Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Петроса в Кваси на лижах

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 09.02.10 15:21:42    З Петроса в Кваси на лижах

Привіт народ Preved
Є цікава пропозиція для любителів гір Crazy Будучи минулих вихідних в карпатах, я легенько прибалдів від кількості снігу під Петросом Very Happy Отож пропонується наступне - поїхати 19 - 21 лютого кататись на лижах під г. Петрос. Любителі бордів також вітаються Wink В програмі - катання на лижах/бордах, всеможливі снігові атракції, виліплювання сніговиків і т.п. Для тих хто без лиж і бордів - облаштуєм швидкісну "керіматну" трасу Very Happy "Хороша" погода, прекрасні краєвиди, або їх відсутність - безкоштовно! І здоровий зимовий сон на висоті понад 1000 м Yahoo
Попередній план такий:
- 18 лютого (четвер) ввечері виїзд
- пятниця 7ма ранку прибуваєм в Лазещину, топаєм до колиб під Петросом (в них і будем ночувати) орієнтовно 12год прибуваєм під колиби, обідаєм і до вечора обкатуєм тамтешні схили. Ввечері тусня в колибі Wink
- субота - цілий день катання. За хорошої погоди і бажання учасників можна піднятись на Говерлу чи Петрос. Вечір - знову ж таки в хорошій компанії в колибі
- неділя - піднімаємось на вершину Петроса і з нього спускаємось в Кваси (лижна частина групи. З бордами туди краще не йти, бо значну частину дороги доведеться борд нести) По дорозі можна затриматись біля "Біостаціонару", там хороший схил і ще там мешкає кіт-альпініст. До вечора прибуваєм в Кваси і вночі додому.
Запрошуються усі, хто любить гори і впевнено стоїть на лижах.
Вимоги до учасників:
- досвід зимових походів обов'язковий
- вміння впевнено кататись на лижах чи бордах (чи хоча б прагнення до цього *)
- наявність всього необхідного спорядження (відповідний одяг, взуття, теплі спальники, килимки, лижне і бордерське спорядження)
- хороша фізична форма
- вміння обходитись без своїх "любимих" речей, тобто щоб вміст рюкзака був мінімальний (актуально для тих, хто буде спускатись з Петроса на Кваси)

Це попередній план, тому про всі можливі зміни буде написано в цій темі
* будете мати можливість покращити свої вміння під Петросом

Список учасників:

1) Andrey
2) Nao
3) Freud
4) Lili

Змінено: Andrey (23.02.10 10:38:50)
ПовідомленняNao © 11.02.10 21:24:05    

Ну як там гори, а без шаленого шерпа Smile Я з тобою Smile  Happy  Crazy
ПовідомленняFreud © 11.02.10 23:08:26    

Я на 99% з вами Preved, 1% це якщо не дадуть підміну на службі. На рахунок снаряги все як книжка пише, на рахунок досвіду - "продвінутий бек кантрщик" SkiCrazy  Smile
ПовідомленняLili © 12.02.10 23:19:36    

Хех! Важко вам буде зі мною! Я з вами Smile
ПовідомленняFreud © 17.02.10 13:52:04    

нажаль робота не дає змоги поїхати, все-таки не дали підміни Sad
ПовідомленняAndrey © 23.02.10 12:36:12    На лижах під Петросом

Здоровенькі були, шановне паньство Wink
Як ви вже мабуть зрозуміли, нарешті збулась моя божевільна мрія - походити в горах з лижами на плечах Crazy І я вам скажу - це досить успішно вдалось Very Happy Хоча починалось все не так весело....  минулий четвер, десь під обід, дзвінок до нашого Робінзона з метою домовитись за лижі. Безуспішно. Через пару годин повторна спроба... О, є контакт! Але тут мене і обрадували, що він разом з усією фірмою в Буковелі на корпоративі, так шо прокат закритий Wall Блін, невже моя дурацка ідея в черговий раз накриється ржавим тазіком??? Crying or Very sad Та світ не без добрих людей, завдяки старанням Nao у мене зявився телефон Жені з Команчеро (з нею мені ще предстояло познайомитись в нашому поході), яка і домовилась мені за лижі, за що їй вельми вдячний Allakh Отож не пройшло і кількох годин, як ми (я, Nao і Женя) уже солодко спимо під ритмічне постукування коліс нашого "експресу". Дорога з Лазещини до Козьмещіка минає якось непомітно, незважаючи на чималенький рюкзак, в якому крім стандартного комлекту, знайшли своє пристановище ще й лижні черевикі і лижі. Підйом під Петрос до верхніх колиб розвіяв всі сподівання, що нагорі буде холодніше - там як і внизу була плюсова температура і відповідно, мокрий важкий сніг Sad  Після облаштування в колибі і сніданку (який став заодно й обідом) ми розбрелись хто куди: Жені необхідний був "получасовий сон" Very Happy , Nao безмірно тягло подивитись, що там повише робиться, ну а мене зїдала нетерплячка нарешті взути ті лижі Crazy Росіньйоловські шкари New russian 43го нумеру були як на мене вшиті. тож обувши їх я погнав трохи вище, щоб подовше проїхатисьSki Але я вам скажу, мокрий сніг то не вкатана траса і навіть не пухляк... І якщо ще врахувати, що лижі не зовсім відповідні (інших в прокаті небуло) то покатався я весело Crazy  Поки більш-менш призвичаївся, то не один раз впав... Лижі вперто не хотіли вспливати з мокрого снігу Wall А якщо ненароком на швидкості втопити носи, то швидкісний спуск моментально припинявся і я, розпрощавшись з лижами, опинявся за кілька метрів попереду в позі "градусника" Very Happy А піднімаючись в тих супер-модних і супер-важких шкарах нагору, я зрозумів, що сьогодні більше кататись нехочу Very Happy Краще зайнятись іншим корисним ділом, наприклад пошуком дров до пічки Smile Наступний день нічого кращого не віщував, навпаки - небо було затянуте чорними, грізними хмарами з яких з перемінною інтенсивністю падав дощ Crying or Very sad Про катання не могло бути й мови (як і про спуск по такому снігу в Кваси), тому щоб не сачкувати,  я вирішив приєднатись до наших друзів з "Екстрему" у їхніх сходженнях на Петрос-Говерлу. Про те як це було, прочитаєте у окремій темі, яку напишу трохи згодом...

ПовідомленняVols © 23.02.10 17:51:00    

треба було брати дошку  Wink
та й  підніматись в бордерських ботах легше.
або відповідні лижі для фрірайду.
але і те й ін. треба добре парафінити на такий сніг.
тоді можна успішно катнути, як ми це і зробили на говерлі 21.02 (http://extreme.com.ua/forum/showthread.php?p=61620#post61618)

але я так розумію,  ви були швидше -   в пятн./суботу?

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU