Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пейнтбол у Львові. "Отомстю і забуду"

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 16.12.09 19:31:22    Пейнтбол у Львові. "Отомстю і забуду"

Етеншен-етеншен! Безпрецидентна можливість перед новим роком позбавитися негативної енергії, заодно пригадати адміністраці і нетільки їй, всі обіди та невзгоди Mad  New russian і зустріти новий рік з чистою кармою. Angel-devil Пропоную пошпіляти в класичний пейнтбол. У цьому нам допоможе пейнтбольний клуб "Ангар Б3". Clapping Погода немає значення тому, що будем грати в закритому приміщені, а точніше в ангарі. Площа здоровенна ~ 500 квадратів нам цього з головою має вистарчити. З датою гри поки неясно. Особисто я пропоную після роботи в будній день, таким чином ми економим і всі зможем.

Згодом плануєм влаштувати міні турнір по пейнтболу між львіськими клубами. Мова з ними про це вже велася, всі тільки за. Тому добре було б оприділитися на цій грі хто буде відстоювати честь мундиру нашого клюбу. Як варіант, можна зробити наприклад 3 команди по 5 чол., від кожного клубу, а перемоця визначати по балах, або на виліт...

Що до цін. Комплект спорядження в будній день з 50% знижкою обійдуться нам у 30 грн. Кульки в кількості 400 шт. (саме стільки треба для серйозного мєсєва) обійдуться нам в 100 грн., разом 130 грн. Для членів ЛЕК, діє 10% знижка, Cool а також ще 10% додатково для прекрасних дам. І чому я не женщина, Wall шо за дискримінація, ехх... Kilroy Короче, щоб не плутатися з тими відсотками я вже все порхував:

Для членів ЛЕК (хлопці) - 117 грн
Для членів ЛЕК (дівчата) - 104 грн

Для не членів ЛЕК (хлопці) - 130 грн
Для не членів ЛЕК (дівчата) - 117 грн
+ пару грн на святоє на пиииво, ги Embarassed

Як завжди складаєм список Write заодно висловлюємо свої побажання та пропозиції.

- Zippo
- Nao
- ...

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.09.10 11:46:01), редаговано 4 раз
ПовідомленняBlumchen © 07.05.10 8:46:36    

Ну так що на рахунок того, щоб обстліляти один одного краскою??
Може десь на наступному тижні якийсь день, можна серед тижня, можна у вихідний... Або десь, наприклад, в кінці місяця, вказавши конкретну дату - всі підстроюватись будуть
ПовідомленняANGELo © 07.05.10 9:59:49    

Ну я готовий до поразки в будь-який день. ...майже в будь-який день. Smile Так що я ЗА!
ПовідомленняSelenia © 07.05.10 15:47:31    

Я за. Там щас и цены попроще.
ПовідомленняРейдер © 07.05.10 18:33:47    

Я з вами.
ПовідомленняJekill © 10.05.10 1:33:42    

І я з радістю.
Сам в суботу грав в пейнтбол.

ПовідомленняJekill © 10.05.10 23:39:11    

29.05.2010 - Сб. буде гра!!!!!
Я зі своїми друзями будемо, тому в кого є бажання, приєднуємся.
Є до 20 комплектів всього.
80 грн. = маркер+200 кульок+одяг.
Тракт Глинянський кінцева зупинка (52, 88, 64 маршруток)

Тому складаємо список!

ПовідомленняJekill © 25.05.10 12:57:36    

гри не буде
ПовідомленняAndrey © 07.06.10 12:32:47    

ZIPPO написав(ла):
У цьому нам допоможе пейнтбольний клуб "Ангар Б3"

Вчора мав можливість там побігати (мається на увазі в ангарі) і заодно спробував що воно таке, той пейнтбол Very Happy
Почнем попорядку...
Враження. Це звичайно не страйкбол, з нічною біганиною по лісі, але свою дозу задоволення воно приносить Goof  Особливо тим, що видно результати ваших старань Crazy Бачити як кульки з фарбою розмазуються об твого товариша - задоволення ще те Very Happy  Тут і можна "помститись" за всі образи - якщо розстріляти жертву з близької відстані, на тілі лишаться чималенькі синці Vava І тут мало допомагає навіть захисний "бронежилет"  Very Happy
Ангар. Впринципі чималеньке приміщення, зважаючи на те, що влучити в жертву на іншому кінці залу з звичайного маркера майже нереально. Ми грали 5*5 місця всім вистачало, навіть було куди розбігтись.
Ціни. Для звичайних смертних - актуальні ціни на сайті. Мінімум получається 80гр. це комплект спорядження, маркер і 200 кульок. Як показує практика 200 кульок малувато, тому доведеться добирати. Можна взяти ще двісті за 40гр. по 100 на двох з товаришем. Мені особисто вистачило 300 з гаком кольорових шаріків 50 калібру Very Happy  Останній як справжній солдат беріг докінця... на всяк випадок Very Happy
Висновок. Як писалось вище, пейнтбол - хороша можливість "почистити карму", розім'яти засиджені сідниці. Та й задоволення він приносить достатньо, CS i Quake ховаються (графіка і ефекти не ті  Very Happy )

Повідомленняdeadmeat686 © 07.06.10 14:41:09    

Я також вчора грав на тракті, дуже сподобалось і пару синяків тому не поміха.
Ціна 90 грн за аналогічний комплект
ПовідомленняJekill © 13.06.10 11:18:18    

на тракті, то і є мої друзі, вони там постійно в оренду здають свої цацки.
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU