Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 5 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняnomeaning © 05.12.09 17:33:21    

gdanz написав(ла):
Поступок Анжело как официального представитиля ресурса я рассматриваю как проявление нетолерантности и хамства.
А я так не думаю... Як мінімум це був офтоп. Обговорення міс проводиться в даній гілці, а не в гілці голосування та подання заявок і агітація там не вписується.

Neftis написав(ла):
І якщо вже модератори самі порявляють самоуправство і хамство по відношенню до користувачів ресурсу, про що взагалі можна говорити.
Смертні, не лізьте в справи модераторів, їм зверху краще видно!!!

Neftis написав(ла):
Цікаво що дасть  закриття голосування?
Правильний результат.

Neftis написав(ла):
поразставляють голоса самі як хочуть?
Ти так різко змінила думку про своїх друзів на погану??

п.с. Ну не можна зараховувати голоса "мертвих душ"!!! Вони повинні бути відняті, для відображення Правдивої картини!!!
Повідомленняgdanz © 05.12.09 18:27:02    

nomeaning написав(ла):
А я так не думаю... Як мінімум це був офтоп. Обговорення міс проводиться в даній гілці, а не в гілці голосування та подання заявок і агітація там не вписується.
А все остальные посты в теме воспринимать как - как злобный флуд? Даже в таком случае культура модерирования заключаеться в том чтоб попытаться связаться с автором поста, а не молча исправить его лишив содержательности и смысла.

nomeaning написав(ла):
Смертні, не лізьте в справи модераторів, їм зверху краще видно!!!
Все люди смертны и смертны внезапно, модераторы пока еще тоже просто люди.

З.Ы. И я думаю весьма немаленькому колективу модераторов данного ресурса адвокаты не нужны, да и обсуждать в сложившейся ситуации уже нечего.

ПовідомленняYdrozhdzhal © 05.12.09 20:00:59    

Якось ви, народ, занадто серйозно той конкурс сприймаєте. Розвели тут баталії, покруче, ніж у верховній раді. І чого б то аж так сваритись?

Пропоную адміністрації інтегрувати в форум забавкку Мортал Комбат, хто таку ще пам'ятає і в чесному бою з непокірними учасниками і учасницями вирішити - хто кращий і правий - та й нам буде цікаво подивитись на якесь фаталіті, бруталіті або інші трюки в реальному ігровому режимі. Прохання це не сприймати як особисту образу.

Що ж до конкурсу - то він, я так розумію, вже не перший ну і точно - не останній - тому ще буде можливість врахувати теперішні недоліки при організації наступного Smile

ПовідомленняVushenka © 05.12.09 21:27:07    

Та нє,чесно,народ,чого сваритися? Хіба воно того варте? Недумаю... Cool
Повідомленняgdanz © 06.12.09 1:53:40    

VictorT написав(ла):
Если людям нравится прилюдно демострировать свою инфальтильность

Инфантильность лучше искать в собствнном отражении, даже если она спрятана за алко дурманом.

ПовідомленняJamajka © 06.12.09 2:44:01    

Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  оце ви розійшлися.. і все через якийсь конкурс Shocked  Shocked  Shocked

стіки тексту..погоджуюсь, що круче, ніж в серіалі та Верховній Раді Invalid
як на мене, то з самого початку було ясно, що будуть підключати лівих людей для голосування. на рахунок "просити когось проголосувати" це "низько чи шось у тому дусі", то я так не вважаю. друзі/знайомі і т.д. завжди готові підтримати Runner друге діло, що якшо кожен підтримає по одному разу, а не по 5/10 і т.д.
стіки галасу навколо того всього, що я розгубилась, шо писати Rolling Eyes  Rolling Eyes
короче кажучи, на рахунок призів/місць і т.д.- всі дівчата знали на що йдуть і в чому беруть участь. нашо після бою махати кулаками? Unknow
друге діло, шо адміністрації сайту додалось геморою і таки Зіппо став для багатьох ворогом номер 1Smile
всі дівчата круті тьоли  Dance  того доста влаштовувати це ПМС) до кінця конкурсу лишилось менше тижня)  і тоді буде усім щастя  Clown
тож лишень конкурс.. ясне діло, шо кожна дівчина хоче бути самою-самою Crazy  того, мужики, тримайтеся Write  Sarcastic hand  Sarcastic hand  Sarcastic hand  Laughing

ПовідомленняANGELo © 06.12.09 22:05:15    

Роздуми...
tt написав(ла):
не хочу нікого ображати, але якщо пиво відбирає память, то певне треба переставати його пити.
gdanz написав(ла):
Инфантильность лучше искать в собствнном отражении, даже если она спрятана за алко дурманом.
tt,gdanz- давайте не будемо переходити на принизливі форми та інструменти спілкування. Незалежно від бази висновків, на чому формувалися ваші припущення, чи доводи, ви не маєте права їх в такій формі подавати. І взагалі - ВИ НЕКОМПЕТЕНТНІ робити такі висновки, і тим паче оголошувати їх на загальний розсуд. Нагадую ще раз. Цивілізоване спілкування, обговорення передбачає коректність. Це стосується ВСІХ!
gdanz написав(ла):
Огромное спасибо местячковым Модераторам - В особе Анжело что похерил мой пост в разделе голосования и потер ссылки фотки, хочу сообщить что я как часное лицо не подпадаю под условия для конкурсанток описаные в посте Зипо и вправе выкладывать любые понравившиеся мне фото которые не противоречат морали и не оскорбляют никого
- Нагадую ще раз за коректність висловлювання думок. Персонально для gdanz!
- стосовно "похерил". Повідомлення можна: редагувати, поправляти, коректувати, змінювати і т.п. синоніми. Слово "похерил" не попадає в дану категорію. Якщо все ж таки я "похерив", то значить "херив" "херове"(!) повідомлення. Логіка зрозуміла похідного цього слова? Думаю, що так. Візьми до уваги, що перший раз на даному форумі (на моїй пам'яті) стосовно зміни структури, змісту повідомлення було вжите то слово. З чим тебе і вітаю. Ти перший, чий пост прийшлося "херити". Чесно кажучи, задоволення я від того не отримав.
- щодо "чаСного лица". Зрозуміло, що "чаСное лицо" не підпадає під умови конкурсантОК (жін.рід). Бо це умови для приватних осіб жіночого(!) роду. Що тут не зрозуміло? Думаю можливі логічні висновки з твоєї ж думки не потрібно наводити... Тепер власне саме формулювання умови. Уважно читаємо:
ZIPPO написав(ла):
Перший етап - це прийом документів, точніше фотографій, а саме:
- фото конкурсанток повинно бути в нашій галереї, або в профілі (непристойні фото лише вітаються).
якщо допустити теоретично, що будь-який учасник міг розміщувати фотоагітацію, то фото мали бути з вищеВИДІЛЕНИХ джерел. Жодна з фотографій не вела за посиланням на ті ж самі вищенаведені джерела. Вже за КОНКРЕТНОЮ умовою конкурсу повідомлення не відповідало вимогам, і мало право бути видаленим, або відкоригованим. Пардон, "похереним".
gdanz написав(ла):
если модератору все же не понравился мой пост - он в первую очередь мог бы направить личное сообщение для исправления неверной, по его мнению, ситуации.
Поступок Анжело как официального представитиля ресурса я рассматриваю как проявление нетолерантности и хамства.
gdanz написав(ла):
в таком случае культура модерирования заключаеться в том чтоб попытаться связаться с автором поста, а не молча исправить его лишив содержательности и смысла.
Твоє агітаційне повідомлення було розміщене о 3 год ночі 4 грудня. В той момент приблизно і я зайшов на сайт. ПЕРЕД ТИМ як його "херити" я надіслав тобі приватне повідомлення, в якому повідомив, що буду його "херити", оскільки "херове" повідомлення не відповідало умовам конкурсу, і нагадав за перший пункт умов. Я міг і взагалі(!) не повідомляти про "херання" "херового" повідомлення, оскільки якщо кожного разу при корегуванні будь-яких повідомлень адмін, модератор буде повідомляти автора, то це об'ємна зайва робота. Автор логічно і розумно подумавши може сам зрозуміти причину коригування. Якщо є протилежне - поясню(-имо). Можливо, що через якісь причини, чи технічні, чи помилку при відправлянні приватного повідомлення (не ту кнопку натиснув, наприклад), повідомлення не надійшло. Але це інша історія, і яка ні на йоту не впливає на результат коригування ("херання" в даному випадку). "Кому й кобыла невестой будет!" (с) Ильф и Петров, іншими словами "кожному - своє".
Інформація для роздумів: агітаційне повідомлення написано - Написане: 04.12.09 3:00:15. Повідомлення про несправедливість "херання" повідомлення - Написане: 05.12.09 16:38:47. Між цими двома повідомленнями - 5 написаних повідомлень і більше 37 (!!!!) год різниці.
gdanz написав(ла):
Соответственно - прошу немедленно удалить мой аккаунт со столь негостеприимного ресурса.
можеш сам це зробити елементарно. Видалити з усіх можливих закладок та нотаток, в тому числі і пам'яті в голові, посилання на даний форум/сайт. Це додаток до відповіді адміна.
Neftis написав(ла):
Цитата:
tt написав(ла):
чи це не екстрім клуб а клуб демонстрації соїх зайобів?

Мабуть так і є. Якщо прихоті адміністрації стають умовами конкурсу і змінюються відповідно до бажання адмінів, то інакше то й не назвеш. І якщо вже модератори самі порявляють самоуправство і хамство по відношенню до користувачів ресурсу, про що взагалі можна говорити. Цікаво що дасть закриття голосування? поразставляють голоса самі як хочуть?
Ось є першопроходці ще одного напрямку діяльності клубу - "демонстрації соїх зайобів". Іншими словами: як сказав один хороший телегерой - "Не маєш нічого доброго сказати - краще помовчи".
Оскільки деякі дійові особи оголосили про вихід з нашого товариства, і напевно не прочитають це повідомлення, бо тут зовсім не затишно, то будемо вважати моє повідомлення маленьким поясненням на майбутнє стосовно: коректності спілкування, алгоритму коригування і "херання" повідомлень.
ЗІ: Будь ласка, шановні коЛЛеги! Не пишіть повідомлень, які потрібно потім "херити". Давайте будемо, ну максимум, коригувати.
ЗІ2: херити, херання, херове.... Bo

Повідомленняgdanz © 06.12.09 22:34:19    

ANGELo написав(ла):
ПЕРЕД ТИМ як його "херити" я надіслав тобі приватне повідомлення, в якому повідомив, що буду його "херити", оскільки "херове"
Очень интересно, только вот у меня во входных сообщениях ни одного сообщения от ANGELo нету, Как это обьяснить ? Галюцинации ?? Хотел отправить но забыл?
ANGELo написав(ла):
оскільки якщо кожного разу при корегуванні будь-яких повідомлень адмін, модератор буде повідомляти автора, то це об'ємна зайва робота.
Учитывая скорость появления новых сообщеный на данном форумеи количество модеров на сайте, у модеров достаточно времени даже проверить стилистику каждого сообщения,
ANGELo написав(ла):
Між цими двома повідомленнями - 5 написаних повідомлень і більше 37 (!!!!) год різниці.
Неудивительно, я ведь не перепроверяю наличие и целосность всех своих месаджей, изначально предполагая, что ничего плохого с ними не случиться
ANGELo написав(ла):
gdanz- давайте не будемо переходити на принизливі форми
ANGELo написав(ла):
стосовно "похерил". Повідомлення можна: редагувати, поправляти, коректувати, змінювати і т.п. синоніми.
ANGELo написав(ла):
Ось є першопроходці ще одного напрямку діяльності клубу - "демонстрації соїх зайобів".
Вот так модератор с одной стороны призывает к взаимоуважению, показывает глубокое знание языка, и переходит на личные оскорбления, и все в одном посте,
какое непревзойденное владение ораторским искуством

ПовідомленняANGELo © 06.12.09 23:00:28    

gdanz написав(ла):
Очень интересно, только вот у меня во входных сообщениях ни одного сообщения от ANGELo нету, Как это обьяснить ? Галюцинации ?? Хотел отправить но забыл?
Цитую ще раз. Але добавлю до наступного, що це спробуємо вияснити (чи технічна помилка, чи моя особиста):
ANGELo написав(ла):
Можливо, що через якісь причини, чи технічні, чи помилку при відправлянні приватного повідомлення (не ту кнопку натиснув, наприклад), повідомлення не надійшло. Але це інша історія, і яка ні на йоту не впливає на результат коригування ("херання" в даному випадку) повідомлення.
В будь-якому випадку ще раз "цитую ще раз"
ANGELo написав(ла):
Я міг і взагалі(!) не повідомляти про "херання" "херового" повідомлення
Модератор не зобов'язаний повідомляти.
gdanz написав(ла):
Учитывая скорость появления новых сообщеный на данном форумеи количество модеров на сайте, у модеров достаточно времени даже проверить стилистику каждого сообщения,
стосовно оцінки правильності дії модератора в коригування повідомлення - це не має значення. Ця оцінка суто твоя суб'єктивна. Є речі які сприймаються як звичне явище, не задумуючись над тим, що їх хтось робить. Іншими словами не оцінюй те, якщо ти бачиш ЛИШЕ верхівку айсбергу. Це в загальному, а не особисто щодо мене.
gdanz написав(ла):
Неудивительно, я ведь не перепроверяю наличие и целосность всех своих месаджей, изначально предполагая, что ничего плохого с ними не случиться
Smile
gdanz написав(ла):
Вот так модератор с одной стороны призывает к взаимоуважению, показывает глубокое знание языка, и переходит на личные оскорбления, и все в одном посте, какое непревзойденное владение ораторским искуством
Візьми до уваги - я відповів ТИМИ Ж САМИМИ СЛОВАМИ які написали відповідні автори повідомлення, за які я писав. Іншими словами (в який раз) - відповідаю тим стилем яким ви говорите. Щоб було зрозуміліше ВАМ же, а не мені. На відміну від вас. І ЖОДНОГО КРИВОГО СЛОВА особисто від мене - немає. Вы ко мне по-человечески - и я к Вам так же. (с)

Я так зрозумів, що претензій стосовно справедливості "херання" фотоагітаційного повідомлення від 4 грудня 3-ої ночі вже немає?

крайній раз внесено зміни: ANGELo (06.12.09 23:13:41), редаговано 2 раз
Повідомлення7eMEN-off © 06.12.09 23:07:13    

Привет,
дорогі мої друзі ЕКСТРЕМАЛИ!!
Оскільки "Львів ЕКСТРІМ клуб" це місце збору усілякого ЕКСТРЕМАЛЬНОГО зброду, які в своїй мірі достатньо йо...ті, або сорі - несповна розуму, або просто почувають себе вільними і намагаються жити на всі 100, тому пропоную всі сварки і незадоволення вирішувати конкретно і ЕКСТРЕМАЛЬНО, а не займатись словесним рукоблудством або як кажуть у нас  - хватай пиз..ть - бери и греби!!
Пропоную зробити просте змагання або випробування, яке було достатньо популярне в давні часи. Суть доволі проста - люди збираються у коло і просто міряються своїми яйцями- у кого вони більші і міцніші той і вождь, а того у кого вони найменші і найбридкіші того з'їдали на вечерю, щоб не переводився аш козацький рід.
Кароч так, у кого більші яйця той і правий, а у кого їх нема той хай сидить тихо і не пі..ть, щоб ненароком не з'їли під шумок....

П.С. Тьотки для Вас зробили такий гарнмй конкурс, а Ви так хамсько обси...те його і його організаторів. Мали би совість.....
Ви щеб в ГААзький суд подали заяву, або може якусь голодовку організували в центрі Львова....
Кароч, НАРОД ПРОТИВ...... Хватай пизз...ть - бери и греби....

П.С. Не ображайтесь на мене - я просто аморальна сволоч і хамидло небрите....

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняNeftis © 06.12.09 23:24:19    

nomeaning написав(ла):
Ти так різко змінила думку про своїх друзів на погану??
Друзів? Мова не про дружбу, а просто комерційну організацію, де так звана дружба оголошена конкретним вкладом. А якщо дружба вимірюється конкретними сумами, що в принципі уже порушує саме поняття дружби як такої, то про що може йти мова?
Тим більше пост адресувався організаторам, а не друзям.
ANGELo написав(ла):
Ось є першопроходці ще одного напрямку діяльності клубу - "демонстрації соїх зайобів". Іншими словами: як сказав один хороший телегерой - "Не маєш нічого доброго сказати - краще помовчи".
Повір, в мене є що багато сказати, от тільки не хочу переходити на особистості.  Суть видно по вище написаним постам, повторюватись не буду, за мене уже багато  було сказано  і про самоуправство, і про конкретні порушення правил, і про відношення до учасників.
А тому, мені абсолютно байдужі результати того конкурса. Свою кандидатуру знімаю.
В принципі результати досягнуті - рейтинг переглядів і новоприбулих членів зріс напевне ледь не вдвічі. Адже куди там тим всім постам про парашюти, гори, подорожі якщо людей більше  цікавлять скандали.

P.S  Не бажаю більше бути в складі купки "особо прибліженних" і тому краще бан (якщо звісно технічні можливості позволяють) аніж бути причетною до комерційної організації, з одноосібним самоуправством. Свій внесок "дружби" прошу пустити до складу якогось з видів справжньої екстримальної діяльності, яка кались мала місе бути тут присутньою. Будь то комусь стрибок або цікава поїздка.
ПовідомленняLeona © 06.12.09 23:37:12    

Nadezda_95, все іде по плану  Cool  Secret . Ще лишилось 11  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNadezda_95 © 06.12.09 23:45:26    дружба як вона є...

Leona
Ну вибач, люба подруга, АЛЕ!  Cool
Тобі прийдеться лізти в печери, оскільки мене з роботи не відпустять... Sad
Та я й ще дайвінг не пробувала Goof

ПовідомленняJamajka © 06.12.09 23:56:11    

шановні, у вас все перейшло на "лічності".. але ж ніхто нікому нічо не докаже, кожен лишиться при своїй думці, нашо продовжувати цю дискусію? Cool
до речі, мужики, усіх зі святом! тримайте дуло вище Sex

ПовідомленняANGELo © 07.12.09 0:40:03    

7eMEN-off написав(ла):
Суть доволі проста - люди збираються у коло і просто міряються своїми яйцями- у кого вони більші і міцніші той і вождь, а того у кого вони найменші і найбридкіші того з'їдали на вечерю, щоб не переводився аш козацький рід.
щось ти занадто впевнено то пишеш Very Happy
Neftis написав(ла):
Повір, в мене є що багато сказати, от тільки не хочу переходити на особистості.
сказати доброго, чи ..шо саме? А де ти бачиш тут особистості (конкретно в моїх повідомленнях), чи то так сказано "к слову"?
Neftis написав(ла):
В принципі результати досягнуті - рейтинг переглядів і новоприбулих членів зріс напевне ледь не вдвічі.
Не є логічно. Адже це 99% агітовані люди, які просто прийшли проголосувати. І з чого ти взяла, що це була мета? Чи можливо ТТ спланувала конкурс, щоб "оживити" форум, а організатори виправленого/вдосконаленого/перекрученого і т.д. ЦЬОГО ТЕПЕРІШНЬОГО конкурсу взяли за мету підняти відвідуваність тими ж агітованими людьми? М А Я Ч Н Я!!!(укр.) Б Р Е Д!!!(рос.) Х Е Р Н Я!!! (Unknow.)
Neftis написав(ла):
Суть видно по вище написаним постам, повторюватись не буду, за мене уже багато  було сказано  і про самоуправство, і про конкретні порушення правил, і про відношення до учасників.
Я вже не буду перечитувати знову 5 сторінок теми, але конкретно я пам'ятаю лише 2 конкретні претензії: 1. Облік голосів "мертвих душ" (думаю нікому не треба пояснювати, що мається на увазі). На що цілком логічно і конкретно було дано пояснення. Звичайно, що не ідеальна схема підрахунку голосів, але достатньо, щоб вважати приблизно "об'єктивним", якщо брати агітованих голосувальників 2. "Похерене" повідомлення gdanz. Може тут ще не дано пояснення? Га? 3. ...???... (продовжи список)
Neftis написав(ла):
Не бажаю більше бути в складі купки "особо прибліженних" і тому краще бан (якщо звісно технічні можливості позволяють)
Можеш уточнити зміст слова "купка"? Або хоча би кого ти маєш на увазі конкретно, знову ж таки, а не загадковими словами? Звичайно, що це не є "особистості". Це просто загальна назва - "купка". ...хіба обов'язково бан? Сили волі не вистачить, щоб НЕ заходити на форум/сайт. Адмін написав, і я добавив до його поради, рекомендації по уникненню незатишного товариства нашого форуму/клубу. Ну є ще варіант перерізати кабель Інтернету, якщо так вже тяжко втриматися, але - це вже, будь ласка, без нас. Самостійно, так сказати.
Neftis написав(ла):
бути причетною до комерційної організації, з одноосібним самоуправством.
прямо якесь "Біле Братство" виходить в нас... Вступають в клуб, виносять гроші з хати, продають квартири, машини, телефони... Зіппо то взагалі володіє утаємничою технікою СБУ гіпнотизування на членство в клубі. Cool  Платить відкати в будівлю на Вітовського. Кастор вже Елку хоче купувати. Ну але то дрібниці... То таке... Твоя черга фантазувати.
Я почую відповідь на своє питання?!
ANGELo написав(ла):
Я так зрозумів, що претензій стосовно справедливості "херання" фотоагітаційного повідомлення від 4 грудня 3-ої ночі вже немає?

ЗІ:
Jamajka написав(ла):
до речі, мужики, усіх зі святом! тримайте дуло вище
Дякую! Персонально я чую привітання лише вдруге за сьогодні. Скромно мовчав цілий день. Embarassed  З святом всіх! За ВДВ! ...ой... Vava
Сторінка 5 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU