Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Посвячення у дайвери!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 09.02.10 15:33:32    Посвячення у дайвери!

Вчора було «Добрий день», сьогодні «Здрастє»! © Як ви вже знаєте, наші новесенькі сертифікати OWD-ешників вже у Львові. По сійому поводу 10.02.2010 тобто завтра о 19:00 в барчику "Трапеза Меандри", що на вул. Генерала Чупринки, 61 (карта) буде проходити інавгурація, посвячення, обмивання, макання, валяння, новоспеченийх дайверів! (то для того жиби ми сі не потопили потім!)
Замість стаканів маски, замість взуття ласти, одним словом дайв-двіжуха!

Хто вже пірнав, або ті що тільки хочуть пірнути, сміло можуть приходити! З собою взяти пару грн та хороший настрій!

ПовідомленняAndrey © 09.02.10 15:57:35    

Yahoo Не прошло и пол года... А наші «корочки», підтверджуючі, що ми не даремно видихали не один балон повітря під водою Diver , уже тут Yahoo  Завта буде шото з чимто Crazy посвячення в дайвери то страшна штука Jokingly
ПовідомленняANGELo © 09.02.10 17:02:53    

Ну оскільки я теж там був, і плавав, і занурювався, і книжку читав, і екзамен писав, то готовий прийняти почесно даний сертифікат/посвідчення. Цікаво буде пройти посвячення в дайвери. Хоча за моє вжиття вже було... Surprised 3 різних за призначенням посвячення. Very Happy Так що — не в перший раз!
ПовідомленняSpiro © 09.02.10 17:29:27    

ANGELo написав(ла):
3 різних за призначенням посвячення. Так що — не в перший раз!
Ну тогда тебя первого «ПОСВЯТИМ» Very Happy Very Happy Very Happy  
Есть пару прикольных способов, кремик возьми трубкой мы тебя обеспечим. Юка будет в костюме медсестры тебя посвящать.

ПовідомленняANGELo © 10.02.10 10:44:50    

SPIRO написав(ла):
Есть пару прикольных способов, кремик возьми трубкой мы тебя обеспечим. Юка будет в костюме медсестры тебя посвящать
Шото, шановний, ви мєня валнуєте з такимим заявочками. Very Happy Я буду чинити опір! Goof
ПовідомленняZippo © 11.02.10 13:44:11    

Ну всьо, тепер ми повноцінні лоходайвери Diver Goof Пару фоток з посвячення у дайвери. Jokingly

Змінено: Zippo (12.02.12 17:01:15)
ПовідомленняВова © 11.02.10 14:11:42    

Всем РЕСПЕКТ И УВАЖУХА!
Если кто-то встретит под водой большую рыбу в синем костюме — это я  Very Happy
ПовідомленняFistashka © 11.02.10 21:13:43    

Ото купа позитиву від ритуалів посвячення!
Це ж треба таке придумати! Як тільки не обмивали Diver
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU