Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пейнтбол у Львові. "Отомстю і забуду"

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 16.12.09 19:31:22    Пейнтбол у Львові. "Отомстю і забуду"

Етеншен-етеншен! Безпрецидентна можливість перед новим роком позбавитися негативної енергії, заодно пригадати адміністраці і нетільки їй, всі обіди та невзгоди Mad  New russian і зустріти новий рік з чистою кармою. Angel-devil Пропоную пошпіляти в класичний пейнтбол. У цьому нам допоможе пейнтбольний клуб "Ангар Б3". Clapping Погода немає значення тому, що будем грати в закритому приміщені, а точніше в ангарі. Площа здоровенна ~ 500 квадратів нам цього з головою має вистарчити. З датою гри поки неясно. Особисто я пропоную після роботи в будній день, таким чином ми економим і всі зможем.

Згодом плануєм влаштувати міні турнір по пейнтболу між львіськими клубами. Мова з ними про це вже велася, всі тільки за. Тому добре було б оприділитися на цій грі хто буде відстоювати честь мундиру нашого клюбу. Як варіант, можна зробити наприклад 3 команди по 5 чол., від кожного клубу, а перемоця визначати по балах, або на виліт...

Що до цін. Комплект спорядження в будній день з 50% знижкою обійдуться нам у 30 грн. Кульки в кількості 400 шт. (саме стільки треба для серйозного мєсєва) обійдуться нам в 100 грн., разом 130 грн. Для членів ЛЕК, діє 10% знижка, Cool а також ще 10% додатково для прекрасних дам. І чому я не женщина, Wall шо за дискримінація, ехх... Kilroy Короче, щоб не плутатися з тими відсотками я вже все порхував:

Для членів ЛЕК (хлопці) - 117 грн
Для членів ЛЕК (дівчата) - 104 грн

Для не членів ЛЕК (хлопці) - 130 грн
Для не членів ЛЕК (дівчата) - 117 грн
+ пару грн на святоє на пиииво, ги Embarassed

Як завжди складаєм список Write заодно висловлюємо свої побажання та пропозиції.

- Zippo
- Nao
- ...

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.09.10 11:46:01), редаговано 4 раз
ПовідомленняNao © 16.12.09 19:39:12    

Я з вами тільки з датою розберіться Smile
Пропоную в понеділок 21-го числа побігати Smile

ПовідомленняIgorK © 16.12.09 20:51:19    

Я тоже хочу очистить карму Very Happy . Только хорошо бы опредилиться с точной датой и временем (мне низя 18, (22 или 23 или 24) - диплом, однако Smile .
ПовідомленняG@vchiK © 16.12.09 21:10:27    

Вроді і бажання є і не дорого, але от всерівно ті кляті рублі спокою недають!!! Якщо зекономлю на Миколая, то всіх постріляю за милу душу  Razz
ПовідомленняUnesko © 16.12.09 21:45:23    

Я з вами, якшо попаде на файне число
ПовідомленняNao © 16.12.09 22:16:18    

Я так бачу Рома що проблеми з фінансами не тільки в мене Sad
ПовідомленняANGELo © 16.12.09 22:17:00    

Ааа!!!... Строітца на паддаконіках с тумбачкамі! Короче, ви поняли, да?
Кто нє с намі - тот протів нас.

ПовідомленняBlumchen © 16.12.09 23:19:32    

Прікольно, я з вами Drink
Тільки якщо в середу, можу не змогти... Sad
ПовідомленняVictor SV © 16.12.09 23:28:11    

Ну що ж товариші я теж не проти, але прохання повідомити з датою та точним часом гри, проблеми з добиранням, остання маршрутка додому зі стрийського вокзалу в 20:00
ПовідомленняAscetic13 © 18.12.09 9:17:07    

пейнтбол  файна штука, я також не проціф  очищення.  Angel-devil
ПовідомленняFistashka © 18.12.09 11:35:53    

я з вами!
давайте з датою оприділимось
ПовідомленняVitalik-ataman © 28.12.09 17:44:02    

а ничего если навыков игры нема (совсем)?
ПовідомленняBOXER © 28.12.09 17:54:48    

ANGELo написав(ла):
Кто нє с намі - тот протів нас.

Поправка:
Кто не с нами тот под нами!  Cool
Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVitalik-ataman © 25.01.10 11:05:29    

ау..., а чому нікто тут нічого не пише? Surprised
ПовідомленняРейдер © 31.01.10 11:46:49    

я б хотів спробувати. Якщо буде з ким Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU