Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки в неділю 01.07.2007

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 6 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdocruslan © 30.06.07 18:51:01    

Ну шо там чути? Будуть стрибки чи ні?
Повідомленняdocruslan © 30.06.07 20:01:37    

Вошем так..я позвонив - сказали шо все ОК і можна їхати.
Вже купив пива як і обіцяв - 10 Туборг-Грін... шось трошки до пива... так шо - після стрибка запрошую на маленьке святкування  Drink

ПС: а там є холодильник? Confused
Повідомленняdocruslan © 30.06.07 20:08:59    

а шо... тут нікого вже немає?  Sad
ПовідомленняANGELo © 30.06.07 23:01:36    

Сьогодні було 2 підйоми.навіть піднялися на 2200!!! Спорсмени стрибнули по 2 рази. Завтра будуть теж підйоми. Ви НЕ повірите! SmileSmile ...Іра стрибнула!!! Very Happy
Повідомленняdocruslan © 01.07.07 4:21:22    

Ну я звчиайно не знаю Іру, але напевно потрібно порадіти за її успіхи. Я так зрозумів це не перша її спроба взагалі, але перша вдала.

Подивимось чи я зможу стрибнути як Іра. Того разу шось не дуже получилось в мене відщтовхнутись від літака в повному розумінні цього слова. Якось я з нього як амеба випав. Ноги не слухались  Shocked
Ок... до зустрічі!
Повідомленняdocruslan © 01.07.07 18:38:35    

Поїхав... побачив... скочив  Cool
Yahoo
1 раз емоцій звичайно було більше, зато по спогадам 2 стрибок - просто супер.. мене вже не крутило.. я все бачив... ну просто слів немає  Twisted Evil  
Як там 2 захід? Скочили все-таки чи так і не дочекались закінчення дощу?  Mad
ПовідомленняZippo © 01.07.07 20:07:51    

дочекались, дочекались...
Повідомленняdocruslan © 01.07.07 21:01:15    

ZIPPO написав(ла):
дочекались, дочекались...

Ну тоді все ОК.
Чекаю нові фото і відео  Wink
ПовідомленняANGELo © 01.07.07 23:03:10    

Отже шановні Спортовці! Поспішаю  повідомити шановне товариство про останні події на аеродромі Цунів. Всього було здійснено 3 підйоми (2 в суботу і один в неділю). Була досягнута неймовірна висота в 2200 (по деяким варінтам навіть 2400  Shocked ). До нас завітали гості з Чарівної Франківщини. (Руслан і чарівні незнайомки ПРИВІТ!) Все обійшлося без Позаштатних Ситуацій (не враховуючи того, що ІРА стрибнула в повному здравії і свідомості). Навіть запаску ніхто не розпустив! ....Брешу!  Surprised  Я прогавив розчекувати!!!  Surprised  LOL Так що мона привітати з першим випробуванням запаски.  Rolling Eyes  Drink Ну і я накінець-то майже перейшов на етап 3 сек.  Cool Про подвиги інших братів і сестер по небу вам краще розповість Вася ЗІППО (тьфу!  Unknow тобто Валера!  Віталік ПРІВЄТ!  Good ) і Аменосторскій. Дні, нічого не скажеш,незважаючи на всього лише 3 підйоми, виявилися насиченими на різні цікаві події. Це все побачити (відео,фото) ви зможете незабаром в галереї.  Yahoo Окрім всього цього вихідні були просто класними і цікавими. Я б ще раз повторив так само.
Повідомленняdocruslan © 02.07.07 5:16:49    

ANGELo написав(ла):
Я прогавив розчекувати!!!   Так що мона привітати з першим випробуванням запаски.  

Shocked Ого... ну і як? Я про приземлення... тільки вчора розпитував "ветеранів" про те чи хтось користувався запаскою. Казали шо була якась там бабця з 7000 стрибками і ніодною відмовою. Ну в тебе вроді тоже відмови не було, але все-одно тоже досвід однозначно Smile

ПС. Привіт передам... але чого зразу незнайомкам.... звичайно танців біля вогню обіцяти не міг  Twisted Evil  але вроді познайомив вас трохи. Може ще раз до вас приїдемо. Від себе хочу подякувати за теплий прийом. Вроді рік пройшов, а так ніби недавно перший стрибок робив Smile
ПовідомленняANGELo © 02.07.07 7:45:45    

docruslan
чому незнайомкам? Та тому в тій біганині єдиний чиє ім'я я запам'ятав був ти. Smile

ПовідомленняVictorT © 02.07.07 9:09:09    

ANGELo, гы, подьёмы, в которых ты не присутствовал, ты в расчёт не берёшь? LOL
З.Ы. Анжело прыгнул 3 раза. Внимание, вопрос, сколько же всё-таки было подьёмов? Very Happy

ПовідомленняVictorT © 02.07.07 9:38:38    

ANGELo написав(ла):
Про подвиги інших братів і сестер по небу вам краще розповість Вася ЗІППО (тьфу!   тобто Валера!  Віталік ПРІВЄТ!   ) і Аменосторскій.

Угу, допрыгались до "даунсайза" Shocked

ПовідомленняANGELo © 02.07.07 11:05:46    

Точно... Ну там де мене не було - нецікаво! ;-D виправляю.було 4 підйоми.
ПовідомленняVictorT © 02.07.07 11:08:31    

ANGELo
А не пять? Very Happy

Сторінка 6 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU