Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Різдвяний подарунок (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 07.01.10 0:43:17    Різдвяний подарунок (відео)

Христос народився, дітлахи!  Yahoo
Всі миттю до ялинки (не тої, що в центрі Львова), а тої, що у вас вдома – мо там пакуночок чекає?.. Dance
Але якщо ви в цьому сумніваєтесь, то прошу дуже - качайте подарунок, який підготував нам мій хороший друг Роман Dacascos.
Дивіться, згадуйте, сумуйте, радійте… Важить відео 80.4 мб. Формат файлу *exe (вірусні нема) Very Happy
Тут зібрані різнобарвні емоції нашого extreme життя, які (я сподіваюсь) залишились в наших серцях надовго, бо це були особливі миті (можливо навіть вперше і ввостаннє)… Clown

ПовідомленняANGELo © 07.01.10 1:42:41    

Ну що я Вам скажу, шановні коЛЛеги! Мені дуже сподобалося. Є можливі якісь нюанси, але це однозначно цікаво та новинка. Good Я отримав неймовірне задоволення від перегляду. Тим паче там навіть мій фейс проскочив. Angel Ще б, кажіть, не сподобалося. Very Happy
Тепер в мене один маленький коментарій, швидше поки що питання, до даного ролика. Там на одній фото, де дві чудові дівчини в білих футболках на фоні неповторного водоймища, на 4хв 18сек. проскакує напис "г.л.п.". Nadezda_95, я вірно розумію, що це мається на увазі "Гонорові львівські панянки", чи може ..."Глямурні львівські панянки"? А?
Додано: виявляється все ж таки "Гонорові Львівські Панянки". Звідки це з'явилося?

крайній раз внесено зміни: ANGELo (07.01.10 21:43:13), редаговано 2 раз
ПовідомленняNao © 07.01.10 9:34:16    

Класний ролік описано багато цікавих подій Smile
ПовідомленняZippo © 07.01.10 11:07:30    

Nadezda_95 написав(ла):
Тут зібрані різнобарвні емоції нашого extreme життя, які (я сподіваюсь) залишились в наших серцях надовго, бо це були особливі миті (можливо навіть вперше і ввостаннє)
Шота ти Nadezda в кінці мрачновато написала... К чему бы это... Нас в 2010 ще чекає огого скільки пригод Goof Crazy

ANGELo написав(ла):
Мені дуже сподобалося. Є можливі якісь нюанси, але це однозначно цікаво та новинка.
Цілком погоджуюсь з вельмишановним Сірйожою. Happy Видно, що Dacascos і Nadezda не одну годину провели за компом (я то знаю...), за що їм велика шана Allakh Серце кровю обливається при перегляді даного відеоролика.

P.S. Таке враження, що на клуб нахлинули якісь ностальгічні спогади... Rolling Eyes

ПовідомленняG@vchiK © 07.01.10 11:20:48    

Надзвричайно гарне відео Good Я мав честь бути враженим до глубини душі цим роликом у новорічну ніч, а музика закарбувалася у серці на завжди! Дуже дякую Надійці за такий гарний подарунок, справді незабутній. Також велика подяка автору Dacascos-у - заслужив пряника за професіоналізм і авторський підхід  Clapping

З Різдвом Вас любі друзі!!!  Smile

ПовідомленняLucky © 07.01.10 11:31:07    

відяшка кльова! Класні ефекти чувак підібрав! Good
ПовідомленняAndrey © 08.01.10 23:52:00    

Відео хороше... Clapping    ... і справді визиває певну ностальгію... але вона швидко ховається поміж думок, планів, мрій, що чекають нас у майбутьньому Yahoo
Автору кліпу, а особливо автору ідеї Angel  велика честь і хвала!!!Allakh   Відео гуд!!!!  Good

ПовідомленняAston © 09.01.10 14:36:23    

Відео настільки класне шо навіть незнаючи вас здається шо це самі кращі екстремали в світі. Молодці так і тримати!!! Хороших вам пригод у цьому році і неперевершених відчуттів від них!!! Так тримати!
ПовідомленняLeona © 09.01.10 14:54:25    

Та я вже разів з 30-ть це відео дивилась, вже все непам"ять знаю, що за чим слідує і які ефекти до котрої фото  Crazy. А пісня там така  Yahoo  Зараз в мене на мобільному стоїть, подзвоніть мені хтось! Very Happy
Старались вибрати з Надею (я чуть-чуть помогла Angel ) такі фото, що ніхто раніше не бачив, і такі, які несуть за собою найбільш незабутні моменти життя нашого клубу. Наді ідея ну дуже вже мені сподобалась, а Dacascos ідеально її втілив в життя  Clapping  Оплески, овації стоячи! Clapping Kiss

ПовідомленняNadezda_95 © 09.01.10 16:20:29    

ZIPPO написав(ла):
бо це були особливі миті (можливо навіть вперше і ввостаннє)…
Шота ти Nadezda в кінці мрачновато написала... К чему бы это... Нас в 2010 ще чекає огого скільки пригод
Я й не сумніваюсь в цьому, але читайте трошки між рядків... Wink  
Звичайно, буду дуже щаслива, якщо на Кавказ ми будем ходити так часто як на Говерлу, але дехто там може не побувати взагалі Pardon
"Веслом по голові" замахнутись над Любчиком - думаю теж не часто дозволить собі Валєра Very Happy
Хороша людина навчила носити каміння і дрова - от і досить, більше вчити не треба Secret Crazy
Польоти Гавчика і Мазафаки над прірвою з палаткою чи без неї - то теж ексклюзив, що закарбувався в нашій пам'яті, в наших спогадах, на фото- і відеоносіях Jokingly Goof
Та навіть моє фото, яке мені дуже подобається Embarassed , то я дуже сумніваюсь, що буду стояти над Дністром саме на тому камені, ех...... Crying or Very sad

ANGELo написав(ла):
Я отримав неймовірне задоволення від перегляду. Тим паче там навіть мій фейс проскочив
Там мав проскочити не лише фейс, а й твій номер телефончика (то за великим задумом Cool ) хе хе Goof

Aston написав(ла):
Відео настільки класне шо навіть незнаючи вас здається шо це самі кращі екстремали в світі
От ці слова так любо і приємно читати, наче бальзам на душу Good МИ КРАЩІ !!! Yahoo
ПовідомленняAston © 09.01.10 18:48:07    

Видно шо ви здружений колектив однодумців. А це є головною запарокою успіху!
Підкажіть будь-ласка назву пісні, а особливо буду вдячний тому хто кине її мені на стіну в контакті

ПовідомленняNadezda_95 © 10.01.10 13:06:35    Cosmic Gate Featuring Aruna - Under Your Spell

Aston, пісенька справді суперкульна, зветься - Cosmic Gate Featuring Aruna - Under Your Spell
ПовідомленняJamajka © 13.01.10 15:51:45    

Good  добре попрацювали Good
Повідомленняdacascos © 21.01.10 9:44:10    

Доброго ранку, дня, вечора всім екстремівцям Smile Приємно чути стільки відгуків про свою роботу, справді старався підібрати найкращі ефекти до ролика, і хоч був обмежений в часі, відео фактично монтувалося за 2,5 дні, але радий чути, що вам сподобалося! зовсім скоро викладу версію кліпу для перегляду на youtube! Ще почуємося!!!
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU