Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Екстремальні пологи

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 09.12.09 20:30:51    

mishell написав(ла):
"шукайте жінку", тому що при хорошій жінці - чоловік просто щасливий, а в іншому випадку він стає філософом або психологом
а стосовно жінок це не стосується? Цікава просто думка виходить. Ніби однобоко. Smile
Panjanka написав(ла):
Як мінімум, душевна драма, як максимум потреба у духовному рості.
я думаю, що всі події, чи то кардинальні, чи то буденні,  наслідком ЧОГОСЬ, а не спонтанності.
mishell написав(ла):
він не "шукає хлопця"
можливо він просто хоче, щоб його знайшли
Повідомленняmishell © 09.12.09 23:31:42    

ANGELo написав(ла):
а стосовно жінок це не стосується?

Спробую перефразувати стосовно жінок :при хорошому чоловікові- жінка наповнена, а при поганому - мазохістка Surprised
Повідомленняmishell © 11.02.10 16:53:59    

Ну от і відбулись наші спільні пологи 31 січня. Вони і справді були для нас екстримальними, бо я витягла чоловіка з дня народження наших друзів в не дуже тверезому стані. Та йому прийшлось екстренно тверезіти і відвозити мене до пологового будинку.Курси підготовки до пологів не пройшли даремно.Чоловік дуже допоміг своїм масажем при схватках.Та взагалі його підтримка і присутність відчутно полегшила переживання і больові відчуття.Аліса народилась в повній гармонії.
ПовідомленняANGELo © 11.02.10 16:58:40    

Вітаємо з поповненням у сім'ї! Нехай росте і буде здоровою, багатою та щасливою людиною! Smile
Повідомленняmishell © 11.02.10 17:04:33    

Без коментарів

DSC00674.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  20.66 KB
 Переглянуто:  1340 раз(ів)

DSC00674.JPG

ПовідомленняFistashka © 11.02.10 21:35:16    

Clapping  Clapping  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Нас прибуло!!!! Вітаю маленьку Алісу! Ви молодці, що разом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU