Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки в неділю 01.07.2007

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:00:46    Стрибки в неділю 01.07.2007

Привіт всім!
Звертаюся більше за допомогою, ніж просто заради цікавості.
Довго готувався до стрибку... моральна підготовка і т.д. Smile Декілька раз відкладав... не виходило з часом, або в друзів не "складалося" (самому якось не хочеться :-\).
Ну от запланував на неділю - в суботу ніяк Sad. Позвонив в АСК, а там відповіли, що не знають чи наберуть грубу з 10 чоловік, щоб підняти літак. За меншої кількості звичайно вони не будуть цього робити.
Так от - може тут відпишуться ті, хто буде стрибати... можливо на форумі назбираємо 10 чоловік? Нас 3-4 (ще не визначились). Люди!!!... ще 7!!! Smile
Надіюсь за суботу сюди трохи поналазить народу. Можемо навіть зробити маленьке свято після стрибків на природі Smile Я в долі Smile
Погоду обіцяють малохмарну, без дощу.. так що... - дуже навіть сприятливий день.

ПС: надіюсь мою тему сприймуть без критики... з розумінням.
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:03:21    

VictorT!!! ZIPPO!!!
Ми разом стрибали того року.. маєте мене памятати (хоча.... я там особливо нічим не випендрився Smile ) Може приєднаєтесь? Wink
ПовідомленняZippo © 29.06.07 12:07:26    

я там буду 2 дні жити (субота-неділя) Wink + анжело буде. Сьогодні буду в клюбі і взнаю скільки людей на неділю зможе. Звичайно шо краще було б на суботу але шо зробиш.
якшо назбираємо з тебе  Drink

Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:08:46    

Ок... без проблем!
Шо там серед вас "популярне" - пиво, вино, кока-кола Smile?
ПовідомленняZippo © 29.06.07 12:11:46    

а наш VictorT онже Касторський онже АменоСторський LOL  онже просто Амен LOL  хоче кинути рідний клюб Twisted Evil  і свалити в Ровно! Crying or Very sad
ПовідомленняZippo © 29.06.07 12:12:31    

ходове  Drink
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:13:36    

http://extreme.lviv.ua/gallery/displayimage.php?album=41&pos=7
Оце я.... ну так.. для інформації Smile
ПовідомленняVictorT © 29.06.07 12:14:39    

docruslan
Не весь прыгающий народ тусуется тут на форуме, так что проведённый опрос не будет показателем кол-ва народа.
Мой совет прост и банален - едь! А не получится в этот раз - получится в другой (парашютный спорт - это не только смелость, но и терпение и выдержка).
ZIPPO планирует быть в Цуниве в суботу и воскресенье, что касается меня, то я сегодня вечером собираюсь уезжать прыгать в Ровно (а ZIPPO уговаривает меня остаться во Львове, пока не соглашаюсь).

Змінено: VictorT (29.06.07 12:15:19)
ПовідомленняZippo © 29.06.07 12:14:45    

гиги так ти ше був за царя Гороха в нас Very Happy
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:14:47    

Свалити взагалі... чи в неділю?
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:16:35    

ZIPPO написав(ла):
(а ZIPPO уговаривает остаться во Львове).

Ну от... шо ж ти ломаєшся.. нормально пригнем. Пивко потім попємо Smile
ЗІППО... ну ти за "гороха" загнув Smile подумаєш рік пройшов... як вчора  Smile
ПовідомленняZippo © 29.06.07 12:16:37    

Амен Very Happy  правильно говорить ти їдь а там видно буде Wink
ПовідомленняVictorT © 29.06.07 12:17:23    

docruslan написав(ла):
Оце я.... ну так.. для інформації

О, канешно помним Preved

Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:18:37    

Та от мені з клубу порадили позвонити в суботу вечером.. у них вже буде хоч якась інформація  про кількість народу.
Мені з Франківська тарабанитися тоже не дуже.
Я так зрозумів вже є 5 чоловік
Я з двома + ЗІППО + Анжело (не зовсім знаю что це, але вроді серйозний чувак... мафія якась чи шо  Shocked ) Smile
Ше 5!!!!
Повідомленняdocruslan © 29.06.07 12:20:22    

Віктор... давай уже... шо там Ровно... їхати далеко, а тут все під боком... га? Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 8
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU