Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Параска. "Понад хмарами" 09.01.10

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNao © 10.01.10 1:00:59    Параска. "Понад хмарами" 09.01.10

Похід планувався довго, і ось нарешті це сталось. Учасники походу: Camomile (Олеся - наш мего кульний юрист ), Nao, Qbl, а також троє його друзів.
Погодні умови? ...Хм. Такої чудової зимової погоди годі шукати! Про таке тільки мріяти! Тепло. Сонячно. Просто казка.
Маршрут ми вибрали заздалегідь. Це мало бути "легкою зимовою прогулянкою", і поїхали ми в Сколе підкоряти Параску, чи Парашку, кому як до вподоби. Smile
Сівши з ранку на електричку "Львів-Мукачево", і прибувши в Сколе о 9-й ранку, ми побачили картину на якій все покрито густим туманом. Ну, що тут скажеш - погода є погода. В 9-10 вирушили в дорогу. Підіймались не квапливо. Десь піднявшись на 5 км по дорозі ми вийшли на галявину. І перед нами відкрився чарівний вид на хребет Параски. Туман, який нас переслідував при підйомі в лісі, зник і залишився позаду. Перекусили, як тут без цього Smile, і ми рушили далі.
Вийшовши на хребет не зустріли зовсім ніякого вітру якого очікував особисто Я. Smile Рухаючись від пагорба до пагорба наближались ми до нашої цілі, як тут, у нас без екстріму НЕ БУВАЄ Smile, стан здоров'я Олесі почав різко погіршуватись. "Рожденный летать ползать не будет" - і з важкими зусиллями вся група піднялась на вершину. Кілька  світлин. І почали спуск назад. Підйом зайняв у нас практично 6 годин, і трошки спустившись зупинились: відпочити, перекусити. Через поганий стан здоров'я одного членів групи ми дуже вибились з графіку, і тому спускались вже в сутінках (благо ліхтариків було достатньо Smile , спускаючись в лісі в густому тумані. Особисто Оксана трошки пошкодила ногу, тому наш спуск став не те, що повільним, а... Одним словом, вся група прибула в Сколе приблизно в 19-30. Замучені, але задоволені побаченими пейзажами хребта та новими знайомствами.
Додому добирались електричкою, в якій смачно повечеряли кутею, олівє та іншими дарами Новорічно-Різдвяного столу. Smile

П.С. не судіть суворо. Це мій перший опис.
П.С.С. Очікуйте на неймовірні світлини! Smile

Повідомлення_BuR_ © 10.01.10 2:49:31    

о, не пройшло і пів року, як то кажуть, і знову тебе на Парашку потягнуло), це добре))
давай світлини уже!

ПовідомленняТолік © 10.01.10 3:45:35    

Згадався мій перший підйом на Парашку. Ми тоді підіймалися по зовсім іншому маршруту, наскільки я зрозумів з оповіді. Йшли не по хребту, а якось через ж..пу Very Happy. Теж далеко не все гладенько пройшло -- далася взнаки стара травма. Але емоцій було через край Smile. Не важливо ЯК ти дійшов до мети, головне, що ти ДОСЯГНУВ цілі. І чим тяжче, як на мене, тим солодший потім результат і незабутніші спогади.

П.С. Стосовно оповіді -- хотілося б більше, більше пристрасті, переживань, мук і екстазу! Crazy Але це суто моя думка, для мене кожне побачення з Горами -- це емоційний пік. За першу спробу -- 5. Чекаю продовження "мандрівного серіалу" з більш кольоровими описами (навіть якщо вони будуть словесним фотошопом Very Happy).

ПовідомленняCamomile © 10.01.10 14:19:52    

О, емоцій в NAO було багато, бачили б ви як він танцював по горах і скакав як справжній гірський козлик Laughing Погода направду була просто казкова, а від того і краєвиди відкривались неперевершені. Я ще в житті не бачила такої красоти: з однієї сторони залиті сонцем гори, а з іншої океан туману і острови гірських вершин, які виднілися з цього туману. Тяжко було повірити, що то всьо на яву, реальне, бо всьо виглядало так містично і загадково... Одним словом, надзвичайна красота, яку тяжко описати словами!!!
А от по частині мук, то вже моя спеціальність Goof Бо я на цю гору не вийшла, я на неї виповзла скоріше, вимучила то всьо. Я думаю, якби не така хороша компанія, то я б на половині дороги вже всім сказала щире українське гудбай і потопала на вокзал. Але з їхньою підтримкою ( і фізичною, і моральною), я всьо таки доповзла до свого хреста, то була моя власна хресна дорога до вершини Параски Smile
І вертатися в темноті було дуже навіть весело, менше було видно підйомів по дорозі назад і мені було спокійніше на душі Smile
Загалом похід був кльовий і не зважаючи ні на що, воно було того варте!!!
Всім дякую за компанію Smile
ПовідомленняVoyageur © 10.01.10 20:55:07    

в мене 80% походів чомусь в тумані, при зливах, слякоті, по коліно в багнюці. А ця одноденна прогулянка просто дивовижна вийшла! заканало як ніколи з погодою! ше й з прікольними людьми познайомився  Cool
ПовідомленняNao © 10.01.10 21:04:19    

Моя стихія це болото та дощ я там як кіт в маслі, але тут така краса була, що мене просто порвало, я реально йшов і танцював так було класно і добре Smile Drink Clapping

Олеська за козлика ти ще мені відповіси Smile Cool Goof

ПовідомленняVols © 10.01.10 21:31:02    

1. Респект шо пішли. Good
2. Де фоти?  Acute
3. Спускались, як я зрозумів, пішки.
Чи достатньо снігу для спуску на дошці/лижах?

ПовідомленняNao © 10.01.10 21:58:32    

Спускались по лісі ввечері в темряві там не те що їхати важко там йти проблематично Smile
А взагалі снігу на сколонах ще трошки є але він дуже мокрий.
Фотки будуть після завтра.

ПовідомленняZippo © 14.01.10 10:39:01    Фото г. Парашки

В написанні опусів Nao тре ще потренуватися AcuteДобре, що це не відбилось на самих фотках  Happy

P.S. Сорі за офтоп, просто може хто незнає. Такот повідомляю, що 09.01.10 на Парашці вперше в історії запрацював бугільSarcastic hand

ПовідомленняQbl © 15.01.10 11:37:16    

Асоціація шерпів Львова організовує незабутні прогулянки по мальовничих вершинах Сколівських Бескидів і надає наступні послуги для учасників:
- сходження "верхи на шерпі" 6 р. о.* + прокат спорядження
   - вуздечка 2 р. о.
   - батіг 4 р. о.
   - шпори 5 р. о.
- сходження "бугіль" - 10 р. о.
- спуск з вершини "плугом" - 7 р. о.
- спуск з вершини "підсрачник шерпа" - 6 р. о.
- доставка вина на вершину 5 р. о.
- доставка піци на вершину 7 р. о.
- суперпослуга - швидкісна доставка співробітників МНС на місце події за бажанням клієнта - 25 р. о.
а також підбір маршруту, погодніх та кліматичних умов під групу та індивідуально під кожного учасника.
З питань організації подорожей звертатися в приват до Qbl та NAO.
Незабутні подорожі Сколівськими Бескидами чекають на Вас.

*вартість 1 р. о.(розрахункової одиниці) - визначається індивідуально для кожного клієнта в національній/зарубіжній валюті або наданих послугах в залежності від віку, статі та інших даних клієнта.

ПовідомленняFistashka © 15.01.10 17:18:29    

Qbl написав(ла):
Асоціація шерпів Львова організовує незабутні прогулянки по мальовничих вершинах Сколівських Бескидів і надає наступні послуги для учасників:

10 балів за ідею! Прийміть мене в асоціацію  LOL
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU