Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 6 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняStellz888 © 07.12.09 12:50:57    

Як казав мій колишній знайомий: «мраки».
ПовідомленняNeftis © 08.12.09 13:15:55    

ANGELo написав(ла):
Звичайно, що не ідеальна схема підрахунку голосів, але достатньо, щоб вважати приблизно "об'єктивним", якщо брати агітованих голосувальників

Приблизно обэктивно - так це "бред" - на разі жодна людіна не бачить динаміки зміни голосів а значить жодним чином не можна побачити жодних маніпуляцій з ними з боку адміністрації, по друге адміністрація зразу лишила за собою потужний інструмент маніпуляції - в кінці голосування можна зрізати будь-яку кількість голосів мотивуючи це - "зомбованими акаунтами", по трете фаворитки,  ще не дочекавшись кінця голосування деребанять призи, видно вони знають більше ніж дозволено "простим смертним".

ANGELo написав(ла):
"Похерене" повідомлення gdanz.

На скільки я зрозуміла модератори технічно нездатні взагалі зробити будь що адекватно, ні перенести повідомлення туди де б воно було більш доречне, ні зв`язатися з автором. Що ще тут можна писати?  Surprised

ANGELo написав(ла):
Можеш уточнити зміст слова "купка"?

Купка - це невеличка кількість чогось, насипаного або накладеного. В даному випадку вжито стосовно обмеженого кола людей, повязаних спільними  інтересами комерційного характеру. Інакше дане обєднання класифікувати не можна, адже комерція це останне, що лишилося для людей що спробували себе в різних видах екстремальних занять, та які не змогли знайти себе ні в одному з них. Думаю кожен взмозі визначити для себе чим конкретно займається і поіменного переліку не треба.

P.S. Звичайно на цьому сайті є досить людей, що варті поваги за свої особисті досягнення, але їх постів тут значно меньше. І вони не визначають політики цього ресурсу.
ПовідомленняAbsinth © 08.12.09 15:26:36    

Neftis написав(ла):

Приблизно обэктивно - так це "бред" - на разі жодна людіна не бачить динаміки зміни голосів а значить жодним чином не можна побачити жодних маніпуляцій з ними з боку адміністрації, по друге адміністрація зразу лишила за собою потужний інструмент маніпуляції - в кінці голосування можна зрізати будь-яку кількість голосів мотивуючи це - "зомбованими акаунтами", по трете фаворитки,  ще не дочекавшись кінця голосування деребанять призи, видно вони знають більше ніж дозволено "простим смертним".

Сам факт зголошення на участь в конкурсі, організованим адміністрацією означає повну і абсолютну довіру їй, і згоду на всі правила, написані нею ж. І який тоді сенс, за твоєю логікою, було організовувати конкурс??? В такому випадку просто роздарили би ті подарки і ппц.

Neftis написав(ла):
В даному випадку вжито стосовно обмеженого кола людей, повязаних спільними  інтересами комерційного характеру. Інакше дане обєднання класифікувати не можна, адже комерція це останне, що лишилося для людей що спробували себе в різних видах екстремальних занять, та які не змогли знайти себе ні в одному з них. Думаю кожен взмозі визначити для себе чим конкретно займається і поіменного переліку не треба.

Люди, збивайтеся!! Які нах гроші? Сайт був піднятий із глубокої жопи повністю на ентузіазмі тої ж адміністрації, яка в п*зду комерція??? Чи може ти про членський внесок?? Перечитай уважніше, ніхто нікого не заставляв і не заставляє платити, особисто я не сплатив його, і найближчим часом не сплачу, про шо мова?????

ПовідомленняDaishi © 08.12.09 15:38:04    

Neftis написав(ла):
по трете фаворитки,  ще не дочекавшись кінця голосування деребанять призи, видно вони знають більше ніж дозволено "простим смертним".

Саме смішне, що це пише лідер голосування в даний момент Very Happy
ПовідомленняSuzi © 08.12.09 16:19:55    

Neftis написав(ла):
модератори технічно нездатні взагалі зробити будь що адекватно, ні перенести повідомлення туди де б воно було більш доречне,
Воно ніде не було б доречним, так як порушувало правила форуму, про що ANGELo вже Вам писав. Цитую:
ANGELo написав(ла):
ZIPPO написав(ла):
Перший етап - це прийом документів, точніше фотографій, а саме:
- фото конкурсанток повинно бути в нашій галереї, або в профілі (непристойні фото лише вітаються).
якщо допустити теоретично, що будь-який учасник міг розміщувати фотоагітацію, то фото мали бути з вищеВИДІЛЕНИХ джерел. Жодна з фотографій не вела за посиланням на ті ж самі вищенаведені джерела. Вже за КОНКРЕТНОЮ умовою конкурсу повідомлення не відповідало вимогам, і мало право бути видаленим, або відкоригованим. Пардон, "похереним".

Повний плюс до слів absinth ©.
Daishi , добре підмічено! ))

Ну і раз вже написала тут, то дозвольте сказати свою думку про це все.

Є вислів чудовий - "І смішно і грішно". Так це якраз про цю ситуацію сказано - хоч смійся хоч плач, а хоч і те і інше.

І ще один - "Зроби людині 100 раз добро, а один зло - і вона обовязково запамятає той один раз". Справедливо кореговане повідомлення, приховані результати (в чому в принципі не бачу мінусів) і ви зразу сиплете кучу нарікань на адміністрацію, зразу забуваючи скільки всього ВОНА ж зробила ДЛЯ ВАС доброго. Не можна так жити товариші, не можна.

Якщо накоплювались якісь претензії до адміністрації раніше - треба було їх висловлювати раніше, а не копити десь в глибині і вилити все саме зараз, зачепившись за цей конкурс невинний. Якщо цього не було, і ця вся сварка дійсно через конкурс - то мені за вас стидно... Через такі дрібязки поливати такою грязюкою людей - це.. я навіть не підберу слова.

Та схаменіться вже нарешті і перепитайте в себе "що ж я роблю?"!

Ви ще не один раз будете зустрічатись чи то в походах, чи то в польотах - стидно в очі дивитись не буде?

"Ребята, давайте жить дружно" і цінувати та берегти кожного, хто нас оточує.

Дякую за увагу!

ПовідомленняANGELo © 08.12.09 21:25:59    

Neftis написав(ла):
На скільки я зрозуміла модератори технічно нездатні взагалі зробити будь що адекватно, ні перенести повідомлення туди де б воно було більш доречне, ні зв`язатися з автором. Що ще тут можна писати?
Єдине з чим неможливо НЕ погодитися. Я вже 2 рази відповідав своїми ж цитатами в попередніх повідомленнях на ці питання/звинувачення/думки і т.д.
ANGELo написав(ла):

Пицца.

Он: Я закажу пиццу. Тебе заказать что-нибудь?
Она: Нет.
Он: Ок.
Она: ... Или быть может...
Он: Ну так что?
Она: Не знаю.
Он: Ты не знаешь, хочешь ли ты что-нибудь?
Он: Ты кушать хочешь?
Она: Не знаю. Наверное.
Он: Что значитнаверное?
Она: Ну я просто еще не знаю.
Он: Если я голоден, то я это чувствую.
Она: Может я потом захочу.
Он: Тогда я заказываю тебе тоже.
Она: А если я потом совсем не буду голодна?
Он: Ну так не будешь есть.
Она: Но это же расточительство.
Он: Тогда оставишь себе на завтра.
Она: А если я завтра не захочу пиццу?
Он: Пиццу всегда можно есть.
Она: Я - нет.
Он: Ну так выбери себе что-нибудь другое.
Она: Но я ничего другого не хочу.
Он: Значит все же пиццу?.
Он: Тогда ничего.
Он: Я с тобой тут с ума сойду.
Она: Закажи пока что-нибудь для себя.
Он: Как знаешь.
Она: Только возьми пиццу с ветчиной.
Он: Я же не люблю ветчину.
Она: Зато я.
Он: Я думал я закажу пока что-нибудь для МЕНЯ?!
Она: Ну да.
Он: Тогда при чем здесь ветчина?..
Она: На тот случай если я проголодаюсь, когда твоя еда прийдет.
Он: И?..
Она: Ну неужели ты думаешь, что я буду есть то что мне не нравится?
Он: Почему ТЫ?
Она: А почему нет?
Он: Погоди, погоди. Если я тебя правильно понял, я должен заказать что-нибудь СЕБЕ, что ты бы могла есть, если все же вдруг проголодаешься?
Она: Верно!
Он: А что же тогда буду есть я?
Она: Ну может я и не проголодаюсь.

Примечание:
Областной суд согласился с необходимой обороной и признал его невиновным в убийстве в состоянии аффекта.

(с) Os3ё
Думаю зміст історії зрозумілий? Smile Ця історія вже була колись мною написана була тут, і чомусь її відразу пригадав після цієї дискусії.

Думаю питання стосовно "похереного" повідомлення можна закрити? Чи ще КОМУСЬ НЕЗРОЗУМІЛО?

ПовідомленняLeona © 08.12.09 22:10:26    

Хлопці, я ж вам сотню разів повторювала, Leona - (96), Nadezda_95 - (95)  Cool Ми ж домовлялись, ну.... Справляйте швидше ту error!!!   LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNadezda_95 © 08.12.09 22:26:28    

Neftis написав(ла):
фаворитки,  ще не дочекавшись кінця голосування деребанять призи

Зараз вони якраз хвилюються, мабуть закралась прикра помилка... якийсь алгоритм збився... SOS

ПовідомленняANGELo © 08.12.09 23:05:06    

Треба наш сервер (НЕ ТОЙ, про який дехто тут міг подумати Very Happy, хоча над цим теж можна подумати. По-ходу діла, так сказати. Двох "серверів" вилікуємо Angel ), на якому сайт висить, до якоїсь бабки занести... Щоб якісь яйця, чи віск вилила, бо "поробили". Інакше тут не скажеш.
ПовідомленняТолік © 08.12.09 23:28:39    

Капєц... 2 години, ДВІ години! -- як зачарований читав цю тему. Забув навіть, що голодний, як собака, і всі дєдлайни давно погоріли  Very Happy. Ось в чому сила!!! Геть дитсадкову рекламу і агітацію -- лише чорний піар спасе світ!  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Знав, що наші екстримальні кралі темпераментні, але щоби так Good... Дадуть фору усім тим латиноамериканським мучачам на раз Very Happy. Нумо сваритися частіше -- новий естримальний вид спорту по-українськи. Smile
Як органічне продовження даної теми, пропоную організувати конкурс "Легінь Lviv eXtreme Club 2009". Вже уявляю які то будуть страсті Very Happy.
П.С. Десь в лютому загляну до Львова -- так за всіма скучив, ради нема.

ПовідомленняТолік © 09.12.09 3:29:40    

Тільки що до мене дійшло, що організатори конкурсу дійсно злісно схалтурили. Я б на їхньому місці спочатку провів суворий попередній кастинг учасниць, щоби, так би мовити, обрати найбільш достойних для участі у фіналі на форумі. Традиційно для таких заходів призом переможницям була би культпрограма в сауні Very Happy. І, думаю, незадоволених було би менше...
Але розумію, що "хорошая мысля приходит опосля", тому ні в чому адміністрацію не звинувачую і дозволяю моєю ідеєю скористатися при проведенні наступних конкурсів, при умові що мене включать в члени відбіркової комісії  Very Happy.
П.С. Все, крім прохання включити мене в члени відбіркової комісії прошу вважати жартом Wink.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 6 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU