Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Екстремальні пологи

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняmishell © 26.11.09 18:37:55    Екстремальні пологи

Привіт усім мешканцям і гостям цього форуму! Не дивуйтесь даній темі. Думаю, що в таких активних і неординарних людей, як ви, навіть досвіт пологів (якщо такий є) повинен бути незвичайним. Оскільки ми з чоловіком очікуємо зараз дитину, то стало питання його (чоловіка) присутності на пологах. Тому дуже прошу всіх татусь, в яких є схожий досвіт поділитись своїми враженнями, а мамусь своїми відчуттями.
ПовідомленняFistashka © 27.11.09 0:21:41    

Шалена тема!!
Такого досвіду не маю, та чула від чоловіків своїх подруг, що їм варто було бути присутніми  Clapping  Clapping
Та для чоловіків це дійсно екстремальна тема!!!!!
Проте врешті решт це дуже зближує і зміцнює сім'ю!
ПовідомленняG@vchiK © 27.11.09 9:35:58    

В цьому питанні парі важко дійти згоди, бо як правило або жінка не хоче щоб чоловік був присутнім, або навпаки - чоловіки сидять в коридорі або що гірше дома і нервово гризуть нігті... З досвіду знайомих, ніхто не був присутнім, навіть всі дивувалися що я таке кажу і як міг про таке думати!
Особисто я у цьому не бачу ніякого подвигу чи дивацтва, і напевно я би хотів бути присутнім при пологах. Але нажаль у нас це ще не "увійшло у моду" як на заході, тому скоріш за все жінка мене вижене Embarassed
P.S. перерізати пуповину ТОЧНО НЕ БУДУ!!!

ПовідомленняANGELo © 27.11.09 10:49:33    

mishell написав(ла):
то стало питання його (чоловіка) присутності на пологах
Ну а що зробити?.. Був пристутнім на початку - будь ласкавий, і при пологах бути.  Pardon Як кажуть: "Вмієш кататися, вмій і санки таскати". Треба розділити участь до кінця. Smile Персонально я, то спірно відношуся до цього питання. Вистачає аргументів різних і за, і проти. Більше, напевно, я б хотів БИ бути присутнім при пологах (в принципі, як і спочатку самого  Very Happy ). Один знайомий був присутнім, то нічого не трапилося, навіть задоволений, а інший - то ходив кілька днів в трансі, чи то від побаченого, чи то від радості. До цих пір, напевно, сам не розуміє від чого. Crazy
Повідомленняgdanz © 28.11.09 2:12:33    

Я предлагаю более экстремальный вариант, муж быстренько учиться на акушера гинеколога и самолично принимает роды.
А то что понту с его присутствия, стоит как баран и смотрит, даже поучаствовать не может
Twisted Evil

ПовідомленняLeona © 29.11.09 16:01:58    

Думаю, насамперед варто врахувати бажання чоловіка  Smile І виходячи з цього вже планувати його присутнійсть на пологах. Все залежить від людини і її переносимості подібного Smile  Заставляти ні в якому разі не треба  Very Happy Це моя думка  Smile
з.і. і думаю я б більше хотіла, щоб поряд була присутня моя мати  Smile

Повідомленняmishell © 30.11.09 17:30:58    

Ця правдива історія трапилась з моєю знайомою близько 23 років тому. ЇЇ молоді батьки робили ремонт в новій квартирі. Жили вони не в самому Львові, а в Рясне. Тато почав циклювати підлогу і тому виставив вагітну дружину на балкон, та там і закрив. Smile Добре що на дворі було тепле літо. В майбутньої мами почались схватки, та її ніхто не чув через шум ремонту. Crying or Very sad Вона досить спокійно проходила весь час на балконі, коли її відкрив чоловік схватки були досить сильними, пологи мали ось-ось відбутись. Тато побіг до кума, щоб той викликав швидку (на той час ні мобілок ні телефонів поблизу ще не було). Поки кум викликав лікарів, поки вони їхали, пологи відбулись. Молодий тато, керуючись хіба інстиктом (бо спеціальних курсів не закінчував і акушерством не бавився), досить успішно прийняв дитину та не тільки обрізав пуповину, а ще й перев'язав її дуже гарно. Лікарі забрали породіллю, а на тата одягли білий халат і спитали в якій лікарні він працює. Яким же було їх здивування, коли дізнались, що він будівельник, а не акушер. Та найбільша гордість моєї знайомою є її пупок, бо так як зав'язав тато не всі акушери вміють! Yahoo
Повідомленняtt © 30.11.09 19:40:27    

Дас...тема свідчить про то, шо наш клуб дорослішає...
ЩОдо спільних пологів - 18 років тому, коли про то діло ше навіть не чули, мій рідний дядько випадково потрапив на народження першого сина, чи то жінка дуже боялась, чи то вплинуло велике релігійне свято, але дядька в родзал таки пустили. Про свій вчинок пожалів хіба тоді коли намагався випити бойові 100 грам як состоявшийся тато. Словом, на нервовому грунті отримав такий шок, шо певне більше року не міг випити ні грама алкоголю, бо відразу по всьому тілу йшли гулі... потім усьо сабілізувалось, але до нині захоплюсь їхніми стосунками у сім'ї.
А от з дня на день має народжувати хороша подруга. Питання чи народжувати разом чи ні у них ващє не стояло. Про враження мужа подруги розпитаю з дня на деньSmile
До речі, про популярність сімейних пологів. Сьогодні у Львові та тема дуже розвивається. Наразі без проблем можна народжувати на Дж. Вашингтона і в Медінституті, гірше до тієї справи ставляться на Ратопорта, але все можливо...
Мене от турбує інше питання - так звана вартість пологів!!! Від тієї ж таки подруги дізналась, що пологи без ускладнень сьогодні у Львові коштують від 400 до 700 доларів. Це тупо гонорар лікаря, а ще є перелік обовязкових медикаментів і тд, я вже не кажу про перелік першонеобхідних речей для малюка... тіпа пеленки, памперси, колиски, ванночки і тд... Я ващє в шоці. А що робити людям, в яких тупо нема бабла?
ПовідомленняANGELo © 30.11.09 22:21:33    

mishell написав(ла):
Та найбільша гордість моєї знайомою є її пупок, бо так як зав'язав тато не всі акушери вміють!
фото в студію!!! Yahoo
А я досить довгий час не міг догнати, чого у всіх різні пупки. Embarassed Ну до тих пір поки не дізнався методом дедукції, що і до чого. Діти я знаю звідки беруться, так що не надо мені тут зараз демагогіку розвивати. Cool

tt написав(ла):
Дас...тема свідчить про то, шо наш клуб дорослішає...
ну є теми, які свідчать про протилежне. Very Happy Ну та не будемо на цьому зупинятися.

tt написав(ла):
Мене от турбує інше питання - так звана вартість пологів!!!
то не тільки тебе турбує. ТО всіх турбує. Ну в нас лікарі давали все ж таки клятву Гіпократа. Так що не думаю, що так кинуть напризволяще як ти пишеш:
tt написав(ла):
А що робити людям, в яких тупо нема бабла?

Хоча якщо відверто, то я такого наслухався, що очі на лоб лізуть. Особливо за препарат, який спонукає розгорнутися легені, і що лікарі кажуть в таких випадках, якщо є така проблема з новонародженим. Sad

ПовідомленняPanjanka © 03.12.09 16:12:41    

gdanz написав(ла):
Я предлагаю более экстремальный вариант, муж быстренько учиться на акушера гинеколога и самолично принимает роды.
А то что понту с его присутствия, стоит как баран и смотрит, даже поучаствовать не может
Може краще повчитися на курсах підготовки до партнерських пологів? Acute
Повідомленняmishell © 03.12.09 19:38:41    Курсах підготовки до партнерських пологів

Panjanka написав(ла):
Може краще повчитися на курсах підготовки до партнерських пологів?
Ми з чоловіком записались на такі курси в "Світ дитя" (центр свідомого батьківства). Дуже багато інформації до роздумів і практичних вправ на дихання Good Сподіваюсь, що в чоловіка бажання бути зі мною на пологах не зникне, а навпаки утвердне Yahoo
ПовідомленняANGELo © 04.12.09 3:58:27    

Ех!.. Родили ж раніше без всяких там ліків, бригади лікарів, батька дитини, реанімації (тьфу! 3 рази), наркозу, кесаревого січення і т.д. Екстрим, йпт! А зараз що твориться... Crying or Very sad НТП, екологія, перегони зі всім чим можна (час, кар'єра, гроші...). Виходить так, що родити просто без "зовнішнього втручання" вважається вже екстримом. Я маю на увазі, наприклад, історію батьків знайомої Мішель.
Головне, щоб здоров'я в батьків і дитини не підвело, а разом батько, чи не разом - діло необов'язкове.

ПовідомленняPanjanka © 04.12.09 12:02:44    

mishell написав(ла):
Ми з чоловіком записались на такі курси в "Світ дитя"
Рада вітати своїх клієнтів на сайті екстріму Smile  - я веду заняття на цих курсах.

ANGELo написав(ла):
Ех!.. Родили ж раніше без всяких там ліків, бригади лікарів, батька дитини, реанімації
Не повірите ANGELo, але багато зусиль у навчанні іде на те, щоби повернути жінці впевненість у своїх силах, що вона таки може сама народити.

Це також наші екстремальні клієнти  Smile (розміщується з їхньої згоди)

ПовідомленняANGELo © 04.12.09 12:42:13    

Panjanka написав(ла):
Не повірите ANGELo, але багато зусиль у навчанні іде на те, щоби повернути жінці впевненість у своїх силах, що вона таки може сама народити.
цілком з вами згідний, коЛЛего. Неодноразово говорили розумні люди, що потенційні проблеми та складнощі при родах (в тому числі біль), швидше суто психологічна проблема, та надумана. Smile Як кажуть "В страху очі великі". Ну але це моя думка. Стверджувати, з зрозумілих причин, я не можу.
ПовідомленняPanjanka © 04.12.09 13:15:29    

КоЛЛего?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU