Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Оффтоп з Рівенської теми про ногу :D

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 10.06.07 12:36:02    

Так утім ровенчанам, які хвилювалися за мою ного, після приземлення з УТ-15 велике дякі. Знімки ноги http://extreme.lviv.ua/gallery/displayimage.php?album=72&pos=16 показали, що перелому немає! А лише розтяг зв'язок. Ура!!! (3 тижні і я знову в бойовій готовності Razz  мене так просто не здолати ги-ги). Кастора вітаю з його першими хоч і не ідеальними але 15-ма секундами ВІЛЬНОГО ПАДІННЯ!
ПовідомленняVictorT © 11.06.07 15:20:53    

ZIPPO написав(ла):
Кастора вітаю з його першими хоч і не ідеальними але 15-ма секундами ВІЛЬНОГО ПАДІННЯ!

и ещё с приходами в круг :P
Зиппо поздравляю с его первым, хоть и не идеальным, прыжком с УТ-15 :P

ПовідомленняZippo © 11.06.07 15:22:48    

VictorT написав(ла):
Зиппо поздравляю с его первым, хоть и не идеальным, прыжком с УТ-15 Razz
редиска ти  Twisted Evil
ПовідомленняVictorT © 11.06.07 15:34:20    

Ну я действительно поздравляю. Хотя у моей фразы действительно получмлся подъ...очный оттенок :D Жаль, ты не слышал, как я орал на весь аэродром, когда ты приземлялся, а я уже уходил во взлёт, "Зиппо, молодец!" (про проблемы с ногой я тогда ещё не понял). На своих ощущаниях наверно сосредоточен был.
Мы ещё поколбасимся, выздоравливай!

ПовідомленняFishbone © 12.06.07 9:36:24    

Привіт.
Давно не заходив - були проблеми з компом.... Валєрка як там нога? Сподіваюсь все набагато простіше ніж ти думав....

ПовідомленняFishbone © 12.06.07 9:46:13    

Всі молодці! Продовження буде!!!!!  Razz
ПовідомленняFishbone © 12.06.07 10:12:13    

Утеха - бомба.... При першому моєму розкритті мої слова після 5 с.(дословно): "Тваю мать".... після 30 с. - я просто мовчав, але сліди від підвісної системи проявились - на даний момент вони вже починають зеленіти.... LOL
Відкриття утешки після тридцятки чули на землі - хлопок ще той....
До речі, можлипо я угробив одну утеху - обрив стропи. Якщо бокова, то поміняють, якщо ж ...... - спишуть....

Інфа для ZIPPO - утех вже 7 шт. - ''в большой семъе.......".
До крила пригів 10 залишилось.... Razz

ПовідомленняZippo © 12.06.07 10:38:10    

гади!  ви хоч одну мені залишіть УТеху Wink ато приїду а ви до цього часу все ПОРВЕТЕ Twisted Evil
ПовідомленняFishbone © 12.06.07 10:58:11    

то нормально - будуть на крила сажати....
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU