Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ice Climbing (льодолазіння)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNeochka © 31.01.10 1:11:55    Ice Climbing (льодолазіння)

Ну, це напевно я перший раз в житті так довго чекала зиму-холоду-морозу-льоду Smile Це перший раз коли я безумно радувалася, що температуа падає ниже -10 все дальше і дальше, дзвонила до своїх друзів і казала: "бачив, яка температура? - бачив Smile ЄЄЄЄ"Yahoo. А це і-за того, що поїдемо льодолазити Smile ех... перший раз я приїхала на "сосульку" минулого року, і скажу чесно, не рівнодушною мене залишив цей холодний, але такий екстримальний вид спорту. Після того як я приймала участь у змагання на Кавказі, приїхавши додому вже з нетерпінням чекала омріяного льоду.
     ... і я буду розмахувати шакалами, вбиваючи їх у льодову стінку, лід буде тріскати, кришитися, розколюватися від удару, розлітаючись повсюди як іскри, будуть падати вниз... і я прийматиму супер холодий, освіжаючий душ з льоду...
     ... раз за разом вбивати шакал, раз за разом впиватися кішками в стінку, раз за разом підійматися все вище і вище... і міліон кристалів, як феєрверк будуть розлітатися...
     ... ех відчуття не передати... краще подивитися в мої одержимі очі Crazy, коли я це розказую, хоча всеодно не передати... само по собі, все що зв'язане з льодом, холодом, снігом, льодовиками, і так дуже заворожуєче, неймовірно гарне, загадкове, могутнє і неприступне - заманює постійно людей до себе... а спробувати позатити по льоді, позмагатися з ним, вилізти на верх, і побачити як промені сонця відбиваються, побачити неймовірну гамму кольорів криги, від прозорого, білого до синього... та що тут говорити, тре відчути, отримати, те шалене задоволеня від льодолазання...

Антарктида. Станция Новолазаревская

P.S. це я вирішила написати кілька слів Write, про лід і показати фотозвіт з недавньої моєї поїздки на Сосульку Smile
ПовідомленняAndrey © 02.02.10 12:00:11    

Ех, з ностальгією згадую нашу минулорічну поїздку на Сосульку Smile  Уявляю як було цього року, адже морози були фест Crazy
Молодці! Clapping  Класні фото Good

ПовідомленняFistashka © 02.02.10 13:20:57    

Neochka як я тебе розумію....Молодці що з'їздили і не прогавили нагоди по льодолазити на сосульці!!!
фото захоплюють!!! Бажаю тобі потрапити на Антарктиду і не тільки...
ПовідомленняFistashka © 10.02.10 23:46:07    Льодолазяння. Вершина.

А ось фото з "сосульки" як польодолазила "Вершина". Є дуже цікаві кадри... гляньте Good
ПовідомленняSunSmiLe © 11.02.10 11:22:20    

чи міг би хто позичити на цю неділю верхню й нижню системи? або знає де їх в прокаті можна взяти -- бо купити наразі фінанси жорстоко не дозволяють (
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU