Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Що на вашу думку "Екстрім" ?

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpawNTnT © 15.12.11 17:37:06    

Твой купол на видео???? Бейс хорош, может сам б так сеганул, но прыгать с кем-то без страховки - нет!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняVictorT © 15.12.11 18:21:51    

SpawNTnT написав(ла):
Твой купол на видео????
Нет конечно, мой открывается 150-200 метров Very Happy
То что у нас с Деном расцветка куполов похожая (нехватает только парочки серых секций), давно заметил.

ПовідомленняMisteria © 15.12.11 19:38:02    

VanDik написав(ла):
Добре що все так закінчилось!

Ню да, добре...Моя думка така - виглядає ефектно, але чи не із-за таких речей потім мости "закривають"? Very Happy  Very Happy  Very Happy
VictorT написав(ла):
З.Ы. Подброшу ещё дров  в вашу "печку"

Да-да, ми любим дрова в пічку і маслов вогонь Very Happy  Very Happy  Ось ще http://youtu.be/UMWUDcX2o0k

ПовідомленняVova © 15.12.11 21:28:43    

Не потрібно ні дров в пічку ні масла у вогонь, адже "це все" дуже і дуже відносно! Хтось віджигає по повній і потім сміється над тим, а хтось робить все "правильно" і продумано і потім... не робить нічого...    Така вже вона,-  ГОСПОЖА УДАЧА.  "Правильно" не робить ніхто!
ПовідомленняSerhiy86 © 16.12.11 11:35:58    

Думаю, стрибок у тандемі може погано закінчитися. Чомусь мені оцей випадок відразу згадався:

http://adrenaline.in.ua/content/view/3171/57/
Влюбленная пара разбилась, совершая роуп-прыжок с моста

http://lifenews.ru/news/28002
Виновникам гибели пары предъявлено обвинение
ПовідомленняСіфон © 16.12.11 13:54:05    

Екстрім, як і все в нашому житті, поняття відносне!?
Ось, наприклад, для одного екстрім стрибнути бейс, а для іншого проїхатись зайцем, тікаючи потім від контролерів або розбити вітрину, показати середній палець і хай тебе шукають!!!
Відносно-відносно???!
ПовідомленняMisteria © 16.12.11 17:59:00    

Serhiy86 написав(ла):
Думаю, стрибок у тандемі може погано закінчитися. Чомусь мені оцей випадок відразу згадався:

Ой, мені теж вчора не раз потрапляло на очі  це відео...Ну тут скажу таке - набагато більший ризик просто йти по вулиці і потрапити під машину, чи заробити плящиною по макінтошу, ніж обірватися з роупа Smile

Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU