Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг з дельфінами. Аква-шоу КОБЗОВ

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 03.12.09 17:23:04    Дайвінг з дельфінами. Аква-шоу КОБЗОВ

Всім привіт. Я думаю з нас багато хто бачив розвішану по місту рекламу, про те, що у нашому місті на Науковій біля супермаркету "Арсен" (вул. Княгині Ольги, 120) гостює Дельфінарій з аква-шоу КОБЗОВ. Відкрився він 25 листопада і буде тут ще кілька місяців.

Побачивши на рекламних флаєрах "фішку" у вигялді купання з дельфінами, дайвінг клуб Nemo в лиці Міші он же (Spiro) зв'язався з організаторами сійого дійства та домовився з ними про розширення переліку їхніх "фішок" у вигляді дайвінгу з дельфінами. (Таке собі пробне занурення по програмі DSD), яким ви вбиваєте двох дельфінів, тфу ти зайців, ги-ги.

Порівнюючи їхні ціни на плавання з дельфінами (5 хв/300 грн; 15 хв/700 грн.), то дайвінг з ними (~45 хв/900 грн), виглядає просто смішно, а, все дякуючи Spiro за вміння домовлятися з власниками цих чудо тваринок, які до речі єдині (крім нас з вами) займаються сексом для задоволення, ось так от, хе-хе. Тому хто про це мріяв - вперед! Телефонуєм Міші +380504305222 (іструктор по дайвінгу) та домовляємся за пірнання, адже кращої нагоди може більше і не бути, принаймні у Львові.

Чесно кажучи, вчора я вперше побачив так близько дельфінів. Я навіть ще не пірнав з ними, а в мене вже була посмішка від вуха до вуха. Переодягнувшись з Мішою в гідрокостюми, ми плюхнулись у воду. По дельфінчикам було видно, що вони трохи здивовані новоспеченим гостям, тому близько до нас не підпливали. Ми тоже не спішили знайомитись, адже коли біля тебе пропливає така малюсінька рибка аж дух запирає. Після 20-ти хвилин пірнання, ми попросили щоб дресерувальники дозволили нам їх погодувати. Після того як ми їх пригостили смачненькою рибкою, ми наче стали старими друзями. Так ми і провели відведений нам час у балонах, граючись з тими мега розумними і позитивними створіннями. Мене ще досі не попускає від того занурення. Видно, дійсно, є в них щось таке, чим вони виліковують тяжко хворих дітей та дорослих.
Але як би я тут не розпинався фото і відео не дадуть мені збрехати. Приємного перегляду.

Кому цікаво просто сходити на аква-шоу викладу їх графік роботи, може комусь та й пригодиться.
Середа-четверг - 19:00;
П'ятниця - 15:00 ; 19:00 ; 21:00 (нічне шоу)
Субота - 13:00 ; 15:00, 17:00 ; 21:00 (нічне шоу)
Неділя та святкові дні - 13:00 ; 15:00 ; 17:00
понеділок, вівторок - вихідні
Ціна квитків 70-90 грн. На "романтичне нічне шоу" - 120 грн.
Діти до 3-ох років безкоштовно!
До речі, зараз в них діє акція присвячена Відкриттю! Знижка на квиток 20 грн в будні дні.
Квитки в касах дельфінарію (працюють з 09:00). Забронювати квиточок можна по тел: (032) 243-69-69

Також ще можна сходити на акваріумну виставку, де можна подивитися на колекцію екзотичних риб з усього світу. Вартість дитячого білету - 15 грн ; дорослого - 20 грн.

ПовідомленняGothik © 03.12.09 18:02:03    

Відео та фото просто суперові! Clapping Що тут скажеш? Просто ВАУ!! Хочу спробувати і неодмінно - шанс познайомитись з цими чудовими та милими істотами Smile це варто того і нічого тут не заперечиш.... люди... дельфінчики....ммммм... КЛАСС!!! =)
Валєра, тепер питаннячко до тебе. Я б хотіла пониряти разом з Vales (Вася) в понеділок десь після годинки 12. Як краще буде це діло організувати? Smile

P.S.  Потребує уточнення.
Буду дуже-дуже вдячна, якщо можна буде організувати зйомку відео/фото під водою на згадку камерою якою ти знімав Smile
ПовідомленняFistashka © 03.12.09 20:35:09    

як гарно!!!! я вражена!
Єдине шкода що дельфінів експлуатують вночі....вони ж спати хочуть і взагалі шкода
Отак би в природніх умовах - було б чудово
ПовідомленняSpiro © 04.12.09 23:30:54    

Gothik написав(ла):
Валєра, тепер питаннячко до тебе.  Я б хотіла пониряти разом з Vales (Вася) в понеділок десь після годинки 12. Як краще буде це діло організувати?
Вибачте що вірвався, але це питання не до Валери. Зануритись ви зможете без проблем якщо в вас є сертификат підводника або хоч якийсь досвід - такий наприклад як у Валери. Це необхідно просто для вашого задоволення і елементарної безпеки. Глибина там 5 м.
В вашому випадку, враховуючи що ви знайома Валери Clapping я готовий в акавпарку дати вам мінімальні пояснення і певні навички за пів ціни тобто 50 грн.. Грубо кажучи - щоб ви не тупили з вашим напарником.

Повертаючись до дельфінів - то скажу вам одне - я сам отримав масу задоволенн, хоч пірнаю з ними вже втретє.

ПовідомленняВова © 08.12.09 19:39:23    

Поздравляю!!!!
Молодчинки!!! Видео и фотки - класс!  Clapping
ПовідомленняGothik © 29.12.09 17:37:32    Дайвінг з дельфінами.

Привіт екстремалам-дайвінгістам або просто тим, хто зайшов сюди Smile
Підготовка в аквапарку і трошки терпіння - і ми (я і Vales) зробили ЦЕ! Занурились з дельфінчиками Yahoo
Сказати, що ці тваринки милі - це нічого не сказати. При першому погляді рука аж тянеться їх гладити, гладити та глядити по їх м'якенькій шкірі. Чесно кажучи, милішої істоти на цьому світі я не зустрічала Smile
Тепер трохи про занурення...  Плавати з ними було одне задоволення, правда спочатку прийшлось докласти зусиль, щоб налагодити контакт. Але як то кажуть, пару рибин - "и я у Ваших ног"  Very Happy
Загалом ми дуже задоволені Smile Емоції краще відчувати, а не писати про них Wink
Про наші спроби подружитись дивіться відео.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU