Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як правильно зареєструватися в асьці / icq

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 14.03.10 19:34:59    Як правильно зареєструватися в асьці / icq

Привіт. Дедалі більше переконуюсь, що мало хто з наших клубників та просто відвідувачів форуму, знають як колись потрібно було правильно реєструватись в асьці / ICQ¹. Поки грім не граняне, ніхто про це не хоче думати, а коли це стається, всі починають в паніці згадувати на якому сайті можна повернути пароль, які я колись давав відповіді на питання, яку я колись вводив пошту і так далі. Тому поки не пізно, я постараюсь в цьому всьому вам допомогти розібратися. Спершу я хочу розповісти як правильно зареєструвати icq для тих, у кого її ще нема, а вже згодом для тих, у кого вже є.
Щоб зареєструватись в icq в народі "асьці", "ася", "аська", нам потрібно перейти на сайт icq.com, який є одим із проектів корпорації AOL (America On-line найбільшого американського провайдера). Багато хто з скаже, що не обов'язково реєструватись через icq.com, легше буде скористатися будь-яким альтернативним клієнтом, наприклад - qip. Якщо я не помиляюсь, таку можливість вже "прикрили", принаймні зараз я цього зробити не можу. Отож, перейшовши на icq.com/register сторінка для реєстрації нового користувача, бачимо стандартні поля такі як: нік*, ім'я, прізвище, мило*, стать, вік, пароль*, підтвердження паролю*, питання/відповідь*, каптча/картинка*. Як ви вже зрозуміли, поля із зірочкою обов'язкові до заповнення, їх ми і заповнюємо, решту полів я б не заповнював, поясню чому. Коли ви залишаєте свій номир айсікю десь на сторінках форума, його рано чи пізно находить бот/паук і заносить собі в базу данних, мало того, що заносить, так він ще собі ті номери сортує за статтю, віком, місцем проживання, захопленнями і т.д. Що в майбутньому дзволить спамерам дорожче брати за розсилку реклами певним категоріям користувачів. Тому незаповнивши профіль деталями, ми хоч трохи погіршим прибутки спамерів. На деяких обов'язкових полях ми зупинимся детальніше, тому що це важливо.

*E-mail: Всі зрозуміли, що на цю поштову скриньку, яку ще називають "прімарі мило"², буде приходити новий згенерований сервером пароль, що дасть вам змогу надалі користуватись своїм улюбленим номером айсікю. Але хакери теж не сплять, і якщо ваш номер являє собою якусь цінність на чорному ринку айсікю номерів, вас неодмінно будуть пробувати хакнути/взламати.³ Зловмисники, впершу чергу, будуть старатись взнати ваш "прімарі емайл". Його можна взнати з вашого профіля, звісно якщо ви його не приховали. Для підстраховки після реєстрації народ вписує туди інше мило, для того щоб заплутати взломщиків тому, що взнавши поштову скриньку закріплену за цим номером, вони неодмінно будуть пробувати її взламати і тоді ваш номер аськи практичо тю-тю... Тому кожний поважающий себе юзер, який є власником красивого номера (наприкад він його купив) буде вказувати поштову скриньку, яку він як правило зазделегідь створив, про яку ніхто не знає і знати не буде, та ще й з бредовою назвою, таку яка нормальній людині ніколи не спаде на думку зареєструвати. Для чого таку назву? Як ми всі знаєм, поштові скринькі до яких ви не навідувались більше 3-6 місяців -  видаляють, і якщо таке трапиться, ви завжди можете зареєструвати з таким самим іменем. Як ви зрозуміли, мова йшла про загальновідомі поштові скриньки (mail.ru gmail.com і т.д) При реєстрації ідеально було б вписати поштову скриньку, наприклад від нашого сайту. Таку поштову скриньку втратити практично неможливо, навіть якщо про неї дізнаються і її свиснуть, адмін завжди може за вашою вимогою змінити пароль. При таких розкладах icq номер можна буде завжди відновити. Але це ще не все. Не знаю як зараз, але колись існувало поняття "вторинного мила". Це мила вписані (задані) після прімарі. Система висилки паролю така: допустимо до вашої асі прив'язано прімарі мило (позначимо його за X). Після цього ви ввели підряд ще мило Y і Z. Система полягає в тому, що якщо ви вислали пароль на раніше введене мило, то пароль перестає висилатися на всіх введених після нього (Once an ICQ password is retrieved, any further attempt to retrieve the password to а more recently entered Email address for that ICQ number, will fail). Тобто якщо ви вислали пароль на мило Y, то ви більше не зможете вислати пароль на мило Z. Або, якщо ви вислали пароль на найперше мило (прімарі) X, то ви вже не зможете вислати пароль на все інше мило (вторинні): Y і Z. З вище написаного тексту ясно, що найголовнішим рятувальним кругом при втраті/крадіжці вашого номера є Primary E-mail (або найбільш старе вторинне мило, за умови що ніхто (навіть господар асі) не знає прімарі) і воно завжди має бути у Вас! Тому я всім рекомендую після свіжо зереєстрованого номера пройти процедуру навмисної втрати пароля.

*Question 1:/Answer 1: Колись питаня/відповіді мали значення, і їх було два. Зараз на цьому я б не став детально зупинятись. Головне поставити якесь бредове запитання і таку ж бредову відповідь.

Тепер кілька порад для тих хто вже має icq номер.
Згадати поштову скриньку. Якщо її видалили, спробувати зареєструвати нову з тим самим іменем. Якщо ви регулярно користуєтесь прімарівсько поштою, я б потурбувався за її безпеку, тобто систему відновлення паролю. Для тих хто не має, не пам'ятає або його поштовий сервіс давно видалили, залишається одне. Поки не пізно правильно створити новий номер icq і спокійно перенести всі контакти туди. А в профілі старого номера написати, що ви сидите на новому, то для тих старих пристарих друзів яких ви не в змозі попередити про ваш переїзд.
¹ ICQ - розшифровується, як "I Seek You" (Я шукаю тебе). Аська була запущена в 1996 році чотирма молодими програмістами з Тель-Авіва (Ізраїль):  Арік Варді, Яйр Голдфінгер, Сефі Вігісер и Амнон Амір. Вони назвали свою компанію - Mirabilis (жіноче ім'я). У червні 1998 року Mirabilis продала права на ICQ (за 400 мільйонів доларів) найбільшому американському провайдерові AOL (America On-line).

² Прімарі мило (Primary E-mail або PM) це - мило, яке було прописано при реєстрації (точніше кажучи після 1 вересня 1999). На нього у будь-який час можна вислати пароль від номера icq.com/password. Прімарі НЕ МОЖНА відв'язати/змінити.

³ Хакнути/вкрасти вас можуть таким чином:
- ніколи не ставити галочку "зберегти пароль" тому, що тоді ваш пароль зашифровується в dat файл, який і крадуть а потім за допомогою програм розшифровують і отримають пароль.
- не користуватись аською в компюторних клубах, в деяких можуть бути також трояни і не факт, що про них знає адміністрація клубу.
- брут. Перебір паролів програмою. Старайтесь ставити паролі, які не складаються з якихось слів, (в брут програми заливають цілі словиники на різних мовах) не мені ж вас вчити... І не думайте, що ваш пароль 123456 чи qwerty ніхто незнає. Я знаю, ги-ги.
- соціальна інженерія. Типу наука, що вивчає можливість отримання інформації унаслідок людської дурості, неосвіченості і неуважності.

P.S. Довговічного вам використання асі... "квітки на могилі робочого часу" ©, ги.

крайній раз внесено зміни: Zippo (15.03.10 10:24:35), редаговано 2 раз
ПовідомленняНаталі © 14.03.10 20:01:17    

Як складно відновити пароль до аськи знаю не по чужих словах Crazy , тому за статтю дуже вдячна!
ПовідомленняYdrozhdzhal © 14.03.10 21:04:45    

Люди добрі. Як це не сумно, але аська вже давно почала відмирати. Я вже навіть інколи забуваю інколи її вмикати Smile Зараз більшість сидить в скайпі і скайпом користується. Майже всі мої знайомі сидять в скайпі. Та й виглядає так, що таки кінець аськи вже на горизонті. я надаю все-таки перевагу скайпу Wink
ПовідомленняFreemko © 14.03.10 22:14:33    

ZIPPO, а свій номер ти купував чи як?
ПовідомленняZippo © 14.03.10 22:52:34    ICQ vs Skype

ydrozhdzhal написав(ла):
Як це не сумно, але аська вже давно почала відмирати
ydrozhdzhal написав(ла):
Та й виглядає так, що таки кінець аськи вже на горизонті
Я думаю вона ще нас всіх переживе. Як кажуть "старий кінь борозни не зіпсує".

ydrozhdzhal написав(ла):
Зараз більшість сидить в скайпі і скайпом користується.
Ну незнаю, незнаю... Особисто в мене порівнюючи вмістимість аськіного контак листа з скайповським, другий програє в сотні раз...

ydrozhdzhal написав(ла):
я надаю все-таки перевагу скайпу
а я надаю перевагу асці, ги. Скайп включаю тільки коли потрібно з'язатися з певними людьми які аськи просто немають.

freemko написав(ла):
ZIPPO, а свій номер ти купував чи як?
Купив, причому дорого. Хороше капіталовкладення. Ціна підросла в 3-ри рази. Скільки коштує, можна пошукати в неті. Особливо в росіян та турків, вони люблять номери де є нулі.

P.S. Давайте не будем відклонятись від теми.

ПовідомленняFistashka © 15.03.10 21:46:13    

ZIPPO дякую за інфо!

ZIPPO написав(ла):
Поки грім не граняне, ніхто про це не хоче думати
Грім грянув... в моїй асьці нулів достатньо і контактів також для вдалого розсилання з неї спаму Sad
ПовідомленняYdrozhdzhal © 15.03.10 21:53:42    

Цитата:
Я думаю вона ще нас всіх переживе. Як кажуть "старий кінь борозни не зіпсує".

Судячи з поведінки AOL останнім часом, то їй таки недовго залишилось.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU