Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Допоможіть вибрати хороший ліхтарик

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 30.01.10 17:52:12    

хтось може мені пояснити, а що поганого в Black Diamond?
Якщо порівнювати по цінах, то пецл є трохи дорожчим за ті самі характеристики. Можливо пецл є трохи добротнішим, але з іншого боку я вже більше півроку користуюся даємондом і не мав поки що причини для нарікань. Правда я його ще не використовував при дуже низькій температурі.

ПовідомленняАлекSay © 30.01.10 23:00:42    

низькі температури передусім вплинуть на батареї. щодо фірм - то треба брати і тестувати - наразі це єдиний варіант щоб переконатись чи вартують пецлі своїх грошей
ПовідомленняZippo © 31.01.10 10:24:04    Fenix HP10 vs Black Diamond Icon

Коли були в Млинках, я на хлопський розум порівнював яскравість та інтенсивність світіння між Fenix HP10 та Black Diamond Icon. Надав перевагу Феніксу Pardon Особливо порадувала лінза, яка розсіювала світло, я вам скажу зручно піпец.
В майбутньому, якщо буду брати ліхтарик, то це буде - Fenix HP10

ПовідомленняАлекSay © 31.01.10 12:16:29    

ну яскравість то ще якось можна порівняти - а от інтенсивність - то як?!
ПовідомленняZippo © 31.01.10 12:23:52    

Загнався Very Happy Мав на увазі дальність Embarassed
ПовідомленняANGELo © 14.03.10 18:40:53    

Громадяни!
Я заплутався!  Embarassed
Я, щоправда, ще не буду поки що купувати, але називається "а пагаваріть" хочеться.
Вибір стоїть між цими двома штуками, навіть трьома.... навіть 4-ма: Very Happy

JETBeam JET-3 Military
- Светодиод: Cree 7090 XR-E R2
- Световой поток: 240лм
- Питание: 1x18650 Li-Ion или 2xCR123A или 2xR123 Li-Ion
- Кнопка: Тактическая кнопка моментального включения
- Рефлектор: Гладкий
- Число режимов: 2
- Вес: 118г
- 240лм/3 часа
- 2лм/200 часов

JETBeam Raptor-2
- Световой поток: 240лм
- Рефлектор: Гладкий
- Число режимов: 4
- Вес: 175г
- 240лм/3 часа
- 100лм/8 часов

OLIGHT M20 Warrior
- Световой поток: 250лм
- Рефлектор: Гладкий или мятый (сменные)
- Число режимов: 4
- Вес: 120.5г
- 250лм/4 часа
- 90лм/12 часов

Fenix TK30
- Светодиод CREE MC-E
- Световой поток: 630 лм
- Питание: 1. 2хCR123 или 1х18650 2. 4хCR123 или 2х18650
- Три группы режимов, в каждой группе по 2 режима.
- Вес: 183 г
- 100 лм/16 ч
- 630 лм/1.5 ч

Офіційні сайти: JETBeam, OLIGHT, Fenix.
Перші три по яскравості однакові, окрім 4-ого Фенікса. Але по функціям в кожного є свої плюси та мінуси (технічні дані по посиланням). Персонально вибір конкретно стоїть між JETBeam JET-3 Military та Fenix TK30. OLIGHT M20 Warrior теж все те саме, але чогось на вигляд мені не подобається. Surprised
Так що давайте поговоримо! Cool Може хтось стикався з такими ліхтарями, може щось більше знає про них, теорія/практика...

крайній раз внесено зміни: ANGELo (19.03.10 13:28:17), редаговано 2 раз
Повідомлення7eMEN-off © 15.03.10 9:58:21    

ANGELo написав(ла):
між цими двома штуками
І ще треба якогось кріплення на голову з арматури зварити!!!!
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 15.03.10 10:44:47    

7eMEN-off написав(ла):
І ще треба якогось кріплення на голову з арматури зварити!!!!
взагалі-то ліхтарі не обов'язково носити на голові.  Very Happy І ліхтар вибирається не для носіння на голові. А для інших завдань.
ЗІ: щось я так і думав, що ти розумне щось напишеш. Very Happy
ЗІ2: Вибір зроблено. Дякую всім за жваву дискусію.  Very Happy "Ми тут пасавєщалісь і я решіл".

ПовідомленняAndrey © 15.03.10 12:54:07    

ANGELo написав(ла):
І ліхтар вибирається не для носіння на голові. А для інших завдань
Власне з того і треба було починати Acute  А то "для чого" купується ліхтар, ми так і не почули Pardon
А стосовно "носити на голові" тут ти Серий зря... в тому є один великий + руки завжди вільні Wink

Повідомлення7eMEN-off © 15.03.10 18:18:23    

Andrey написав(ла):
руки завжди вільні
Можна в кишені запхати, можна за кермо триматись. Взагалі вільність рук у виборі ліхтарика річ немаловажна, в принципі, "парачка" вільних рук на господарці ніколи лишніми не будуть.... думайтє самі... рішайтє самі - купіть ілі нє купіть....
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 16.03.10 2:10:22    

Andrey, 7eMEN-off ну я згідний, що начолобник, тобто ліхтар на голові зручний досить. Але він не дасть дальної дистанції, під водою не плаває, не ударостійкий і тому подібні "панти". Мені ж треба було універсальний на всі випадки життя, що називається. Чи під воду, чи на вилазки якісь, чи ще якісь рухи, чи горіхи бити, чи цвяхи, і щоб довговічний, довгосвітячий  Very Happy, і т.д. Ну і, якщо чесно, для душі, що називається. Тому вибирав між цими 4-ма. Зупинився на Джет 3 Мілітарі.
ЗІ: ...тепер треба гроші накопичити.  LOL

ПовідомленняYelik © 02.09.12 21:31:35    

А що скажете про ліхтарики PrincetonTec?
ПовідомленняGolem © 03.09.12 16:52:01    

Троха обговорення різних ліхтариків, відгуків, досвіду користування і все таке. Є мій Petzl Tikka 2006 року, інтенсивне використання за різних погодніх умов, все працює, задоволений. Лазив в штатах, їх спелеологи всі були в Black Diamond. Хоча Petzl там теж є в наявності. Хз, якшо надійність на 1-му місці я б брав Petzl, все атки дуже поважна фірма по спорязі. Якшо люмени — Fenix.

ПС: Той же Petzl в мене ту на аватарці Smile
ПовідомленняYelik © 03.09.12 22:27:18    

Дякую за лінк, але його вже проштудіював Cool Правда я ще не визначився чи мені налобника шукати, чи ручний Unknow Наприклад бачив Osram Crosser, цікавий тим, що може використовуватись для загального освітлення в палатці, але немає ніяких вихідних даних, як наприклад час «світіння», дальність. Світлодіод там OSRAM Golden Dragon Plus, в одному місці пишуть дані 1.5Вт/6В в іншому 1.1Вт/6В. Більше нічого...

P.S. Не люблю налобних ліхтариків. Але якщо все ж доведу собі їх практичність, то буду дивитись в їх сторону.

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU