Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки в неділю 01.07.2007

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 8 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 04.07.07 23:12:49    

ZIPPO написав(ла):
Читай уважніше що вище Віктор написав!

песець тому роліку....  LOL

ПовідомленняMisha T © 04.07.07 23:47:27    

А я с Ванькой в Ровно сделали за 2а дня - 3 и 4 прыга. Первый раз в свой жизни шел на 10с, а второй раз должен был опять на 10с, а в самолете меня ждал сюрприз, говорят пойдеш на 15с, а я только за! Когда шел на 10с. секундомер с 5сек перестал видеть, я был охреневший, и это первый раз с секундомером. Оказалось запаска тилипалась. Первый раз видел как перворазнице выходить помогают (попала на Александровича!)
Ванька по колено в болоте пришел, говорит в крапиву по грудь приземлялся, преходил через какое-то болото, Сусанин прямо!
Некоторые со временем загнались  
Народ! Лутше не додержать чем передержать! Twisted Evil

ПовідомленняZippo © 05.07.07 0:40:49    

Ха-ха в Олександровича нема тих хто не стрибнув (або силою або хитрістю бере першоразників "зараза"). Відчувається рука професіонала Good . На рахунок сюрпризу так там це люблять. Мені також замість 15-ти сек. сказали: пензлюй 20-ку Yahoo . А от незатягнуті бокові тренчики, чистої води ХАЛАТНІСТЬ парашутиста, яка надіюся тебе навчила більш ретельніше готуватися до стрибка.
А Вано напевно через канаву не найшов моста і напряму пошпарив LOL
А на рахунок ПЕРЕТРИМКИ так це погано! Як говорять шановні інструктора "краще 1 м +., чим 1 м - ."
Доречі там у вас як і у нас ціла купа подій. Знаю що наш фішбоне на крило пересів, Рублі двоє на УТехі сіли + у одного міні ювілей - 50 стрибків Drink , і на закріпкення ще закриття планерного сезону або якщо я не помиляють змагань. Короче вихідні УДАЛИСЬ.
P.S. Сусаніна Ваню вітаю з пройшовшим на ДЗ днем народження Drink

ПовідомленняHapuga © 06.07.07 23:36:14    

Про перетримку це здоровенна каменюка в мою сторону!За таке і покопати мало!Щоб ще раз непереказувати дам ссилку на інший форум!http://kovel.net.ua/gb/viewtopic.php?t=2209&postdays=0&postorder=asc&start=135
ПовідомленняСлІпиЙ © 10.07.07 12:27:47    

ІБСТТЬ. дафіга ж я пропустив.... жаба давить :0(((
ПовідомленняMisha T © 10.07.07 21:17:33    

Соберетесь в Ровно, а если еще и на личном транспорте и при этом есть лишнее место маякни земляку парашютису!
ПовідомленняСлІпиЙ © 11.07.07 9:20:08    

кого саме?
Сторінка 8 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU