Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новые смайлы

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 19.06.07 21:59:47    Новые смайлы

Начал прикручивать новые смайлы. Пока только заменяю те, что были до этого (и парочку убрал). Два смайла ещё не заменил, и с одним есть сомнения.

Смайлы смайлы принадлежат сайту http://www.kolobok.us/ (колобки мини)
Собственно, в основном для этого (указания авторства), и заведена эта тема.

ПовідомленняSoldaten © 22.06.07 10:30:47    

Для роботи форуму дуже потрібен смайлик з велосипедистом який
є на вищезгаданому сайті. Як його добути?

ПовідомленняZippo © 22.06.07 10:38:17    

він вже в нас є просто ми ше доробляємо дешо. Кастор не встигає все робити шо я хочу. Так шо терпения мой друг терпения Drink
ПовідомленняVictorT © 22.06.07 10:39:29    

Нифига не понял, для какой работы, для какого форума? Про добути тоже не понял.
З.Ы. Хотя вопроса и не понял, но скажу, что большинство ответов касательно смайлов есть на вышеупомянутом сайте.

ПовідомленняZippo © 22.06.07 10:41:39    

кастор не тормози Crazy все буде тип топ ти краще працюй працюй  Wink бо пізніше ти мені будеш потрібен  Smile
ПовідомленняZippo © 22.06.07 19:18:40    

Нуу, що ж тепер як і форум так і наша галерея обзавелася новими міні смайлами Yahoo Ощасливлю ще деяких любітелей смайлiв, що це, ще не всі смайли а тільки "основні". Так, що на днях я думаю ми доробимо розділ "додаткові" і всі будуть задоволені Smile . А забув сказати, що правопис нових міні смайлів буде такий як і в улюбленому qip, так що тепер буде набагато зручніше робота з телефону Wink
ПовідомленняZippo © 01.03.08 13:32:02    

Додали ще свіженьких смайлів.

Secret  Angel  Music  Bomb  Pardon  Dance  Mamba  Kiss  Angel-devil  Kilroy  Search sky  Lipsrsealed  Koo-koo  Runner  Medal  Disobedient  Paranoid  Jokingly

Користуйтесь наздоров'я Medal

Змінено: Zippo (05.03.08 10:06:57)
ПовідомленняZippo © 02.03.08 23:33:30    

Не знали як в галереї смайлів назватитого парашутиста. --->  Firsttimer Зійшлись на тому, що йому підходить назва "першоразник", але як це буде по англійськи ніхто не знав. Запитали великих гуру на гуру сайті. Що з того вийшло можна глянути в темі А как англоязычные парашютисты называют перворазников?
ПовідомленняZippo © 05.07.08 8:51:12    

Найшли підпільного художника який на аеродромі малював Very Happy

ПовідомленняNadezda_95 © 17.03.09 17:02:11    

Дивіться вище - це ж я Preved  піарю клюб LVIV EXTREME в Новояворівську... http://extreme.lviv.ua/gallery/displayimage.php?album=129&pos=14 Embarassed  Angel  Чому нема цього смайла в нас? Mad
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU