Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Печера Оптимістична. Як туди попасти?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNeochka © 15.12.09 8:46:31    Печера Оптимістична. Як туди попасти?

Народ, хелп мі  Wink !!!!!!!
Скажіть хто був чи в кого буди друзі/знайомі в печері "Оптимістична"
Як і з ким можна домовитися про екскурсію і кіко це вартує?
Чекаю відповідей  Happy
ПовідомленняAlexxx © 15.12.09 9:55:40    Печера Оптимістична

Є такий клуб "Аргонавт-Манівці". Можна зконтактуватись з його керівником Тарасом. Він може дати інформацію. Оптимістична для туристів закрита. Інколи бувають екскурсії для VIP (тіпа телебачення). Самий простий варіант - попасти в експедицію, але там треба працювати (копати).
Підійди в "Горгани", запитай Sofijka (Софію). Я думаю вона зможе тобі підказати. Удачі!  Good
ПовідомленняZippo © 15.12.09 10:35:09    Експедиція в печеру Оптимістична

Зранку пробивав всю інфу по екскурсії в Оптимістичну, передзвонив всім спелеологам яких знав. І ось що мені сказали...
Що так були колись екскурсії від різних клубів. Саме більше екскурсій проводив "Аргонавт-Манівці". Після того як ці екскурсії "прикрили", в Оптимістичну можна попаси тільки в складі експедиції (~ тиждень копання проходів).

ПовідомленняFistashka © 15.12.09 11:14:26    Експедиція до печери «Оптимістична»

ZIPPO написав(ла):
Оптимістичну можна попаси тільки в складі експедиції (~ тиждень копання проходів).
Власне тільки таким чином... От була така в кінці листопада у складі експедиції клубу «Аргонавт-Манівці»
Тиждень часу з робочого графіку виділи не просто. Думала домовитись на 3-4 дні, та не вдалося.
Surprised Так що експедицію треба планувати грунтовно і заздалегіть.

UPD. Додано модератором 19.01.10 Звіт з «експедиції до печери Оптимістична» 9–15.01.2010
ПовідомленняАлекSay © 15.12.09 12:08:10    

в мене досить просто вийшло домовитись на 3 дні лише - так що треба з Тарасом нормально поговорити Wink
ПовідомленняNeochka © 16.12.09 0:22:54    

Цитата:
в мене досить просто вийшло домовитись на 3 дні лише - так що треба з Тарасом нормально поговорити Wink

а ти копав, чи тебе поводили і скільки то коштувало????
ПовідомленняАлекSay © 16.12.09 0:37:34    

аякже - копав але лише день - і дуже цьому радий. а от ціну точно вже не памятаю але була в районі половини вартості від 6 днів
Повідомленняigor_boshko © 14.01.10 18:11:55    Печера Оптимістична

Привет народ.
Я з села Королівка.
Це якраз те село в якому є печера Оптимістична.
В цій печері я був 10000 раз багато чого знаю.
Маю карту правда на листку А4.
Сфотографував в туристів.
Знаю багато туристів з Львова.
Так що кому цікаво пишіть в контакте.
Буду радий. Drink Yahoo
Повідомленняigor_boshko © 14.01.10 18:14:21    

Можу влаштувати екскурсію в печеру.
Повідомленняgorobets © 18.01.10 21:52:40    

Це власне той Тарас якому можна заявлятись на експедицію, але спершу пару моментів. Панові Zippo просив би не розповсюджувати химер - екскурсій мною було організовано 2, три роки тому: одна солянка разом з тернопілським спортивним спелео клубом і для фірми сплайн софт. А про багато екскурсій це інфа від якої потім складно відмиватись, тому думайте що стверджуєте. Друге для підтвердження абсурду про який стверджує ігор божко вкажу: для відображення карти печери потрібно волейдбольний майданчик, а не А4, це національний заповідник зачинений на ключ, а отже відвідини і екологічний вплив строго регламентовані, спроби вскрити двері проводились неодноразово і поки що безуспішно проте якщо піймаємо говорити будемо по чоловічому. А екскурсії по печері вітровій, що поряд, прошу дуже,- ведіть, проте це не Оптимістична. Третє просити і нормально говорити даремно, як запевняє Алекс. Право на зменшений період та пільгову вартість перебування в експедиції мають тільки учасники попередніх серйозних заходів клубу та члени клубу. спортсмени інших спортивних туристських товариств спелеоклубів науковці зі змістовною діяльністю в печері. Вартість учасників перших двох експедиіцй дещо вища ніж наступних - таким чином підтримуються фанати які досліджують печеру і відсіюються балаболи. Остання експедиіця для лєвих вартувала 600 грн на 6 днів з врахуванням харчування доїзду і інших дрібязків. наступний захід з 5-13 лютого заявки на сайті манівців або +380979185132, проте копати треба багато вільно гуляючих виведу з печери враз для прогулянок є інші доступніші печери.
ПовідомленняZippo © 18.01.10 23:46:44    Оптимістична

Пане Gorobets! Моє повідомлення аж ніяк не мало сприйматись як негатив. У мене навпаки була гордість за те, що львів'яни всюди перші. Подумав так через те, що куди б я не дзвонив, і з ким би я не розмовляв - усі рекомендували вас. І вкінці наголошували, що комерційних вилазок вже немає. Звідси я зробив висновок, що як би було дві "комерційні" вилазки, про які ви написали, то про них взагалі б мало хто мав знати. Для мене також незрозуміло чому потрібно відмиватись від якоїсь інфи? Хіба я написав щось ганебне?
Повідомленняkamyanets © 19.12.10 17:16:13    

Просто екскурсії в печери, які не мають ліцензії на їх проведення, теоретично водити заборонено.
Такі ліцензії мають в нашому регіоні здається тільки Кристалічна та Вертеба.

Повідомлення1983rik © 29.01.12 16:17:26    

Ми в складі 10 людей ходили в квітні 2011 р. на екскурсію в Оптимістичну (ми були 8-ма екскурсія яку провів провідник не в складі експедиції) ЕКСКУРСІЯ ЗАЙНЯЛА В НАС 8-9 год (приблизно) з львівським спелеоклубом «Циклоп» провідником Юдиною Наталією.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU