Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зустрінемо новий рік по екстрімівськи

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 02.12.09 22:26:52    Зустрінемо новий рік по екстрімівськи

Усім привіт, вже на носі новий рік і виникає риторичне питання як і де його зустріти. Зустріч нового року перед телевізором в дома чи в гостях вже набридло. Пропоную в даній темі поділитись хто і як планує зустрічати новий рік. Сам поки не придумав в яких умовах святкувати, але хотілосяб щоб так не як усі. От наприклад є ідея вибратись з палатками та шумною компанією у ліс і затіяти там якусь руханку Yahoo . Але в такому випадку бажано щоб було купа снігу. Слухаєм ваші пропозиції товариші Drink
ПовідомленняVitalik-ataman © 03.12.09 1:25:57    Звездный новый год 2010

як варіант...
ПовідомленняNao © 03.12.09 8:07:06    

Віть підтримую пропозицію зібратись разом я б хотів у горах хоча можна і десь знайти і інше місце.
ПовідомленняVictorT © 03.12.09 12:53:46    

Лично я планирую, как и в прошлом году, 31-го декабря прыгать с парашютом, а дальше как получится (куда успею).
З.Ы. Прошлые года показали, кто-то много говорил, а кто-то делал, посмотрим, как в этом.

Змінено: VictorT (28.12.09 13:24:12)
ПовідомленняNeftis © 03.12.09 13:46:28    

Victor SV молодчага! от це по нашому! Good сама минулого року мала таку саму мрію - провести НР весело, незвично, екстримально і ніяких тобі посиденьок перед телевізором, поздоровлень політиків, голубого вогника, морд в салаті і т.д і т.п і таки здійснила своє бажання - зустрічала НР в Карпатах (десь тут на форумі  ще певне то описано). Цей рік також маю плани провести ні в якому разі не вдома, активно готуюсь до експедиції. Правда про плани боюсь  говорити,бо то залежить не від мене, може не вигоріти і тоді буде ой як обідно Sad
Також не полишаю надії також 31 стрибнути з парашютом. Goof
ПовідомленняNao © 03.12.09 17:59:40    

Хотілось би спробувати на новий рік піднятись на Говерлу
Повідомленняnomeaning © 03.12.09 18:14:58    

Я з Вуйком планую зустрічати або на Попі Івані чорногірському або Говерла, або якась колиба під цими місьцями.
За наявності снігу можна буде трошки і покататись.
Чим більше народу, тим краще  Good
ПовідомленняNao © 03.12.09 18:38:13    

Володь мене візьмете в компанію ?
Повідомленняnomeaning © 03.12.09 19:07:03    

nomeaning написав(ла):
Чим більше народу, тим краще  

Будем усім раді!!! Drink
ПовідомленняVictor SV © 05.12.09 23:09:05    

шановне товариство у мене є одна безбашенна пропозиція і хотілося б її обговорити. Я пропоную на новий рік зібрати всю нашу братію десь у лісі і організувати якесь паті, взяти наприклад якийсь генератор і врубати музику наповну, розбити табір і весело провести час. Що ви думаєте з цього приводу??????
Бо я дивлюсь поки всі мовчать що до зустрічі НР, моливо у нашого координатора  зіппо будуть якісь доповнення чи пропозиції. Просто в мене величезне бажання зібрати нашу екстрімівську братію і організувати свято по нашому.
Повідомленняnomeaning © 05.12.09 23:34:15    

Victor SV написав(ла):
Бо я дивлюсь поки всі мовчать що до зустрічі НР

Вже не мовчать: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=1363  Smile
ПовідомленняGandzya © 07.12.09 15:25:40    

я за те, щоб новий рык в горах святкувати! Говерла хороший варіант!!! а як будуть стрибки то з паршутом би стрибнула Smile !!!
Повідомлення7eMEN-off © 07.12.09 16:18:10    

З парашютом на говерлу!!!
Кул, я За +1

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняVictorT © 28.12.09 13:25:17    

Gandzya написав(ла):
а як будуть стрибки то з паршутом би стрибнула  !!!
Плануються.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU