:44:55    

ну не знаю хтось в гори бігати Runner  ходить а хтось віддихнути і подивитись на красоту Search sky , а нарахунок бухла то ніхто не ідеальний Crazy , і не можна так казати шо можна можна було пробігти всю чорногору бо все залежить від обставин і треба розраховувати на свої сили а не подвиги які хтось зробив, провалювались ми тоді вище колін фірну не було хтів би я побачити такий біг Surprised .
Повідомленняnomeaning © 16.03.10 21:49:31    

karpenko написав(ла):
Страшна задишка в роті сухо як в пустелі і снігу по коліна, ще й до того виявилось, шо перед нами слідів нема і нам прийдеться топтати сніг самим. Прозрівши від таких розкладів ми вирішили привалитись і відпочити.
А ви чого очікували? Very Happy

karpenko написав(ла):
Потім вночі злобно спустились зі Смотрича, час від часу падаючи на вкатаній стежці.
Хіба катання по стежках можна назвати фрірайдом??

Андрія тут підтримую! Не з правильними думками ви в гори ходили...
Повідомленняkarpenko © 17.03.10 8:44:29    

а ми взагалі то і не дуже правильні  Crazy
ПовідомленняANGELo © 17.03.10 9:56:02    

Very Happy Бачу весело було. Ну не дарма кажуть, що п'яному море по коліна! Але знову ж таки "Добре, що добре закінчується". Wink Молодці!
Окремо хотів би висловити своє захоплення фотографіями! Є фото які просто в мене викликали захоплення! Заради таких кадрів на своєму фотоапараті я б сходив би, щоб побачити то вживу. ...але відчуваю, що то вже не цього року. Very Happy Фотографу вища оцінка!

Повідомленняkarpenko © 17.03.10 10:09:20    

дякую. Embarassed  нам дуже сильно заканало з погодою Allakh , напевно через то шо ми перез тим пили тіко за погоду Crazy
ПовідомленняAlexVL © 17.03.10 17:00:35    

karpenko
Це ж треба було так набухатись Drink , шоб на мавпу перетворитись! Goof
А випили ми справді багато !!! Drink  Drink  Drink
Повідомленняkarpenko © 18.03.10 8:41:39    

AlexVL написав(ла):
А випили ми справді багато !!!    

а може написати ше опис  походу Drink  на параску  Goof
незапланований LOL

Змінено: karpenko (18.03.10 8:43:55)
ПовідомленняAlexVL © 18.03.10 8:43:50    

Думаю не варто, народ не зрозуміє Sad
Повідомленняkarpenko © 18.03.10 8:45:53    

а чо екстрім свого роду Very Happy
ПовідомленняAlexVL © 18.03.10 8:46:44    

Можна написати але, немає фоток, (не повірять)!
Повідомленняkarpenko © 18.03.10 8:51:12    

а ну та фотік не взяли  Evil or Very Mad похід ж був незапланований Surprised
ПовідомленняAlexVL © 18.03.10 9:04:07    

Пиши, х*р з нимVery Happy
ПовідомленняLubko © 26.03.10 17:21:56    

А ось і "снігоступи" намалювалися Wink

karpenko написав(ла):
.. ми по їхніх слідах валили і не могли догнати ..
А ви шо вважаєте себе надлюдьми, щоб позволяти собі в Горах отак квасити, а тоді ще навіть за кимось встигати?

Отже, стократ підтримую критику: алкоголь з Горами несумістний! та й взагалі з повноцінним життям..

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU