Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Збираєм тусовку на Новий Рік

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Зустрічаєм Новий Рік на:
Піп Іван Чорногірський
42%
 42%  [ 6 ]
Говерла
14%
 14%  [ 2 ]
Петрос
14%
 14%  [ 2 ]
В колибі біля xxx
28%
 28%  [ 4 ]
Всього голосів : 14

ПовідомленняQbl © 15.12.09 14:07:12    

Знайомі з Чернівців хочуть святкувати десь в колибі під Смотричем. Думаю, більшою шарою легше буде підніматися. Хоча хто зна...
Повідомленняnomeaning © 15.12.09 14:24:42    

Всі подальші варіанти після печі будем думати на місці, а то постійно загадаєм наперед хто знати що, а потім...
Якщо не легше то веселіше. Можна зєднатись з групою)
Вони як добиратимуться? Де з ними зєднаємось? І чи взагалі вони не проти))?
ПовідомленняQbl © 15.12.09 15:18:17    

Вони ще самі не знають, коли й як. Але разом - думаю не проти.

Я так розумію, нас поки що четверо.

Повідомленняnomeaning © 15.12.09 15:22:06    

Покищо 4ро.
Решта ще не сказали де і коли до нас підсядуть, а інша решта думає.
ПовідомленняQbl © 16.12.09 11:22:04    

>>>Всі подальші варіанти після печі будем думати на місці - це не варіант.  Бо тут стоїть питання - скільки їжі та бензину брати.
Повідомленняnomeaning © 16.12.09 16:28:30    

Qbl написав(ла):
Бо тут стоїть питання - скільки їжі та бензину брати.

Думаю берем як на 2дня і з цим можна прожити і 3дня і 2 і 1))
Я буду мати один балон з газом (там ще десь 70%). В мене пальник з пепереднім підігрівом 1,8кВт.
А в тебе бензиновий пальник буде?
ПовідомленняQbl © 17.12.09 10:38:23    

Так, бензиновий. Візьму з літру бензину. Але все ж вважаю, краще запланувати більше, ніж потім повертатися через відсутність харчів чи бензину. На скільки я зрозумів - у нас 4 дні. А 2 й 4 - це трошки різні речі.
Повідомленняnomeaning © 17.12.09 12:17:28    

Qbl написав(ла):
А 2 й 4 - це трошки різні речі.

а що там робити 4 дні? 1 підйом на ПІЧ 2-й до колиби під Говерлою 3-й з Петросом до Квасів, а для 4го нема ніц Pardon
а так як туристи завжди набирають хавки на 2 дні то їх на 3 спокійно вистачить Smile (а після НР в колибі біля Говерли ще на тиждень хавки буде Very Happy)
Крім того в Нао 3го вже інший похід...
ПовідомленняQbl © 17.12.09 12:24:46    

Наскільки я зрозумів, НАО хоче обєднати обидва походи. На хавку, яку хтось лишить в колибах, я б не розраховував. Тим більше на бензин. А зайвого нести не хочеться. ЦЕ перше.
А друге - ПІЧ-Говерла, враховуючи тривалість дня - це денний перехід влітку. А за хорошого снігу нам група з чотирьох чоловік там може борсатися в снігу і всі 2 дні. Тим більше, що день зара не надто довгий + поправка на погоду. Хоча це таке, на хребті великого снігу не буде. А от підйом на ПІЧ - тут ще менше шансів вкластися в 1 день (кілька років тому ми з товаришем долали кількагодинний підйом на Близницю по груди в снігу 2 дні).

Повідомленняnomeaning © 17.12.09 12:44:21    

Qbl написав(ла):
А друге - ПІЧ-Говерла, враховуючи тривалість дня - це денний перехід влітку.

влітку це 6 годин. А тепер мусим встигнути до вечора. Встанем пораніше... Все буде робитись так щоб Нао полюбе встиг на свій похід. Ну не буде там снігу по груди. Це треба щоб 2 метра снігу випало за 2 тижня. Єдине що може бути це поправка на погоду, тому і кажу, що іти чи не йти по хребту вирішиться на печі, бо можем проснутись і побачити таке, що і пхатись туди не захочеться.
Може я здаюся впертим (просто я такий є оскільки ОвенVery Happy), але нічого страшного якщо останній день фінішується на 1му снігерсі. І чим легші рюкзаки тим краще ми будем всюди встигати)
(трохи чорного гумору)
Краще замість хавки туди шмот потепліший, щоб дотягнули до ранку першу ніч, а там нам вже нічого не захочеться LOL
ПовідомленняQbl © 17.12.09 13:14:38    

Я в своєму спальнику впевнений. А на маршруті - рюкзак гріє  Pardon
А от ходити на одному снікерсі - не люблю. Здорова їжа й здоровий сон - запорука успішного маршруту!!!
P.S. 2 метри снігу за 2 тижні - це цілком реально.

Повідомленняnomeaning © 17.12.09 13:43:23    

Qbl написав(ла):
P.S. 2 метри снігу за 2 тижні - це цілком реально.

Якщо так буде я буду найщасливішим райдером на хребті  Smile
Qbl написав(ла):
А от ходити на одному снікерсі - не люблю. Здорова їжа й здоровий сон - запорука успішного маршруту!!!

Згоден! Але це вже останній день зі снігерсом а до того все має стати. А якщо швидше мотнути то взагалі ніяких днів без хавки.
Впринципі можеш брати і на 4ри ітак я буду затримувати групу... Чось не багато буде з лижами і бордами. А боти і лижі трохи ваги добавлять) Там на 1-2 кг більше хавки тре взяти. То хай буде так) А мені і снігерсів нормально)
ПовідомленняNao © 17.12.09 20:25:32    

Хавки наберемо достатньо для 4-х днів, що не треба буде заберу у вас Smile потім розрахуємося якщо буде так якщо ми не встигатимемо то гнати я не хочу, я з вами і з вами до кінця не біда якщо не вкладемося Smile зато задоволення від гарної компанії 110% я отримаю Smile так що все норм НОВИЙ РІК все таки Smile
Повідомленняnomeaning © 17.12.09 21:38:29    

+3 є моїх друзів (2 бордери і 1н лижник)
Мега модні чуваки Cool Тепер 100% все буде гуд!)
ПовідомленняQbl © 18.12.09 10:49:16    

Гм. Отже нас вже семеро. Топтати стежку буде вже легше.
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU