Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав річками Кавказу (III та IV к.с.)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 15.02.10 15:09:37    Сплав річками Кавказу (III та IV к.с.)

Здоровенькі були. Нещодавно Борис Гора попросив мене, щоб я від свого імені написав про його щорічний сплав річками Кавказу - "Кубань" та "Великий Зеленчук", III та IV категорії складності. Відбуватиметься це приблизно о другій половині вересня. Тривалість експедиції 12 днів (з них 4-ри дні заберає дорога тиди-назад). Відповідно на кожну з річок припадає по 4-ри дні сплаву. Це базовий варіант такого роду експедицій. Коштує таке задоволення 3000 грн. Щоб уявити собі, що таке сплав річками Кавазу пропоную переглянути минулорічний відеоролик. Якщо цього вам буде мало, можна глянути ще два чудових відео "Кавказкий mixer" та "Солянка по-кавказьки". Думаю, що цього вам має вистарчити.

Отож для усіх бажаючих, хто хоче прийняти участь в експедиції є одна умова! Має бути досвід сплавів (хоча б по Чорному Черемошу).
Усі деталі (що, де, коли, як) можна дізнатись за телефоном +380673695671 (Борис)

ПовідомленняFistashka © 15.02.10 18:03:39    

Ех... ріки на Кавказі стрімкіші, повноводніші, пороги вищі, вимагають більшої вправності тим і манять до себе.
Я не виняток Smile Дуже б хотіла!!! Зараз на вересень ще не просто загадувати, та буду планувати Wink
ПовідомленняHoks © 17.02.10 10:25:34    

Теж дуже б хотіла!!!
Якщо візьмете, звичайно, бо на рафтінгу я була один раз . Ще маю нагоду потренуватись цієї весни Smile
Так що буду планувати Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU