Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кайзервальд Львів

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNjavko © 21.01.10 8:58:58    

Троку вперше встала на борд, тож велике скупчення людей та й неконтрольованих дітей на санях дещо лякає... Хоча, думаю, що теж на цих вихідних піду туди нищити залишки свого здоров’я. Smile
ПовідомленняProgektor © 21.01.10 9:31:14    

Привіт всім! Я був взяв на прокат на 16 січня борд в Команчеро (100грн/доба — трохи дорого) щоб взнати власним тілом, головою і 5-тою точкою що то таке і з чим його їдять, і поїхав на вищезгадани Кайзервальд. Погодка була просто супер. Лижники, бордисти, дітвора на санках — коротше всі кому не сиділось вдома повилазили туда. Підймник включили десь біля 3год (бо народ підтягнувся, через пару людей нема їм приколу включати), ніяких дітей з спортивної школи я не «наблюдав», підйомник витягував всіх бажаючих і при грошах на гору за 5 грн!
ПовідомленняХанас © 21.01.10 23:47:27    кайзервальд львів сноуборд

Ханас написав(ла):
я хотів реалізувати одну свою мрію, а саме зробити перші кроки у сноубордінгу.
Нарешті і мені це вдалось реалізувати.SkiYahoo
Після роботи я вирішив зразу зателефонувати в магазин Робінзон і дізнатись чи є зараз в них в наявності борди на прокат. Почувши від Тараса (Robinzon) задовільну для мене відповідь, Dance я не зволікаючи поїхав до нього брати борд. Свої перші проби покорити борд я вирішів податись на Кайзервальд.
Нажаль тепер і моє тіло знає що таке борд,  Goof  і з чим його їдять VavaInvalid... Одне мене радує що я зумів хоча захистити свої кісті рук, які я обмотав своїми боксерськими бінтами.
Що можу сказати з особисто моїх ламацьких вражень, Surprised перші проби покореня борду, нажаль мене не дуже приємно вразило... Unknow

Повідомленняnitram © 22.01.10 1:38:03    

Ханас написав(ла):
перші проби покореня борду, нажаль мене не дуже приємно вразило...
Ну, може справа в підході до справи. Якщо ви вмієте возитися на лижах, то це ще не значить що варто відразу прямо нестися з згори на дошці. Там зовсім інша система рівноваги, до неї слід звикати.
Самий найкращий і на 99% контрольований спосіб навчання.
Цінності розставляйте самі: або ілюзія їзди та поламані зап’ястя, тріснутий копчик, та струс нікому не потрібного Моску; або трошки довше, але мінімум крові.
Перевірено особисто на собі — it works! Cool
Повідомленняvalid0l © 22.01.10 11:34:18    

Підкажіть будь-ласка як бугеля працюють на вихідні, хтось знає їх графік роботи???
ПовідомленняANGELo © 22.01.10 11:38:07    

valid0l, працюють по наявності людей
Progektor написав(ла):
Підймник включили десь біля 3год (бо народ підтягнувся, через пару людей нема їм приколу включати)

Повідомленняvalid0l © 22.01.10 12:06:06    

ANGELo, ЛОТЕРЕЯ одним словом.
На вихідні прогноз -20, важко напевно буде кататись на лижах, тре буде каністру коньяку чи шо!!!
ПовідомленняNjavko © 25.01.10 14:18:21    

Хоч прогноз на вихідні і виправдав себе, проте покататись то не заваджало... так холодно, так дуже слизько, бо багато місць на схилі відполіровані до блиску просто... але ж блін, чуваки, воно того варте... нехай то не Карпати, але все ж... підйомник правда не працював, мабуть тому що замерзли механізми, але впринципі, дивлячись на схил що проходить прямо під ним, якось і не дуже кортіло користуватись тим чудом техніки Smile... ну і звісно, певного шарму катанню надавала присутність на схилі компанії дорослих людей на неконтрольованих санчатах, котрі так і воліли в’їхати присутнім у спину, весело наспівуючи застольних пісень.
А взагалі, цілком все непогано. Happy
ПовідомленняKAjFASH © 27.01.10 13:54:00    

SkiВсе сталось як гадалось і ми таки потрапили на сію ґорку у суботу о 14-ій. Бугеля не працювали Sad тож доводилося повзати пішки, але в цьому був + шо народ не дуже ґасав по схилі — 15 хв піднімаєшся і 15 сек спускаєшся Very Happy в результаті крутого кайфу немає. Але це ніяк не завадило поставити другана на лижі такшо десь з 17-ї вже їздив непогано. В 17:30 включили прожектора яких вистачає тільки на пів гори, а решту не видно зовсім Sad тому вечірнє катання є складним для новачків. Снігова пушка вгорі працювала, але при такому морозі вона не снігом вкривала верх а створювала тонкий шар льоду — класна забава для дітлахів скакати на нього і провалюватися у сніг Cool. Заключення таке — кататись можна новачкам з середини горки і вона цілком придатна для навчання, отже дуже рекомендую. А бугель так виглядає, що не включали через мороз — могли повиходити з ладу ті всі механізми.
Повідомленняvalid0l © 21.02.10 9:46:09    

Шо там каталка вже заглохла? ніхто нічого непише Shocked  Sad  Unknow
Повідомленняvalid0l © 21.02.10 17:11:39    

Плюнув я на всьо і попинздлював я на Кайзервальд на АВОСЬ і непрогадав. Тількишо з Кайзервальда! каталка була класна, свіжий сніг і працюючий бугель мене дуже порадували, так як говорилось шо підйом 5 грн. так і є, незнаю з якої год. крутили бугель, прийшов я близько 12-ї год. то все вже було в розгарі, крутили до 16-ї год. взяв я 100 гриваків з собою то всі і проїздив Smile горку за сьодні трохи підчесали незнаю чи надовго тої радості буде !

Фото002.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  26.46 KB
 Переглянуто:  3881 раз(ів)

Фото002.jpg

ПовідомленняFistashka © 21.02.10 17:51:21    

ото і я думала сьогодні там покататись, та як глянула +8 вирішила відкласти той важкий сніг
може мороз підхопить
цікаво чи по будням там бугель запускають
ПовідомленняVitalik-ataman © 21.02.10 18:12:10    

Я б теж там покатався,тількі мене ще на лижі поставити треба)),ктось наважиться за це взятись? Smile
Повідомленняvalid0l © 21.02.10 20:19:24    

2 Fistashka сніг був зовсім не важким було супер — це порівнюю з тростяном на минулу суботу — от там була ж...па но покатався тоже, але с трудом! на рахунок будніх 067836080 це телефон чувака Федір звати, якому я за підйом башляв, так він казав, звоніть питайтесь, катайтесь... і все таке, але я так поняв коли є сніг і бажаючі кататись то вони крутять бугеля, короче графіка роботи стабільного в них НЄМА. Crazy
2 vitalik-ataman я конечно не інстуктор але АЗИ каталки на лижах показати можу ЄТО плужком, а дальше ето дело техники 0634365150 це мій тєлєфон і звати мене Остап, накалякай свій і якшо я кудась буду милитись кататись то можу тобі маякнути, буде бажання і можливість — буде калка !!! Drink
ПовідомленняFistashka © 21.02.10 20:54:10    

valid0l написав(ла):
це телефон чувака Федір звати, якому я за підйом башляв

за тел. дякую Smile Так буде простіше дізнатись про роботу бугеля
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU