Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відео від Jurassic (паркур, та багато іншого)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 9
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJurassic © 01.12.09 0:53:06    Відео від Jurassic (паркур, та багато іншого)

То було давно... ми ше ніц не вміли) типу-майн лайф. Важить 71.2 мб.

щоб скачати, клацаєм на картинку
ПовідомленняZippo © 01.12.09 8:24:24    Львівський паркур. Відео.

Jurassic написав(ла):
То було давно... ми ше ніц не вміли
Щож... Як на мене то досить незле, так що не прибідняйтесь. Що до монтажа, то я завжди кажу - не затягуйте відео. Зробіть його ~ на 3 хв і буде бомба, бо народ який не цікавиться тим чи іншим видом активного відпочинку, як правило після 4 хв вже сидить і хариться (не важливо чи це стрибки з парашутом, роупджампінг чи паркур) Матеріалу в кліпі предостатньо, тому думаю це не проблема відсіяти "водичку" ака всяку бігатню і прості стрибки і залишити ефектні сальто і т.д.
ПовідомленняJurassic © 01.12.09 9:44:15    

Е ні чувак... відсіяти не можна, крім того в мене завжди купа відео не влазить в ролики - то типу вже скорочено, ролики на 3 хв роблять ті кому нема шо показати, в мене таких коротких майже нема... але я погоджуюсь трохи задовго для народу, якшо є на шо подивитись до я готовий і півтора години посидіти.
ПовідомленняAndrey © 01.12.09 10:16:58    

Jurassic, ролик (про що б він не був) то не фільм, щоб його півтори години дивитись...  Тому оптимальні ролики - до 3х-4х хвилин.  5 хв то вже потолок і ролик має буди дійно цікавим, щоб його вистачило терпіння додивитись.  Я згідний, іноді любителі того чи іншого напрямку (парашутного спорту, паркуру, альпінізму і т.п.) можуть дивитись відповідне відео годинами. Але то вже не ролики Smile
А відео так собі...  Є звичайно цікаві моменти, але мене вистачило чуть більше, ніж на половину... Pardon решту не додивився...  відклав до кращих часів Very Happy

ПовідомленняJurassic © 01.12.09 17:13:04    

я поняв шо ти можеш краще, але на цьому відео ми тіки пару місяців стрибаєм...мені все одно, я тренуюсь не для того, шоб тобі було цікаво, і займаюсь тим не часто, в мене дуже багато різних занять
ПовідомленняLeona © 01.12.09 17:18:44    

Jurassic, я завжди це тобі казала і повнісю згідна з ZIPPO і Andrey, відейко класне, стрибки і трюки класні, але знаєш сам, що забагато - то нездорово  Smile Втомлює дивитись як хтось те саме впродовж 10 хвилин робить, хіба на відео стрибаєш ти сам  Very Happy Думаю кожен любить на себе дивитись зі сторони, вщипніть мене, якщо я не права Crazy
ПовідомленняAbsinth © 01.12.09 17:36:47    

жжоте зачотно!! Good
Jurassic написав(ла):
я поняв шо ти можеш краще, але на цьому відео ми тіки пару місяців стрибаєм...мені все одно, я тренуюсь не для того, шоб тобі було цікаво, і займаюсь тим не часто, в мене дуже багато різних занять

та ніхто не казав, що хтось вміє гірше чи краще, і тим більше, що твої тренування є для когось, просто якшо ти виклав своє відео на загал, оцінюється не фізуха чи техніка (точніше оцінюються лише частково, як наповнення), а в основному монтаж і стиль самого кліпа...

ПовідомленняJurassic © 01.12.09 21:53:41    

Ну та, та лан я не ображаюсь) я готовий вислухати все і взяти до уваги, сам знаю шо непогано, а шо стрьомно, крім того то старий ролик, тре шось новіше залити чим далі тим більше прокачуєшся робити відео... (дякую за коменти)
ПовідомленняANGELo © 01.12.09 22:28:12    

Jurassic, мені сподобалося. Дійсно сподобалося. Подання матеріалу зроблено дуже цікаво і класно. Якщо це твоя одна з перших робіт, то хотілося б побачити крайні з теми паркуру. Єдиний мінус - затянутість ролику. Це єдиний мінус. Але напевно цей ролик в тебе позиціювався для тих хто захоплюється цим спортом, тому це не настільки важливо. Бест!
ЗІ: колись дуже давно хотів зробити сальто назад з розбігу на опору (дерево, стіну і т.п.). Дуже хотів... Гепнувся на землю. Бажання не пропало, але ризикувати не хочеться. Embarassed Такий трюк з дитинства мріяв зробити.
ЗІ2: побачив там момент, що ви біля машин паркуретесь. Very Happy Щось йойкнуло всередині, бо сам власник авто. От і подумав, що якщо б щось не вдалося, то ви б явно не залишили телефон людини, яка невдало виконала трюк і залишила вмятину на авто, щоб відшкодувати збитки. Будь ласка Crying or Very sad , бережіть чуже майно. Acute
ЗІ3: відео з Барбі-Гьол - теж супер. Мені подобається твоє бачення та робота. Good Успіху тобі!

ПовідомленняJurassic © 02.12.09 1:46:16    

Безпека інших в нас на першому плані, на другому - нічо не поламати, на третьому - не смітити, а потім важати на себе) ну але буває всяке, майданчиків дуже мало, а ті шо є ледь від вітру не падають.. не кажу вже про нас (але це було весело - давай на раз, два зістрибуєм... упс, то якраз біля відділку було ги)
ПовідомленняG@vchiK © 02.12.09 10:27:44    

Класне відео, мені сподобалося. Подивився 2 рази  Clapping
ПовідомленняJurassic © 02.12.09 17:50:44    

хм... лан залию коротке, раз ви так любите короткі ролики... то теж старе)
ПовідомленняJurassic © 02.12.09 18:47:21    Паркур. "Lemberg" (Відео)

То десь весною було вроді... екстрімфест.

Скачати 42.6 мб
ПовідомленняStellz888 © 06.12.09 22:19:27    

Динамічне яскраве відео.
Цікаво чи є якась інфа на тему Паркур? Де, що, коли?

Повідомленняsleepwall © 06.12.09 22:23:12    

вчора якраз переглядав ті відео але на каналі ютуб джурасіка Smile
інтересно...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 9
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU