Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Петрос - Говерла. Другий виїзд гірського клубу Екстрем

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 23.02.10 22:00:37    Петрос - Говерла. Другий виїзд гірського клубу Екстрем

Як я вже писав у розповіді про катання під Петросом, суботній ранок зустрів нас дощем...  Sad Такої погоди зимою в горах я ще не бачив. Ночували ми у колибі з буржуйкою, вона поменше і відповідно тепліша. Дуже печальний вид має зараз колиба "Готель" - зі стелі тече, не помагає навіть імпровізована натяжна стеля з клійонки, двері виламані (мабуть хтось не закрив за собою і їх зламало вітром), пічка розвалена... Crying or Very sad  В середині срач повний і це ще мяко сказано Evil or Very Mad Хочеться вірити, що це не наш люд таке після себе залишив...  Ще є одна колиба (яку я чомусь раніше не помічав) зліва від стежки перед переходом через потічок, трохи нище від решти колиб. Вона правда без пічки, зате там досить просторно, не дує, є можливість розвести вогнище в середині і є кімната з досить просторими лежаками, встеленими пахучою хвоєю і оббита непродувайкою. Короче для великої компанії в самий раз. Тільки треба мати теплі спальники на випадок морозу.
Звечора до мене довго не йшов сон... Женя теж виспалась дньом і ми довго з нею теревенили...  Лише третій герой мирно попукував в спальник, мабуть інтенсивно кудись піднімаючись в снах Jokingly Зранку просікли, що погода фе-е Beee і до 10-ї спокійно дрихнули...
Десь в обід нарешті піднялись до нас учасники з "Екстрему", до того ми перестрівали кілька груп, які незважаючи на погоду, також піднімались на Петрос. Був радий побачити багато знайомих облич, як з нашого клубу, так і з минулого року. Також побачивши Андрюху з лижами і ще одного чувака з бордом, мені відтаяло від серця, що не один я такий... Fool Після невеликого передиху вирушили в напрямку вершини... підйом нічим особливо не вирізнявся, хіба що значну частину дороги падав дощ... Трохи вище до нього прибавилась якась подоба снігу, але менше мочити нас він не став... Уже спускаючись вниз відчув як в шкарах чавкає вода Surprised  Ні вони не промокли, це дощ стікаючи по штанах затікав у них зверху... В колибі я трохи затримався, викрутив одяг, перепакував рюкзак... Спішити не було куди, на лижах я сподівався швидко спуститись... Та не так сталось, як думалось. Першою перепоною став струмок... звичайний струмок з якого всі беруть воду, до якого інколи не докопаєшся зимою, бо замітає його снігом і який треба перейти, щоб спуститись вниз. День перед тим в місці переходу і згадки не було, що під ногами тече вода, а зараз розлилась повноводна ріка, яку й не перестрибнеш Surprised  Там то всі і підмочили свої нозі в черговий раз, а Андрюха (ще один, що був з лижами) втюхався туди разом з лижами по пояс Shocked  Власне якби не його попередження, то так само влип би і я, бо також спочатку мав намір переїхати там на лижахSkiНатомість перешвирнув їх з рюкзаком на іншу сторону, а сам пішов в чималенький обхід шукати "сухого" місця. Далі спускатись по мокрому снігу з чималеньким рюкзаком за плечима взагалі було весело. Про якісь маневрування можна було забути, важкий рюкзак зводив все нанівець. Зате по втоптаній стежці додаткова вага рюкзака надавала мені чималенького прискорення Crazy Внизу, де починалась дорога, прийшлось перекваліфіковуватись у водника і в прямому розумінні пливти на лижах по воді і розкислому снігу. Досі дивуюсь як мені вдалось ніразу не гепнутись в ту живу річку під ногами Surprised оскільки їхав там уже в темноті... В козмєщіку я звичайно зрадів тому "бєзпрєдєлу" який там панував, але за якихось пів-години вдалось таки поселитись, розтопити пічку і почати сушити речі... Вечір минув у приємній компанії за різними веселими історіями Smile
Наступний день нас порадував кардинально іншою погодою - температура була явно не плюсова і під ногами лежало сантиметрів з десять свіжовипавшого снігу Yahoo Правда небо було затягнуте хмарами, але нас радувала відсутність дощу... на Говерлу вирушили, як завжди буває у великих групах, з чималеньким запізненням... Але добре що вирушили і в майже повному складі. Мене довго мучила думка, чи брати лижі. З одного боку свіжий пухкий сніжок і морозець давав шанс покататись, з іншого - не хотілось ризикувати самому в умовах обмеженої видимості. Зрештою здоровий глузд переміг екстримальні пориви і я пішов без лиж. Підйом в складі такої групи швидше схожий на зимову прогулянку, ніж на сходженя 1Б категорії Pardon  Вершина, яка появилась зовсім несподівано, зустріла нас традиційно: вітряно і все засніжене білим "молоком". Пішли в рух термоси з чаєм, фляги з коньяком і шоколадки. Після всеможливих коротких фотосесій починаємо рухатись вниз. На спуску уже традиційно трохи блукаєм... але згодом таки знаходим протоптану нами стежку. Уже коли дотопали до лісу трохи розвиднілось і навіть подекуди блиснуло сонце Goof А в козьмещику нас уже чекав гарячий чай, гречка і макарони приготовані Настею Clapping За кілька годин спаковуєм рюкзаки і я, НАО та Робінзон вирушаємо дорогою в Лазещину (основна частина групи мала їхати машиною до вокзалу, ми ж теліпатись в тому грузовику не хотіли)
І все таки доля вирішила нас наприкінці порадувати, подарувавши нам шанс споглядати нічну красу зимових карпат. Під ногами порипував морозний сніжок, над головою розкинулось прекрасне нічне небо, всіяне безляччю яскравих зірок, а обабіч мерехтіли у місячному сяйві засніжені смереки Rolling Eyes Красота нєопісуєма © Vitalik  Good

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU