Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з парашутом в Ужгороді

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняc13nemo © 08.02.10 23:21:13    Стрибки з парашутом в Ужгороді

Всім привіт.
Сам я з Ужгороду, виникло таке питання.
Бачив я автівку з написом "Парашутний клуб Ужгород"
Хочу почати займатися парашутним спортом, але не знаю як з ними зв'язатися.

Але я немаю змоги так часто їздити у Львів на курси.
Чи є такі курси в Ужгороді? Як можна зв'язатися з ужгородськими спортсменами?

Дякую.
ПовідомленняAlexxx © 09.02.10 11:01:16    

Групи початцівців їздять стрибати в Рівне. На Закарпатті минулого року стрибки організувати не вдалось. Звяжись з командиром парашутної ланки в Рівному (Бордюг Ігор Вікторович, 067 800 19 41), він підкаже контакти людини в Ужгороді
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомлення)(am © 03.05.11 18:05:54    

Всім привіт, сам я з Ужгорода, хочу стрибнути перший раз, перечитав всі теми для першоразників, цікаво лише може є тут хтось з Ужгорода, куди їздите стрибати і куди краще їхати стрибати першого разу ?
за будь-яку допомогу наперед дякую )
ПовідомленняIhor © 03.05.11 18:37:32    

Де краще сказати не можу, відповім на питання де мені подобається.....Маю трошки стрибків у Тернополі разом із Скай-Груп, тому і думаю,що здійснити перший стрибок краще з ними, скоро в них біля Львова нова площадка відкриється, будуть і тандеми.  Стрибають ще в Цуневі, багато спортсменів є у Рівному.
ПовідомленняAlexxx © 03.05.11 18:40:02    

Читай вище.
Перед очима є телефонлюдини до якої можна звернутись і хто підкаже контакти в Ужгороді.
Якщо хочешь стрибнути просто один раз, можешь поїхати будь де. Тут багато дропзон себе рекламують. Якщо хочешь  себе спробувати в парашутному спорті - моя порада поїхати в Рівне. По фінансовим витратам получиться самий оптимальний варіант.
Ну і просто приємне оточуюче середовище.
Думаю, це зможуть підтвердити багато спортсменів, які їздять туда з Тернополя, Львова, Луцька та інших міст.

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомлення)(am © 04.05.11 9:21:43    

Дякую за відповіді і поради, телефон бачив, але залишали його тут більше року тому, не знав на рахунок його актуальності...спробую зателефонувати і дізнатись про деталі )
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU