Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг з дельфінами. "Братья по разуму" (відео)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpiro © 05.12.09 17:50:01    

Валера, сегодня видел директора цирка Кобзов, он стоял и просто плакал, настолько ему видео понравилось. Говорил что мол ему ни один телеканал таких вещей не снимал.

Jurassic написав(ла):
а ті козли шо дельфінів запхали в акваріум...шкода їх (дельфінів), а ви всі радієте(
Дельфинов конечно немного жаль - но зато сколько позитивных эмоций они дарят детям и людям.
Кстати они там проводят и ДЕЛЬФИНОТЕРАПИЮ для детей и она им многим помогает.
Surprised  Может у дельфинофффф такая миссия.

ПовідомленняХанас © 05.12.09 19:58:53    

SPIRO написав(ла):
он стоял и просто плакал, настолько ему видео понравилось.
Мені також  сподобалось відео. Allakh А особливо зйомку дельфінів, коли вони виконували різні вправи, там Валера досить славно постарався, за цю роботу Good я зрадістю ставлю максимально можливо оцінку 5+
ПовідомленняStellz888 © 06.12.09 21:18:55    

ОБЗАЗАДРИЛАСЯ. ВІДЕО СУПЕР І МУЗИКА ТЕЖ.
ЯК ЗАВЖДИ, НА ВИСОКОМУ РІВНІ! Clapping

ПовідомленняGandzya © 07.12.09 16:27:33    

ааааа... Goof  то просто мега!!! Завжди любила дельфінів, а тут таке видовище!!! Yahoo  Good
ПовідомленняFistashka © 18.12.09 21:45:01    

Зіп, ти як завжди  неперевершений кліпмейкер!
Ну і звичайно дельфіни чудові актори! Музика  улюблена!
Повідомленняsansei © 19.12.09 0:50:28    

Відео суперове Clapping а дельфіни взагалі дуже класні створіння, памятаю як цього року в Криму біля мене в метрі проплив дельфін і я побачив тільки плавник а потім коли виліз з води то побачив його повністю вперше вживу то емоції аж зашкалювали Smile щось в них є позитивне !!!
ПовідомленняJamajka © 13.01.10 16:11:30    

мені сподобалась музика) і дельфіни) і взагалі атмосфера.. заспокоює Angel  згодна з тим, шо дельфіни в неволі..то в неволі Cool
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU