Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Одна година на катку...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняQbl © 08.03.10 9:22:31    Одна година на катку...

Почну з того, що катаюсь на ковзанах добре. Не фігурист, звичайно, але тримаюсь впевнено.
І от вчора, 7-го березня, в неділю, маючи купу роботи, вирішив трошки відірватися і покататися на ковзанах. Сказано-зроблено. Ковзани в рюкзак і гайда на "Медик".

Почалося з того, що тільки-но вийшов на лід, ліва ногу почало чомусь сильно нести вбік. Проїхав зо три метри, і не розуміючи, що то таке, повернувся назад. Вирішив перешнурувати. Може доможе. Тільки но нахилився, зразу стало все ясно. Забув розчехлити заразу...

Виходжу вдруге. Проїхав півкола, гепнувся. Встав, струхнув сіг, посміхнувся - з ким не буває, мовляв... Їду далі. Людей практично нема. Розігнався я, на повороті не втримав рівновагу, гепнувся. Та ще й так невдало. На правий бік. Права рука під себе... Головою об лід. Пробую піднятися. Відео навколо рухається ривками. Встаю, невпевненими рухами підїжджаю до найближчого бортика. Чухаю забиту скроню. Мимоволі помічаю, що рука якась червона. Кров. Чухаю ту ж скроню другою рукою, теж почервоніла. Блін. Підїжджаю до найближчого чувака. Питаюсь: "Кров сильно тече?" Чувак вдивляється в моє обчиччя. Потім видає "О-йо-майо!" і їде далі. Конструктивно. Подумки лаючи того мудака, починаю шукати альтернативу. Тобто дівчат... З сумочками... В яких є косметичка... З дзеркалом... На "Медику" й таке буває. Нічого не знайшовши, їду до виходу. Питаюсь в працівника "Крові багато?" Крім традиційного "О-йо-майо!" чую нотку конструктиву "Пішли в медпункт" Робити нічого, йду. Зайшовши, перше що бачу - це велие дзеркало. Кидаюсь до нього. Витираю кров з обличчя. Виявляю калька царапин на щоці. Фу! Жити буду! Приходить лікарка (чи не лікарка), обробляє перекисом щоку. За пару хвилин збираюсь далі на каток. Лікарка несміливо натякає "Може не варто вже сьогодні?" Але ж я 30 гривень заплатив!!! Йду кататись! Щоправда даю слово їздити повільно й акуратно. А доля попереджала...

Виходжу втретє. Перші два кола справді їду повільно й акуратно. А далі смілію. І ніц не стається. Швидкість, вітер в вухах. Ось і час мій виходить. Вірю, що чорна смуга минула. Та й втома вже дається взнаки, їду повільно. Тут якась дівчина поряд втрачає рівновагу. Вирішив її підтримати. Втримав, підбадьорливо поміхнувся. Вона різко подається назад і падає, тягнучи мене за собою. Приземляюсь правим ліктем і коліном на лід і... пахом на її коліно. Жахливий біль пронизує все моє тіло (для тих кого не били по я..., скажу - коли зламав руку, боліло менше, щоправда, довше). Зтиснув зуби щоб не закричати. Чую: "Ой! Вибачте! Просто я вперше на катку. Вам боляче!". Хочу сказати "Ні", але крізь стиснуті зуби вивається тільки "у-у". Заперечливо хитаю головою. Думаю - треба якось хоч з неї злізти. А там можна й помирати. Ще пару секунд не міняю положеня, потім зібравши всю силу волі, відштовхуюсь лівою рукою і перевертаюс спиною на лід. Все, дайте мені померти.... Тут те нещастя починає вставати. О-йо-майо! Воно ж зара знов на мене впаде. Збираюсь з силами, відповзаю трошки вбік, до огорожі, благо до неї всього кілька метрів. Там відхожу з десять хвилин, роблячи вигляд, що перешнуровую ковзани. Потім встаю і з грацією пораненого бегемота їду на вихід. Катання закінчене...

Замість епілога.
Сьогодні прокинувся. Встаю, йду в ванну. Кожен крок дається взнаки - побите коліно аж кричить. Правою рукою навіть не намагаюсь рухати. Лікоть весь синій. Дивлюся в дзеркало. Правий бік як після доброї бійки - суцільний синець, та ще й шрами. Це Карма...

ПовідомленняZippo © 08.03.10 11:44:12    

Qbl написав(ла):
Думаю - треба якось хоч з неї злізти. А там можна й помирати.
Qbl написав(ла):
Тут те нещастя починає вставати. О-йо-майо! Воно ж зара знов на мене впаде.
Від душі поржав Jokingly
ПовідомленняANGELo © 08.03.10 11:53:53    

Qbl, я тобі скажу, що ти таку інтригу розвинув, що я аж не міг дочекатися коли прочитаю розв'язку. Very Happy Ну як виявилося, і слава Богу, обійшлося "малою кров'ю". А то я вже різні версії під час читання в голові будував від самих простих до глобальних. Одним словом класна новелла вийшла!!! Good Мені сподобалося! Ти прямо написав в стилі Едгара По. Cool
ПовідомленняYdrozhdzhal © 08.03.10 18:15:27    

Гарно покатався Smile Співчуваю. Shocked
ПовідомленняQbl © 09.03.10 12:12:25    

Я б не сказав, що кров аж така вже мала. Хоча переломів, справді нема...
ПовідомленняLia © 09.03.10 13:06:17    

"катаюсь на ковзанах добре. Не фігурист, звичайно, але тримаюсь впевнено." Invalid  Vava по кількості падінь не скажеш. На Медику нормальний лід, я тільки пару разів каталася, але ні разу  Yahoo  досі не впала. Правило перше - не раз доведене: початківців треба обминати як гаїшників  Razz.  а взагалі, коли на каток йдеш - будь готовий до Vava  Vava  Vava
Повідомленняklim © 09.03.10 18:34:00    

Две дамы играют в гольф. Одна бьет по мячу и с ужасом видит как он попадает в одного из мужчин из компании, играющей неподалеку. Мужчина хватается руками за промежность, падает и начинает со стоном кататься по земле. Дама подбежала к нему:

(Д) - Простите пожалуйста, я нечаянно!
(М) - Ничего, о-о-о, сейчас пройдет!
(Д) - Разрешите, я вам помогу!
(М) - Ничего, все в порядке, о-о-о-о!
(Д) - Я врач, я смогу вам помочь!

Дама кладет мужчину на спину, расстегивает ему ширинку, запускает вовнутрь руку и начинает массировать.

(Д) - Ну как, лучше?
(М) - О-о-о, это правда очень приятно, но палец все равно жутко болит!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Ковзани / Санки / Бобслей / Сноутюб / Натурбан / Керлінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU