Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

На чому можна політати?

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMykola © 01.04.10 8:35:51    Параплан чи дельтаплан – що вибрати?

Натрапив тут на одну статтю - "Параплан чи дельтаплан – що вибрати?". Думаю, для людей, які вагаються так як я і не знають на чому себе спробувати вона буде цікавою.
ПовідомленняShavaTaras © 13.01.11 15:37:46    

Все дуже цікаво, особливо прикольний політ на мітлі. Very Happy
Мене зацікавив парольот, паромотор та аерошут. Маю величезне бажання спробувати. Якщо сподобається, то буду шукати де купити. Буду вдячний за інформацію. Drink

ПовідомленняSuzi © 17.01.11 14:40:22    

Польоти аерошуті можна спробувати у нас.
Але зараз, на превеликий жаль, наш Pilot сидить вдома з гіпсом і сумує за небом, як і ми всі. ((
Якщо згодні зачекати, то я вас повідомлю одразу ж як почнуться польоти.

ПовідомленняShavaTaras © 17.01.11 14:56:58    

Дякую за відповідь на мій лист. Буду чекати Вашого повідомлення.
Можливо хтось знає скільки коштує ця техніка-?

ПовідомленняSuzi © 17.01.11 14:59:34    

Як тільки почнем - напишу.
+/- 27000 євро - це я про аерошут.

ПовідомленняNapets © 17.01.11 17:06:14    

Ви здається перегнули палку в два рази?
Паралёт - 290 000 рус. рублів
Паралёт - 200 000 тус. рублів
тримісний дотожчий але не на стільки
ПовідомленняSuzi © 17.01.11 21:45:34    

Ні, не перегнули.
Настільки. Це різні речі. Потужніший двіжок, вінт, все! У нього ж грузоподйомність більша в кілька разів..

Ціна аерошута, на якому літаємо ми - цей район (память дівоча - не памятаю: то лі 25, толі 27)
Ось ціна на апарати, гірші по показникам, як в Анатолія.

Цитата:
Цена: 290 т.р. в комплекте лыжы, без купола

Крило нормальне - це ще + ~5 000 у.е., якщо не помиляюсь

Повідомленняmad © 18.07.11 20:30:18    

Статейка просто супер Good . А МІТЛА це просто бомбезний апарат LOL  Laughing  Goof  Sarcastic hand  Гаррі Поттер погано впливає на наш народ Crazy
Повідомленняspangle © 19.07.11 13:57:10    

Стаття супер! Суттєво розширила свої недалекі знання Embarassed Згадала що колись дивилася фільм про бейсджамперів "20 seconds of joy"...це дійсно мега екстремально і небезпечно!
ПовідомленняNapets © 16.08.11 7:30:51    

Літаєм ТУТ
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.08.11 9:18:11    

Набрел на эту тему и решил заполнить пробелы в статье Cool

В связи с серьёзным увлечением Zippo водной стихией просто удивительно , что до сих пор не был упомянут полёт на  гидроранце!
Когда впервые увидел эту штуковину года два-три назад - пришёл, как инженер, в дикий восторг от такой простой и классной идеи:
насос и двигатель его приводящий размещаются на поплавке, а вода из водоёма поступает в  сопла "реактивных двигателей"  на ранце по длиннющему гибкому шлангу и создаёт реактивную тягу выбрасывается назад в этот водоём.
И летать не так страшно - внизу вода всё-таки Smile

Более подробно почитать и посмотреть можно тут.
Может скинемся всем клубом и купим такой на следующий сезон?

И еще одна интересная штуковина для полётов - ракетный вертолёт.
На концах несущих лопастей размещены маленькие реактивные двигатели, которые и вращают эти лопасти. В такой схеме не нужно стабилизировать момент, вызванный вращением одного несущего винта, приводимого двигателем на его оси, как в вертолётах классической схемы. Тут маленький винт нужен только для поворотов.

Более подробно о ракетном вертолёте - тут.

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU