Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Як стати мисливцем, або Полювання у Львові

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtt © 12.12.09 13:39:37    Як стати мисливцем, або Полювання у Львові

Ну от, нарешті можу з повним правом писати цю тему. 30 листопада 2009 року я офіційно стала мисливцем, але про все по порядку...
Вперше на полювання я потрапила приблизно років 5 тому. Полювали на качку. Качок ми не то шо не встрелили, ми їх навіть і не бачили, чи то через вечірнє застілля чи ранковий просто скажений туман, наше полювання якось плавно перейшло знову в застілля. Попри це сам процес лазіння по болоті дуже сподобався, а надто сподобалось стріляти, хай навіть по пляшках. Зважаючи на те, що раніше я хіба стріляла по качках у дитячих іграх "на приставках", виявилось, що стріляю я не так уже і зле.
Потім мої пригоди яко мисливця не складались... коли виходило мені, не виходило мої знайомим, які беруть з собою на полювання, коли виходило їм, то заважала моя робота, словом, не стояли зорі і тд...
Усі "за" співпали в листопаді цього року і я нарешті вибралась на відкриття полювання на зайця, і як не дивно - я застрелила зайця )). скажу чесно, хоча рішення треба приймати дуже швидко, але за кілька секунд до натискання на курок, встигаєш подумати не менше ніж за ті секунди що проходять від відділення з літака до відкриття купола... встигла я і зайчика пожаліти, і подумати як буде стидно якщо не попаду, і забула зняти запобіжник, тому довелося, ще раз вибирати відповідний момент для пострілу... хоча ті, хто давився зі сторони казали, що реакція була миттєвою і їм навіть здалося, що я і не цілилась.
Так от, перший трофей спонукав мене перейти з категорії "браконьєрів" до чесних мисливцівSmile
Аби стати мисливцем потрібно:
- взяти паспорт і піти в обласне упавління лісового господарства (знаходиться на бічній вул. Любінської - позаду будинку меблів)
- заповнити купу заяв і бланків
- мати 2 фотки
- заплатити близько 70 грн (офіційні збори+комісія банку)
- і найголовніше - здати екзамен!!!! Перелік екзаменаційних питань для отримання "Посвідчення мисливця".
Після цього вам видадуть посвідчення і карточку обліку впольваної дичини, а далі потрібно купувати рушницю, робити дозвіл на зброю і тд... словом, попереду у мене ше багато роботи, по ходу розповім як то робиться...

Змінено: tt (12.12.09 13:44:43)
Повідомленняtt © 12.12.09 13:42:16    Строки полювання

ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ
ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
                НАКАЗ      
23 квітня     м. Львів     № 33

Про проведення полювання
в мисливський сезон
2009/2010 року
у Львівській області.          

ЗАРЕЄСТРОВАНО У ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

"28" квітня 2009 р.
за № 13/1366

Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, наказу Держкомлісгоспу України від 17.04.2009 р., за № 102 , “Про проведення полювання у мисливський сезон 2009/2010 року” зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2009 року за № 367 / 16383

НАКАЗУЮ:

Установити такі строки полювання:
1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, пухівки (гаги), нерозня (сірої качки), широконіски, шилохвості, крехів малого, середнього та великого), лиску, куликів (крім кулика-сороки, довгонога (ходуличника), чоботара (шилодзьобки), кульонів (кроншнепів), чайки, лежня, дерихвостів, коловодників: лісового (чорниша), ставкового (поручайника), болотного (фіфі), крем'яшника, перевізника, пісочників (зуйків): великого, морського, малого, товстодзьобого, голубів (крім голуба-синяка) - з 18-ї години 15 серпня до 27 грудня 2009 року включно.
1.2. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 15 серпня 2009 року до 31 січня 2010 року включно.
1.3. На перепілку – з 18-ї години 15 серпня до 31 жовтня 2009 року включно.
1.4. На пернату дичину, вирощену на фермах і випущену в мисливські угіддя “під постріл” – з 1 серпня до 27 грудня 2009 року.
1.5. Індивідуального полювання на копитних тварин:
на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору)– з 1 травня до 27 грудня 2009 року включно;
на самця кабана – з 1 серпня 2009 року до 31 січня 2010 року включно;
на молодняк кабана – з 1 вересня 2009 року до 31 січня 2010 року включно;
на оленів європейського, на молодняк (до 2-х років) зазначених видів, а також на самок кабана та козулі – з 1 вересня до 27 грудня 2009 року включно.
1.6. Колективного та облавного полювання на диких парнокопитих тварин – з 24 жовтня до 27 грудня 2009 року включно.
1.7. На зайця-русака, лисицю, єнотоподібного собаку, куниць лісову та кам'яну, тхора лісового, ондатру, бобра – з 7 листопада 2009 року до 31 січня 2010 року включно.
2. Установити, що:
2.1. Днями полювання є:
на пернатих – субота, неділя, а для мисливців з собаками лягавих порід і спанієлями (за винятком полювання на гусей) додатковий день полювання – середа. На вирощену на фермах та випущену “під постріл” пернату дичину – усі дні тижня (за умови наявності спеціально відведених для цієї мети наказом користувача ділянок мисливських угідь);
на копитних - при індивідуальному полюванні – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
на хутрових – субота й неділя.
2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норма відстрілу єнотоподібного собаки та лисиці не лімітована.
2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:
   гусей – 3;
   перепілок – 15;
   качок – 5;
   лисок - 7;
   куликів – 10;
   голубів – 10;
   перната дичина, вирощена на фермах “під постріл” – не лімітовано.
2.4. Полювання на мисливських тварин проводити за наявності в користувачів угідь матеріалів діючого мисливського упорядкування.
2.5. Полювання на зайця-русака, єнотоподібного собаку, лисицю та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.
2.6. Полювання на диких парнокопитих тварин, куниць лісову та кам'яну, тхора лісового, бобра, ондатру - проводити за ліцензіями згідно з затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезоні полювання 2009/2010 року та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженим наказом Держкомлісгоспу від 2 квітня 2007 року № 129 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 квітня 2007 року за № 389/13656 (далі - Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань).
2.7. Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле та ін.) протягом сезону.
2.8. Добування вовка, лисиці та єнотоподібного собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями за дозволами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду - за дозволами Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області , за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.
2.9. Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, дні полювання, норми добування мисливської фауни, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь на підставі Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 9 вересня 1999 року № 83 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 19 жовтня 1999 року за № 714/4007 (із змінами та доповненнями ).
2.10. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 9 жовтня 2001 року № 94 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2009/2010 року.
2.11. Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2009/2010 року дозволяється проводити в усі дні тижня:, парнокопитих тварин – з 1 вересня 2009 року до 1 березня 2010 року. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення обов'язково закривається ліцензія.
3. Відділу мисливського господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства:
3.1. Видати користувачам ліцензії, відповідно до затверджених у встановленому порядку лімітів добування диких парнокопитих та хутрових звірів .
3.2. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів, встановлені терміни та порядок здійснення полювання на диких тварин у мисливський сезон 2009/2010 року.
3.3. Провести з користувачами мисливських угідь нараду з питань відкриття та проведення полювань, дотримання техніки безпеки на полюванні відповідно до Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 2 квітня 2007 року № 129 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 квітня 2007 року за № 389/13656 .
4. Відділу мисливського господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та директорам підпорядкованих підприємств, у співпраці з Державною екологічною інспекцією, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища , органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь затверджених лімітів добування мисливських видів звірів, пропускної спроможності мисливських угідь та норм добування мисливської фауни, охорони державного мисливського фонду від браконьєрів, суворого дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.
5. Користувачам мисливських угідь, з метою виконання п.2.7. цього наказу і дотримання безпеки при проведенні полювань, забезпечення безпечних умов праці при проведенні лісогосподарських заходів обов'язково узгоджувати проведення полювань в лісових угіддях з керівниками лісогосподарських підприємств.
6. Користувачам мисливських угідь:
6.1. Установити місця та порядок проведення полювань, конкретні дати відкриття та закриття полювання на той чи інший вид мисливських тварин, дні полювання, норми добування тварин у межах, визначених цим наказом .
6.2. До 15 липня 2009 р. представити, у відділ мисливського господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, погоджену в Держуправлінні ОНПС в Львівській області пропускну спроможність мисливських угідь при полюванні на пернату дичину.
6.3. До 07 жовтня 2009 р. представити, у відділ мисливського господарства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, погоджену в Держуправлінні ОНПС в Львівській області пропускну спроможність мисливських угідь при полюванні на зайця-русака.
6.4. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, здачу патологічного матеріалу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України “Про ветеринарну медицину”.
6.5. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації та здійснення полювання.
Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання.
6.6. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів мисливцям з питань техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійсненні полювань.
Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи на право полювання передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
6.7. Забезпечити належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання й техніки безпеки.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника відділу мисливського господарства Бурмаса В.Р.
8. Нормативно - правовий акт набирає чинності з дня офіційного опублікування.
ПовідомленняStellz888 © 13.12.09 2:28:30    

Дякую, ти підкинула мені ідейку.
1. А відповіді на ці питання десь є?
2. Як працює ця кантора (чи № тел.)?

Повідомленняtt © 13.12.09 15:54:07    

Відповіді напевне десь є, але де я не знаю....

Адреса: 79054, м. Львів, вул. Яворницького, 8б (працюють з 09:00 до 17:00, але після 16:00 їх уже важко застати)
Тел.: (032) 2976121 ; (032) 2976122 ; (032) 2976126 ; Факс:(032) 2976127
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU