Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Похід Петрос-Говерла 5–7.02.2010

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNao © 03.02.10 23:26:27    Похід Петрос-Говерла 5–7.02.2010

Привіт усім Smile
Кому сумно, нічого робити, любить гори та активний відпочинок пропоную прогулянку Петрос—Говерла цими вихідними.
План дій виїзд в п’ятницю ввечері перевалочна база Сан-Франківськ усіма улюблений Раховоз до Квасів, а звідти похід на Петрос і Говерлу, спуск з Говерли до бази Козмещик, а далі перехід до Лазіщини і додому до Львова Smile

Склад групи:
1. «шерп» Nao
2. Progektor
3. Freud
4. Andrey
Приєднуйтесь будемо раді бачити Smile Happy

крайній раз внесено зміни: Nao (04.02.10 0:05:33), редаговано 4 раз
ПовідомленняFistashka © 03.02.10 23:28:57    

як то "розтроїтися" - є у когось рецепт ??? я б з вами хотіла, та знову купа всього Surprised
ПовідомленняBlumchen © 04.02.10 0:25:16    

Блі-іін, класно, хотілось б з вами, але, як і Фісташки, куча всього і не зможу Sad
ПовідомленняProgektor © 08.02.10 11:17:52    

Та ну його нах... з тими горами та щей зимою, мля я там чуть не здох. Правду казав Vitalik - більше ніколи... мля... ніколи не полізу...
Повідомлення7eMEN-off © 08.02.10 12:37:34    

Progektor написав(ла):
Та ну його нах...
"Это, мля, горы" - є така пісня про альпіністів....
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняNao © 08.02.10 14:08:37    Петрос - Говерла

Привіт усім Smile
Хочеться розповісти про подвиг Progektor, в якому йому допомагали Я Smile і Андрій. Ідея виникла у нашого Progektor, що він досі не побував на найвищій вершині України і попросив допомогти йому це виправити. Час вибрали швидко, прогноз погоди був чудовим так що в п'ятницю ввечері ми вирушили на зустріч пригодам. Smile Приїхавши в Сан-Франківськ дочекавшись "раховоза" ми продовжили свій шлях до мети. Smile Приїхавши до Квасів біля 07:30 приготувались до сходження на Петрос. Вирушили ми о 08:00 За пагорбів сходило сонечко, день обіцяв бути чудовим. Goof Від Квасів десь за дві години ми набрали приблизно 1103 м. За цей час ми зрозуміли, що у нашого Progektor стали сідати батарейки і з цим треба щось робити. Напоївши чаєм з'ївши шоколадку, вирушили далі. Біля стаціонару Львівського університету ми зустріли кота - альпініста який там проживав. Відпочивши 10 хвилин ми вирушили далі. Дійшовши до полонини Менчіл зрозуміли, що Progektor'у треба міняти батарейки! Ось тільки біда ніхто запасних не взяв, тоді ми з Андрієм не довго думаючи, приймаєм рішення розібрали його рюкзачок. Перепакувавши його речі собі ми вирушаєм далі на підкорення Петроса. Crazy Погода була чудова, що не могло мене не радувати Yahoo таке рідко можна побачити. Пройшовши половину шляху, нам довелось проходити надзвичайно великі сніжні намети, які досягали більше як по пояс Goof Я вас скажу, випробування ще те! Cool Вечоріло. Коли ми вийшли на хребет, який вів прямою дорогою до Петроса. Боротьба з снігом нас дуже виснажила. Поволі просуваючись до вершини, нас застає темрява, напару з вітром та снігом. Smile Ось тут почались справжні проблеми! Гарантійний термін Progektora вичерпався, а замінити Sad нема як. Тоді він вирішив зателефонувати в сервісний центр - "карпатський гірничо рятувальний підрозділ" і викликав допомгу з повітря (запропонував вислати заним гелікоптер). Бойовий дух та сили покинули Прожектора. Він сів перепочити, а сніжок і вітерець був все сильнішим. Одягнувшись і трошки відпочивши, Прожектор вирушив далі на зустріч пригодам (надія на те, що рятувальники передзвонять, його не покидала). О це правда нарешті вершина Yahoo Drink Very Happy Cool Good Goof Crazy На вершині ми побачили капличку та хрест заметані снігом. Бойовий дух та настрій прилинули до нас. Сидівши в капличці нам додзвонився рятувальник, якому ми сказали велике дякую, за те що передзвонив і хотів вислати аж цілий  гелікоптер з рятувальною службою, але ми сказали ні, і що група йде в повному складі і по наміченому маршруту, рятувальник запитав чи все добре і куди ми прямуємо далі і поклав трубку Smile Відпочивши 5-10 хвилин ми вирушаєм шукати спуск з Петроса. Поблукавши 15-ть хвилин ледь не зневірившись думаєм повертатись до каплички та заночувати там, щоб в темряві і хтозна як і куди не пускатись, В цей момент до мене прийшла чудова ідея, вимкнути ліхтарики і в темряві оглянутись де ми є Smile Happy зробивши це ми побачили полонину, Говерлу і зрозуміли куди нам далі рухатись, ось такими маневрами з вимиканням ліхтариків ми почали спуск вниз. При енному вимкненні ліхтариків, побачили маячок ліхтарика, який світився на колибах. Для декого це стало наче "світло в кінці тунелю". Спуск до світла був дуже довгим, бо втома і надзвичайна кількість снігу далась взнаки. Спустившись до колиб, нас уже очікували 3 хлопця, які приготували чай для поранених та стомлених. Напоївши нас чаєм, ми їм подякували за допомогу. Далі йдем обживати колибку Smile Wink Вечеря. Розтопивши трошки пічку заодно підсушившись, полягали спати. Ранком наступного дня нас очікувала не погана погода, хоча вершини всі були вкриті туманом.
Демократичним голосуванням було вирішено спускатись до бази Казмещак. Йшовши по дорозі зустріли групу лижників, які йшли до колиб під Петросом, щоб насолодитись гарною погодою та можливістю покататись на лижах. Вже на самій базі, ми зустріли групу туристів з Мінська, які автостопом добрались до наших чудових Карпат, щоб відпочити. Smile Відпочиваючи п'єм чай та плануєм рухатись до селища, але не все і зразу. Progektor сказав, що він більше йти не може і залишається чекати транспорт на базі, який був люб'язно наданий йому рятувальним загоном за 100 вічно синьо жовтих Українських папірців Smile Ми з Андрієм до села йдем пішком, в якому ми опиняємось десь за півтори години. А в цей час наш всіма улюблений Progektor налагоджував контакти з місцевими, які його нагодували, пригріли. Далі ми очікували на вокзалі поїзд Рахів-Львів більше ніж 8 годин! Goof

П.С. Було стільки подій, що всі важко вже згадати надіюсь наш Progektor та Андрій доповнять мою історію.
П.С.С. Фотки будуть трошки пізніше Smile Happy

ПовідомленняFistashka © 08.02.10 16:09:34    

все в житті буває вперше...
Progektor вітаю з зимовою Говерлою!!! Цікаво буде почитати про твої враження....бо щось історія з рятувальниками мене насторожує Surprised
ПовідомленняBlumchen © 08.02.10 16:53:15    

Да уж, "весело" вам було...
Повідомлення7eMEN-off © 08.02.10 17:29:49    

Я так поняв вчіпив нашого прожектора ДЕРГУНЧИК - здавна відомий звір в Карпатах, єдиий, напевне звір який в Карпатах лишився не тронутим техногенними змінами.
Снігу там багато, бо підхід пологий і довгий. А от про рятувальників, то Ви пацанчикі канєшно гоните.
Шкода, звичайно, нашого прожектора, але досі зрозуміти не можу - і де він там блукав, де він там так стомився - дві сосни і підйом 5 градусів, а це, до речі, найкоротший шлях на Петрос.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняNao © 08.02.10 22:33:04    

Бідний Progektor просто перелякався, не бачивши ніколи погоди, і не розумів, що буває набагато гірше Smile рятувальників  викликав він Evil or Very Mad, ми про це взнали уже на самому Петросі коли вони зателефонували вони йому Smile Shocked  Fool  Goof. Що тут сказати страх страшна штука Smile Secret
ПовідомленняNadezda_95 © 08.02.10 22:52:38    

NAO написав(ла):
рятувальник запитав чи все добре і куди ми прямуємо далі і поклав трубку
LOL От що значить Велич Слова! Cool  LOL

NAO написав(ла):
чай для поранених та стомлених.
Shocked як на війні, капець, точно в гори взимку не піду! Vava
ПовідомленняNao © 08.02.10 22:59:49    

Nadezda_95 ми своїх не кидаємо, кому потрібний був чай в той момент так то прожектору і андрію, я себе почував на всі 100 і був готовий продовжувати похід Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 08.02.10 23:11:40    

NAO написав(ла):
я себе почував на всі 100
Толік, я здається тобі вже писала в коментарях, що ти бест!!! Good  Мабуть так воно і є. Smile
(Раджу змінити собаку на фото з походу (вірші, йопт!!!) Very Happy , це буде неперевершено!) Cool

ПовідомленняLucky © 09.02.10 10:24:05    

смішно сказав
NAO написав(ла):
ми набрали приблизно 1103 м

будь-ласка точніше повідом висоту. З точністю до міліметра, ггг Goof

ПовідомленняProgektor © 09.02.10 13:40:19    

Мля... я з 9 до пів 2год строчив про свої муки в поході, щось натиснув нето що треба і все пропало... мля... ще раз я того робити не буду...
Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU