Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Збираєм тусовку на Новий Рік

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Зустрічаєм Новий Рік на:
Піп Іван Чорногірський
42%
 42%  [ 6 ]
Говерла
14%
 14%  [ 2 ]
Петрос
14%
 14%  [ 2 ]
В колибі біля xxx
28%
 28%  [ 4 ]
Всього голосів : 14

Повідомленняnomeaning © 05.12.09 19:54:25    Збираєм тусовку на Новий Рік

Всім привіт!)
Тут приєднуємось до групи, яка збирається зустрічати Новий Рік на Чорногорі і голосуєм за місце дійства.
При наявності снігу берем лижі, борди, санки, каремати... Very Happy
Будем дурачитись послідовно і паралельно цілий деньок, а в кінці "тихеньке" святкування Good
На другий день ще трохи покатаємся, прогуляємся і додому))

Бажаючі:

1) NAO
2) nomeaning
3) Вуйко він же aleshka
...
ПовідомленняNao © 05.12.09 19:58:41    

Пропоную топати з квасів через Петрос і зустрічати на Говерлі неподалік Говерли є гарний кемпінг. Very Happy
Повідомленняnomeaning © 08.12.09 20:28:37    

От цікаво: голосів 5, а з підписаних голосувало лише 2є...
Це Ви типу - ідіть, ідіть, а ми збоку тихенько посміємось Very Happy
Acute
ПовідомленняSergiY © 09.12.09 10:53:36    

Привіт!
Це супер... я за! Було круто якби на Петросі... але мені байдуже!!! Якщо мені вдасся то точняк... буду з вами!
ПовідомленняCheBoyara © 09.12.09 19:04:25    

Привет.
Если соберетесья расчитывайте и на меня. Мне в принципе все равно куда, но мне кажеться колибы будут поприятнее.
ПовідомленняNao © 09.12.09 20:16:04    

В темі написано по екстримальніше ось і буде екстримально на Піп Іванові в обсерваторії на 2-х тисячах Smile
ПовідомленняCheBoyara © 09.12.09 22:13:39    

Круто, абсерватория напоминает замок Хоквардс из Гарри Поттера Smile Организуем новый год в стиле Гарри Поттерра
ПовідомленняQbl © 10.12.09 10:41:43    

Якщо Білий Слон, то я з вами!!!
Повідомленняnomeaning © 12.12.09 14:52:57    

По голосах в нас виходить, що будем святкувати на ПІЧ, хоча краще величати "печі" (так тепліше звучить Very Happy).
Друге місце по голосуванню маєм колибу.
Виходить, що валим на піч і там попробуєм протриматись, якщо буде сильно тяжко, холодно і нівкого не буде бажання там залишатись то можна буде спуститись до колиби біля Смотрича.

Але тепер питання полягає в наступному: як то би нам було зручно добратись до Берестечка (Дземброня). Крім того тут майже кожен з різного міста. Від якого будем відштовхуватись? Львів їде в X зустрічає Чернівці і Снятин і з X, потім ми їдем до Верховини, з якої ще 16 км по трасі і 11 на пряму до Берестечка. До 20 точно все пробю, але подумав може тут вже хтось знає чо і як нам краще зробити Smile А то вже в районі 21-23 бажано було б купити якісь квитки щоб 31 ми вже могли топтати до обсерваторії...

А також як там з КП стоять справи?? Тим маршрутом я ще не ходив, але на то буде карта і джпс Smile А хто сказав, що має бути без пригод??? Acute
ПовідомленняQbl © 12.12.09 15:56:24    

Я теж цим маршрутом не ходив. А йти взимку в незнайомі гори - це вже не екстрімом попахує, а....
Може варто з Шибеного підніматися?

Повідомленняnomeaning © 12.12.09 16:06:35    

Все буде гуд! Звідтам швидше і легше...
Взагаліто поняття "екстрим" це таке широке поняття і рамки його не визначені...
Ми йдемо на початку зими, з усією снарягою, лавинних небезпек нема по причині що ще не було коли набратись снігу і умов для них...
Що з нами може статись, якщо в нас буде карта, джпс, везучість і хороший настрій???  Cool

П.С. Ми ж не діти першого класу  Pardon
ПовідомленняNao © 12.12.09 19:19:36    

Діти не діти а гори це не жарти і треба бути готовим на всі 100% я надіюсь, що все буде добре і погода буде сприяти нам весь час походу. Smile
Повідомленняnomeaning © 14.12.09 10:20:53    

Будем виїжджати 30го поїздом Ковель-Чернівці до Франика, потім раховозом до Ворохти, звідтам всякі маршрутки на Верховину. Вилазим в Ільках а звідтам уже в Дземброню.
ПовідомленняNao © 14.12.09 18:22:41    

Треба уточнити хто 100% буде з нами Smile та за білети потурбуватись завчасно.
ПовідомленняQbl © 14.12.09 22:17:13    

Я - стопудняк.
Дивився сьогодні календар. Перше січня - пятниця. Отже нема потреби поспішати додому. Може ще до Квасів пройтися?

P.S. Для створення лавинонебезпечноъ ситуації на даний момент достатньо кількох годин інтенсивних снігопадів.

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU