Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Молодіжна газета «Балкон». Перше вторгнення в небо

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 27.11.09 17:15:56    Молодіжна газета «Балкон». Перше вторгнення в небо

Моя перша і поки єдина стаття про стрибки з парашутом «Перше вторгнення в небо» настільки увінчалась успіхом в газеті «Б5», що була надрукувана вдруге, але вже в молодіжній газеті, найменування якої «Балкон». Правдива причина дублювання думаю в тому, що не було більше чим цікавим наситити періодичне видання... ну не опущу, що дуже вже сподобалась моя стаття шеф-редактору Very Happy
Усміхнув заголовок на обкладинці газети «Де саме у Львові і за які гроші можна ПОстрибати з парашутом» Very Happy Шоковий стан в мене викликало моє фото в газеті з підписом ЖУРНАЛІСТ Shocked Мало того! Мені присвоїли слова, які я в житті не говорила, а саме «Найбільше ціную в людях чесність щирість та відкритість. Ненавиджу брехню і підлість. Якщо я добре ставлюсь до людини, то чекаю такого ж ставлення до себе» Shocked Shocked Shocked Ааааааааа!!!! Плююсь досі! Я б такого в житті не сказала, блін!!! За таке судитись треба Twisted Evil Very Happy

ПовідомленняFistashka © 28.11.09 11:19:18    

радію твоєму успіху Smile а щодо фрази
Leona написав(ла):
«Найбільше ціную в людях чесність щирість та відкритість. Ненавиджу брехню і підлість. Якщо я добре ставлюсь до людини, то чекаю такого ж ставлення до себе»
- то в цьому нічого поганого нема...не переймайся Smile
ПовідомленняZippo © 28.11.09 11:33:01    

ОДНА-ЄДИНА НІЧ Surprised Цікаво було б почитати Very Happy
P.S. То моя маленька мстя Tongue про то як ви мене підйо.. про іменини Сірка Sarcastic hand

ПовідомленняGenyk © 28.11.09 11:47:49    

ZIPPO написав(ла):
іменини Сірка

LOL  LOL  LOL

ПовідомленняLeona © 28.11.09 21:20:02    

Fistashka написав(ла):
радію твоєму успіху
спасибі Юль, стараюсь, але написання статтей - не моє  Unknow  Smile  Щось не знаю як приманювати музу, щоб частіше приходила  Jokingly

ZIPPO написав(ла):
ОДНА-ЄДИНА НІЧ  Цікаво було б почитати
принесу тобі газету - буш читати  Very Happy  Або ні! Ти ж маєш цифровий варіант газети в pdf, тому вперед!  Razz  Razz  Razz
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU