Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Похід Петрос-Говерла 5–7.02.2010

назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 5 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNao © 22.02.10 13:14:51    

Прожекто я знайшов твої рукавиці в колибі під Петросом віддам при зустрічі в горах Smile  LOL
Повідомлення7eMEN-off © 22.02.10 16:15:33    

NAO написав(ла):
знайшов твої рукавиці
Зняв с трупа
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняProgektor © 22.02.10 16:29:52    

NAO написав(ла):
Прожекто я знайшов твої рукавиці в колибі під Петросом
О, кльово! Треба сходити забрати

7eMEN-off написав(ла):
Зняв с трупа
Жаль що вони йому не допомогли Cool
ПовідомленняOldshaman © 07.12.12 17:19:18    

я ні разу не засміявся бо пригадав своє хрещення зимовими горами. Все сталось тому що ти не розрахував сили, і не з тими людьми пішов (або навпаки, саме з тими). Перший раз, і на Чорногору — маньячна ідея. Міг б спробувати Боржаву для початку.

Висновок — хочеш в гори зимою? Йди. Але памятай що ніяке спорядження тобі не допоможе, якщо не маєш голови на плечах і не вмієш правильно оцінити ситуацію. Не треба також покладатись на группу чи рятувальників — ти тільки додаш їм клопоту тебе тягати вниз. Знаю, по собі що хочеться відразу бути героєм, але гори не прощають помилок, а духи гір не розуміють слабких та гордих.

Сторінка 5 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU