Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Картинг в Луцке. «Адреналін сіті»

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 26.02.10 23:57:43    

урррааааа, вітьок велком то карти Drink
ПовідомленняСпайдер © 27.02.10 12:10:35    

Я щойно з Адреналіна. Враження від картингу: такого шаленого драйву, бурхливих емоцій та всплеску адреналіну я навіть не очікувавSmile це просто бомба!!!
З.І. Я показав найкращий час в свому заїзді.
З.З.І. МЕГАПОЗИТИВ!!! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!

ПовідомленняANGELo © 28.02.10 17:20:25    

Класно. Покатались. Зустрілися. Поїли, випили. Провели класно час. Побачили замок Любарта. Класний замок, і на відміну кількох також відомих замків знаходиться в чудовому стані. Всім дякую за компанію і за гостинність господарям! Good
ЗІ: хотів знайти сайт ЛьвівОблАвтоДору. Не знайшов.

ПовідомленняVictorT © 28.02.10 17:33:26    

Было прикольно. Удивило, что оказывается 10 минут не так уж и мало.
Отдельное спасибо Слонику за оперативно решённую проблему с порванной задницей на штанах Drink Это всё Генык виноват Twisted Evil Все офигели, когда я отлучился на пару минут и вернулся с целыми штанами, как новенькими Very Happy

ПовідомленняVitalik-ataman © 28.02.10 17:40:54    фото і відео з картингу

VictorT написав(ла):
10 минут не так уж и мало
Згоден, в мене зранку така кріпатура була, шо я й поворухнутись не міг Jokingly , дивимся фото та відео з картингу.
ПовідомленняGenyk © 28.02.10 18:26:05    

VictorT написав(ла):
Это всё Генык виноват

дякую, мені допоміг посібник Voodoo для чайників, завдяки якому я освоїв Voodoo за вихідні, і думав цілі вихідні про штани Костора, щоб вони трісли!

ПовідомленняVictor SV © 28.02.10 18:28:53    

уххх класно провели час, радий був усіх побачити, старих та нових друзів. День пролетів на одному диханні, швидко та весело. Чекаєм фото та відео звіт. А також привітати з наступаючим ДН нашу Hoks. Чекаю з нетерпінням на наступну зустріч Goof  Goof
ПовідомленняMila © 28.02.10 19:13:50    

Дійсно було одуренно!!!!! Весело!!!!!! Буде що згадати. Рада була знайомству. Чекаю з нетерпінням нових зустрічей!!!
ПовідомленняMykola © 28.02.10 21:17:20    

Погоджуюсь з усіма попередніми фразами) Все було супер! Особлива подяка тим, хто організував цей захід)   Good
ПовідомленняFistashka © 01.03.10 13:16:47    

Сподобалась площа картодрому... коли сподіваєшся на менше, а отримуєш більше - це завжди приємно Smile

vitalik-ataman написав(ла):
така кріпатура була, шо я й поворухнутись не міг
Для картингу руки мають бути добре треновані, щоб легко крутити то шалене кермо однією рукою... Коли заходила в перший поворот, на мить подумала, що кермо несправне, зовсім не крутиться, а потім постійно довелось докладати зусиль... Smile LOL

Окремим пунктом виділяю "настільний футбол" Smile з таким азартом, як ми грали у нього в "Форі" зрозуміла, що все це треба повторити і влаштувати extreme чемпіонат з "настольного футболу"!
ПовідомленняVictor SV © 01.03.10 23:13:12    

ООО на рахунок футболу це класно придумано, потрібно буде організувати. Чесно кажучи раніше грав де кілька раз але такого драйву не відчував, ось що значить мега позитивна компанія. Фісташка підтримую пропозицію давайте повторим чемпіонат Goof
ПовідомленняDaishi © 02.03.10 10:33:04    

Fistashka написав(ла):
Окремим пунктом виділяю "настільний футбол" з таким азартом, як ми грали у нього в "Форі" зрозуміла, що все це треба повторити і влаштувати extreme чемпіонат з "настольного футболу"!
На роботі такий стоїть. Це така страшна штука той футбол Goof
Робочий день вбивається за нефіг Crazy
ПовідомленняBlackWolf © 20.03.10 16:58:06    

Всім привіт! Коли наступний раз планується виїзд в Луцьк на картінг?
ПовідомленняZippo © 22.03.10 13:38:42    

BlackWolf написав(ла):
Коли наступний раз планується виїзд в Луцьк на картінг?
Конкретної дати поки нема, Unknow але десь літом... коли всі "созреют"
ПовідомленняFistashka © 22.03.10 13:41:18    

так, як тільки потепліє організуємо!
а ще там є купа атракцій крім картингу + чемпіонат з "настольного футболу"!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU