Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Похід Петрос-Говерла 5–7.02.2010

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProgektor © 10.02.10 1:22:08    

Ну ти мля і порівняв...статтю "
ZIPPO написав(ла):
"Как я обосрался..
я навідь першого абзаца не міг дочитати бо вже сльози текли, LOL  Goof  Sarcastic hand  і почав своїм сміхом будити всіх хтов хаті спав, Якщо тебе це так розсмішило як мене вищезгадана стаття...то прошу дуже СМіЙТЕСЯ--БО СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ, а завдяки такими як я ви ще довго будете жити Very Happy  Very Happy
ПовідомленняQbl © 10.02.10 7:08:29    

М-да. Бачу Нао так нічому й не навчився.
Ну скільки разів я тобі казав: товариша, який вже не в стані йти, треба нести!!!! Розпиляти й грамотно розділити по рюкзаках решти групи!!!

Повідомлення7eMEN-off © 10.02.10 9:53:50    

Progektor написав(ла):
БО ЦЕ МОЖЕ КОШТУВАТИВЕ ЗДОРОВЯ
Дядько, це тобы гори, мля, а Це Львів Екстрім Клуб - особисто для мене все від чого страшно, всі від чого мона померти, захворіти, покалічитись і робиться це навмисно - це задоволення адреналінового маньяка - потерпи скоро теж таким будеш. Своє життя можна цінувати лиш тоді коли ти починаєш розуміти, що смерть десь близбко і від неї тебе відділяє лише один невдалий крок, або простий, тупий несчасний випадок.

Progektor написав(ла):
як я б..ть можу йти якщо сили все менше
Це тобі так здається, людське тіло - це машина яка може все, якщо тобі колись стане так погано - потрібно лише просто розслабитись і забити на втому і все інше великий х*й - і впевненно йти далі.

Progektor написав(ла):
починаю їсти сніг щоб втамувати спрагу
Запам'ятай, сніг спрагу не тамує і не додає сил - для того щоб сніг розтопився і пішов по клітинам - треба багато енергії !!!!

Progektor написав(ла):
бо не було видно ні прапорців ні маркування
Б*я, люди, які нах... прапорці, у Вас є карта! Я попереджав, що на Петросі легко заблукати, тому і сказав Вам на прощання - хлопці при спуску шукайте Кулуар - кулуар виводить на полонину, перед Курганом на ліво!!!

Progektor написав(ла):
ввімкнули ліхтарик-маячок
То пи..ц, який нах маячок, чуваки просто не вимкнули ліхтарів, бо вже звикли до його світла... Світити ліхтарьом для орінтування - це тільки казкові легенди взаємопомочі, які ви можете побачити в американських фільмах.

Progektor написав(ла):
Задоволення ніякого від подорожі я не отримав
Те що Ти відував в горах і те, що ти відчуваєш зараз - це і є задоволення від гір, з часом звикнеш і почнеш рубіть фішку...  
В дитинстві мені теж не подобався смак кави, пиво здавалось мені бридотно гірким і несмачним, дівчата всі були однакові  - а потім я почав рубіть фішку і все стало ок....

Гарно сходили, жаль мене не було, то б я вам там зробив спасателів і уазікі....
П.С. В горах не обідають, В горах рано встають, рано починають йти, пізно лягають і йдуть до вечора. Самосбереження в горах не потрібно - воно породжає паніку, а вона нікому не потрібна. І ще яка нах.. смерть, якщо ти знаходишся в 10 км від села...

Qbl написав(ла):
овариша, який вже не в стані йти, треба нести!
Або тихо прикопати на узліссі, щоб ніхто не знайшов...
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняLyubko © 10.02.10 10:29:10    

Чим загрожують зимові Карпати?
— У серйозні мандрівки потрібно йти тільки з досвідченими інструкторами. Ті мають знати все, і серед іншого — як знайти вихід із будь-якого становища. Як правило, ці інструктори не візьмуть з собою новачка, якщо попередньо не зустрічалися з ним у легших мандрівках. Мова йде навіть не про випробовування, а про виживання. Зламати кінцівку на верхотурі — це майже загибель, а зробити тут таке простіше простого. В моїй практиці, на щастя, трагічних випадків не траплялося, але достатньо пройтися влітку по хребту — наявні там траурні віночки самі говорять за себе. Достатньо уявити собі картину, коли весь світлий день рухаєшся на повну силу, тобто переходи по 50 хвилин та перерва 10 хвилин. При зупинках майже наскрізь мокрий одяг замерзає і по закінченні дня в цьому всьому потрібно зариватися в сніг, у намет. Одразу виникає запитання: потрібно мені це чи ні? І запитання швидше навіть моральне, ніж фізичне. У таких походах легко визначити свою межу життєздатності, іншими словами — на що ти здатен, у побуті це визначити, на жаль, неможливо. Якщо правильно до всього підійти, то можна отримати задоволення від побаченого, і ця краса настільки заворожує, що, побачивши її один раз, зрозумієш, що таке любов з першого погляду.

ПовідомленняBlumchen © 10.02.10 10:38:03    

...прочитав розповідь. Surprised
Читав і плакав, плакав і читав дальше... Goof
Мар'ян, реально співчуваю, тільки в теорії можу уявити як ти там почувався....
Розповідь - суперська!!! Хотілось би побачити вираз обличчя хлопців, коли вони взнали, що ти визивав вертоліт...  -це мабуть було щось.... Vava  Unknow  Goof
Надіюсь тебе ще не довго буде сіпати від нагадувань про "зимові Карпати"
Але ж спробував  - молодець! Drink
ПовідомленняProgektor © 10.02.10 10:47:46    

Як
Lyubko написав(ла):
sнструктори не візьмуть з собою новачка, якщо попередньо не зустрічалися з ним у легших мандрівках.
Як мені і говорили і я сам це знав (теорії) що я за дуже круту планку взяв -- вперше вжитті в похід. .на 2 після Говерли гору в Укр... зимою... це занадто.. круто для мене...
ПовідомленняNao © 10.02.10 10:57:12    

Я так бачу дарма взагалі цей похід відбувся, вийшов я винний за те що взяв новачка. Sad  Crying or Very sad
ПовідомленняProgektor © 10.02.10 11:00:35    

Ніхто... нікого не звинувачує... і не винить... виннен тільки "новачок" який не розрахував свої сили Shocked
ПовідомленняFistashka © 10.02.10 11:07:17    

Розповідь потішила Smile Та все було б так весело, якби не було так сумно....
До гір треба бути готовим не тільки фізично, а й психологічно...
ЛЮДИ НЕ ХОДІТЬ В ЗИМОВІ ГОРИ непідготовленими  тільки тому , що
Progektor написав(ла):
а от зимою тай ще на найвищу гору в Україні-це круто

бо це того не варта! Як результат :
Progektor написав(ла):
Задоволення ніякого від подорожі я не отримав
ПовідомленняANGELo © 10.02.10 11:17:50    

Я вам скажу таке! Ви не повірите! Хто мене знає, то не повірить в те, що я зараз напишу...
Я хочу це спробувати!!! Розповідь Маріка, тобто Прожектора, та обговорення викликала в мене нестримне бажання це спробувати. Yahoo Швидше не так як красоти, які там можна побачити, якщо погода нормальна, а умови проходження маршруту. Знаю, знаю... Знаю, що то самий легший і т.д. І ви всі ще не в таких бували, а Зіппо то взагалі може кругами бігати навколо групи. Але загальне враження та уява зробила свою справу. Це викликало в мене інтерес. Бо окрім того всього вищенаписаного, я  ще цього ніколи не пробував. Походи мене ніколи не приваблювали, не знаю чому. Єдине, де мені прийшлося "ходити в походи" це в армії. Very Happy Та й там не питали "Хочеш, не хочеш". Ну там, правда, і не красотами милуєшся. Там є відстань трохи більше 10км від частини до полігону і бігаєш на протязі тої відстані, як олень з СВД і амуніцією по полю, теж по пояс у снігу, відпрацьовуєш тактику бою -"вспішка справа! вспішка слєва! Пратівнік с тила! Воздух! Унічьтожіть цєль! Видвінутца дазорнай групай!..". Як "вспомню" - так вздрогну. Crazy Ну правда там не гори і не кілька днів.
Ну так от після прочитаного я загорівся цим. 1. Цікаво просто. 2. Цікаво спробувати себе. 3. Фотографії зробити. 4. Хочу кинути палити. Very Happy Чому така причина, бо в нас тут нещодавно була маленька дискусія з Батьком, і він сказав, що то єдиний вірний спосіб кинути палити. Embarassed Оскільки я трохи серйозно взявся за своє здоров'я, ну і не тільки за своє, то четверта причина є дуже вагомою також. Поки що ніяк не можу це зробити, книжку ніяк не можу почати читати, а іншим чином не виходить. Sad
Так що не дивуйтеся якщо мені стукне в голову і я запишусь в якійсь темі. Embarassed  Насправді мене найбільше турбує не погода, ні вітри і т.д., а моє коліно. Sad Бо якщо щось не так і воно зійде з місця - буде "пухнасте звірятко". Тому якщо я і підпишуся - то на легкий маршрут (щоб менше ймовірностей стосовно проблем виникало). Ну а там далі буде видно. Може мене як припре... Yahoo
7eMEN-off написав(ла):
Це тобі так здається, людське тіло - це машина яка може все, якщо тобі колись стане так погано - потрібно лише просто розслабитись і забити на втому і все інше великий х*й - і впевненно йти далі.
насправді я підтримую і згідний з тезою, що людський організм може набагато більше, ніж здається і є резерви значно більше, ніж ти відчуваєш на початку. І для цього значно менше треба харчу, ніж ми споживамо. Це я переконався на власному досвіді. Але їх "увімкнути" і віднайти - дійсно треба навчитися.
ЗІ: знову багато букв вийшло. Jokingly

ПовідомленняLili © 10.02.10 17:05:06    

Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVoyageur © 10.02.10 19:08:31    

ооо скільки вражень я втратив!!! (((((
ПовідомленняFistashka © 10.02.10 23:18:11    

ANGELo написав(ла):
Я хочу це спробувати!!!

йо-ма-йо!!! щось таки зачепило струни твого зацікавлення...
Для початку тобі б радили сходити в одноденний зимовий похід, а далі
ANGELo написав(ла):
Може мене як припре...
ПовідомленняNadezda_95 © 11.02.10 0:28:15    

Progektor написав(ла):
недуже сильне, серце... яке говорило "чувак ти собі гониш, розслабся або я або гори..
LOL

Progektor написав(ла):
паличка якою я проколював лід і встромляв в сніх для фіксації..
я прочитала "для сатисфакції" LOL

Progektor написав(ла):
вибіг собака який охороняв цю хатину, почав мене потрохи кусати!
LOL  LOL  Crazy оце жесть Crazy
LOL  LOL  Good

ПовідомленняТолік © 11.02.10 2:50:28    

похід вдався на славу Smile. Від розповіді про похід з двох протилежних боків ледве не отримав грижі Very Happy.

ANGELo написав(ла):
4. Хочу кинути палити. Чому така причина, бо в нас тут нещодавно була маленька дискусія з Батьком, і він сказав, що то єдиний вірний спосіб кинути палити.
ANGELo, не знаю як там з Батьком, але я ще ніде так смачно не курив як в горах, особливо ввечері біля ватри Smile. Повітря настільки чисте, що нас, дітей асфальту і вихлопних газів, нестримно тягне його розбавити тютюновим димом.

ANGELo написав(ла):
Я хочу це спробувати!!!
сказав же Progector тобі коротко і лаконічно: "Ну його нах"  Very Happy, а ти чомусь все одно хочеш підписатися на ці муки.
Але якщо все-таки справді хочеш отримати кайф від постійного болю, голоду, холоду, спеки, спраги, роздертого та побитого тіла, обсмаленої пики та обморожених рук і ніг, стану коли кожен наступний крок тіло сприймає як фатальний -- тоді ласкаво просимо в нашу компанію гороманів. Але все-таки чомусь мені здається, що літній похід для першого разу буде трішки більш підходящим Smile

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU