Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

"Анюта Грюкач - Parkour/Freerunning Girl" (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняhappy_traceuse © 15.02.10 1:35:31    "Анюта Грюкач - Parkour/Freerunning Girl" (відео)

Всім привіт)
Я би хотіла показати Вам своє нове відео Ann Grjukach 2009 (на YouTube) і почути Ваші відгуки Smile
Приємного перегляду!
ПовідомленняZippo © 15.02.10 9:57:10    

Анюта, зважаючи на те, що ви Ж та, ще й Львів'янка - вам вже хвала і честьClappingЩо до самого паркуру, то нам треба дочекатия нашого експерта-гуру Jurassic Allakh Very Happy
ПовідомленняLucky © 15.02.10 10:14:35    

Да, деффачга крута це факт! Good  Good  Good  
Я так не вмію льотати як вона льотає! Runner  Runner
Тіки вот кліпчег - якось то все відео мало логічно звязано між собою. Ти слідуючий раз замути такий кліпчег де все це виглядає як одна твоя пробіжка, тоді ваще буде руль! Good

ПовідомленняLeona © 15.02.10 10:32:30    

Аня, ти просто  Bomb  Настільки розвити своє тіло і мати координацію в просторі - це треба мати величезну наполегливість і завзяття  Clapping  Я просто захоплююсь такими людьми  Rose
Про кліп... то я погоджуюсь з lucky  Smile  Щось там бракує, якогось сюжету чи що. Дуже сподобались кадри із пейнтболу, щось би в тому дусі. О! А ще музика подобається, давненько я D'n'B не слухала  Music  Молодці паркурщики, однозначно молодці  Clapping Може коли і з вашою участю буду дивитись а-ля якесь "Ямакасі - 10"  Wink

ПовідомленняAlexxx © 15.02.10 10:37:29    

Просто снимаю шляпу. Респект.  Good
Повідомленняhappy_traceuse © 15.02.10 11:34:00    

Всім дуже дякую Smile
Jurassic  Very Happy  та-та знайомі люди))
Це якби Шоуріал - тому кадри між собою не зв'язані - поїздки, кліпи, фестивалі... тобто все найкраще за 2009 рік! Ну звісно як завжди все не влізло Smile
В мене є відео - Overtrance - Ann - "My Way...", яке зв'язане між собою, знімали літом, але камера була не з найкращих, тому вийшло так собі Sad Та і ідея була зовсім інша, нажаль не реалізована Sad
А там де кадри з пейнтболу, то це ми в кліпі - No options - Painball знімались.
О, я обожнюю D'n'B Smile
Very Happy Не, не "Ямакасі - 10", вже якось не цікаво - от би щось новеньке і свіженьке Smile
ПовідомленняFistashka © 15.02.10 11:35:09    

З захопленням спостерігала за твоїми вміннями на "Лемберг Ексрім Фест". Просто у захваті!!!
Молодець, що знайшла себе і в цьому так стрімко розвиваєшся!
Повідомлення7eMEN-off © 15.02.10 13:31:16    

круто!!! Хороший би з неї альпинист чи борець би вийшов.... Шкода, що її вже затянуло в безодню екстрима... Звідти не повертаються...
Крута тьотка...

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 15.02.10 13:45:56    

Цікаве відео.Smile Паркур - акробатика, гімнастика, легка атлетика, важка атлетика в одному вигляді. Був би я "памаложе" спробував би. Успіху у твоєму захопленні. Професійний "фріран" - це дійсно видовищно та захоплююче.  Good Цікаві кадри бігу по снігу в лісі/парку.
7eMEN-off написав(ла):
Хороший би з неї альпинист чи борець би вийшов....
пауерліфтінг ще ніхто не відміняв. Експансію равенства ще ніхто не відміняв. Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 15.02.10 19:59:52    

Згадався фільм "Біжи, Лола, біжи" Good
Я в захваті Clapping

ПовідомленняSuzi © 16.02.10 12:44:44    

Дуже круто!  Clapping
Успіхів тобі!

ЗІ Не забувай ділитись з нами новими роликами  Angel

ПовідомленняRembo © 17.02.10 9:48:41    

Ну тіки можна низько схилити голову перед панянкою  Good Тримати в тому ж дусі  Clapping  

П.С. А можна дізнатися де велися зйомки кліпу з пейнтоболом, та вазаглі в роліках це Львів? Просто трошки захоплююся спелестологією (в народі єбєнологія  Very Happy ) і тому відразу викилкало інтерес Smile

ПовідомленняMaster © 17.02.10 19:03:11    

Клип снимали с нашим пейнтбольным клубом на Сихове.. Фотки локации можно глянуть здесь..
ПовідомленняNewcomer777 © 18.02.10 11:44:34    

Адназначна респект! Smile У меня девушки, которые подобным увлекаются и достигают успехов, вызывают восхищение!  Embarassed
Повідомленняgodgiven © 24.02.10 14:50:50    

Аня собі набиває перегляди на ютубі Smile
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU