Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Настільний футбол - Кикер. Радянський хокей та баскетбол

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 03.03.10 11:12:16    Настільний футбол - Кикер. Радянський хокей та баскетбол

Ги, бачу тема настільного футболу, який ще назвають кикер, недає нашій братії спокою.
Тому пропоную зібратись і влаштувати міні чемпіонат. Єдина проблема в тому, що я поняття немаю де у Львові може бути той настільний футбол? Тому хто вкурсі де воно є, залишаєм координати сійого барчика, ресторанчика, клубчика і т.д. А там вже виберем в який краще і коли.

P.S. В мене серце кров'ю обливаються, коли я згадую, як я рубався в "радянський" настільний хокей та баскетбол. Вчора з ANGELo я вирішив пробити, де такий раритет ще може бути. І ми найшли його в кінотеатрі "Львів", що в Стрийському парку. Нажаль на прохідній кажуть, що фірма, яка орендувала в кінотеатра "радянські ігрові автомати" заборгувала грошенята і закрилась. Я постараюсь вийти на директора кінотеатру Львів і запитати чи міг би він відкрити для нас на деньок цей хокей, звісно якщо це буде реально і ми захочим в нього пограти.

ПовідомленняFistashka © 03.03.10 11:29:11    

ого! бачу ідея міні чемпіонату з настільного футболу реально розвивається!!! (хокей також в темі)
Буду моніторити, як і ви Smile
ПовідомленняDaishi © 03.03.10 15:41:20    

Єдине місце у Львові з футболом, яке я знаю, це бар Бамбуча на Січових Стрільців.
Ціна 5 гривень за гру (10 мячів).
Хто знає ще десь кажіть Smile
ПовідомленняMykola © 03.03.10 16:57:38    

Є ще настільний футбол в "Романтику" (велика така будівля прямо поряд з атракціонами в Парку Культури). Тому можна побавитись в кінотеатрі "Львів" хокей і баскетбол, а потім ще й сходити на футбол))
ПовідомленняFortunatus © 03.03.10 18:22:09    

Угу, Романтик хороший варіант. Ціна за гру(10 мячів) - 3-грн. Єдиний мінус футбол там тільки один. Але він знаходиться в приміщенні більярд-клубу, тому програвші зможуть змити позор, розгромивши суперника в пул або снукер. Smile
ПовідомленняVictor SV © 18.03.10 18:24:39    

От найшов ще купу фоток з старими гральними автоматами.
ПовідомленняFistashka © 18.03.10 20:01:22    

ого скільки варіантів ігор
особливо веселий варіант автомат- "морський бій", що традиційно грається на листку в клітиночку Smile
а танкодром ще той... Smile
LOL  LOL  LOL
ПовідомленняJekill © 10.05.10 23:41:31    

Я з радістю в таке пограю.
Повідомленняskirchuk © 29.01.11 22:40:31    

У Львові у настільний футбол (кікер) можна зіграти у СРК "Апекс" - м. Львів, вул. Бузкова,2(бічна вулиці Зеленої, напроти Арсену). Вартість гри - 5 грн. Можна грати: 1-на-1 чи 2-на-2

Ось посилання на групу шанувальників кікера у Львові
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU