Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 04.12.09 16:38:55    

tt написав(ла):
останнім часом в клубі нічого не відбувається
Shocked Як не відбувається? В гори ходим, дайвінгом займаємся, на аеродром їздим, цікаві теми створюються, відео штампується, фотки заливаються, в печери планується, лижі воскуються і бла бла бла. Інше діло хотіти, як я завжди кажу "п**діти не мішки носити".

tt написав(ла):
функція клубу звелась до п'янок по п'ятницях і серед тижня
По перше не від імені клубу, а учасників клубу. По друге, збираються ті які хочуть, ніхто нікого не силує. По третє, важливі клубні збори-пянки де більше 10-15 чоловік, відбуваються раз на місяць а то і два.

tt написав(ла):
конкурс був спробою оживити клуб, добавити позитиву і просто поржати якщо вже на то пішло
Деякі учасниці дуже обіржалися побачивши як за них все вирішили. Ви можете створити хоч 10 конкурсів імені ТТ ніхто і слова не скаже, але від імені Lviv eXtreme club таку куйню не дам творити.

tt написав(ла):
захотіли серйозно. ну фіг з ним. так робіть це СЕРЙОЗНО а не через Ж
Конкретно по пунктам розпишіть, що ви розумієте під словом "серйозно".

tt написав(ла):
щодо призів - питання не в призах чи їх відсутності
Коли бачиш слово "конкурс" всі здитинства знають що будуть "призи".

tt написав(ла):
всі хотіли призів, то я би це питання вирішила і думаю, набагато цікавішим способом ніж зараз.
Про це ти як мега організатор мала подумати, здогадатися, спрогнозувати і написати до конкусу, а не підчас, чи після. Що до призів так вони символічні, суть же ж не в них я правельно зрозумів?

tt написав(ла):
І взагалі шо за дєцкій сад, ви ж дорослі люди, і повинні бачити різницю між "серйозно" і "жартома"
От і створюйте тему «Міс екстрім імені тт "жартома"» тоді ми зрозумієм, що це жартома і що це дитячий садочок.

tt написав(ла):
чи це не екстрім клуб а клуб демонстрації соїх зайобів?
Розясніть. Особисто я вас не зрозумів.

tt написав(ла):
якщо так, то очевидно, що я не хочу бути членом такого клубу. прошу викреслити мене з переліку членів
Ваше право, в нас демократія і поки нема офіційних паперів, це як раз плюнути.

tt написав(ла):
членській внесок віддати як приз переможниці ВАШОГО СЕРЙОЗНОГО конкурсу і буде всім щастя
Можем і на конкурс, але особисто я б віддав в якийсь сирітський будинок до дня Св. Миколая, там би дійсно було щастя.
ПовідомленняANGELo © 04.12.09 16:43:23    

Кахи-кахи... Напевно ПМС (Повно Місячний Синдром), бо зараз якраз повний місяць.
Взагалі. Що за звичка, коли щось починається починати робити зайві рухи. Треба було ДО ТОГО пропонувати і висказувати своє "фе" і свої думки, мислі і тому подібні результати діяльності мозку. Хоча би в період прийому заявок, до початку голосування. Двигун запущений. Є - як є. Не ідеально - але і не страшно. Умови максимально прозорі і зрозумілі. В тому числі, і стосовно підрахунку голосів. Шукайте в конкурсі краще позитив! А то як завжди - звертаєте увагу на недоліки.
І якого біса ви тут сперечаєтеся за призи. Призи - далеко не головне. Навіть якщо не було б призів - зацікавленість, азарт і є призами.
Свої особисті емоції потрбіно відфільтровувати. Коректність у спілкуванні ще ніхто не відмінив.
Ну а так в загальному, приєднуюсь до повідомлення VictorT і ZIPPO. З ними згідний.
ЗІ: ТТ - бережи себе. Не треба нервуватися. Тим паче реальних підстав немає. Smile

ПовідомленняAbsinth © 04.12.09 17:02:36    

Йоли, такого резонансу від мого маленького скромного повідомлення не чекав Very Happy
2 ТТ: не варто впадати в крайності, шось я ваще не зрозумів про нульову активність, кожен дроче так як хоче, і ніхто нікого не заставляє кудась іти чи чимось займатися, якшо для когось екстрім- набухатися до посінєнія- прапор в руки Very Happy

На підтвердження власної мегоекстремальної (ахахаVery Happy) активності і для розрядки обстановки в даній темі, невеличка сьогоднішня трагікомедія:  
Педалив сьоня в політут, коліно вже троха розробилося, сили не жалів, і можливості сиганути з горки не хотів втрачати. Словом вул. Клепарівська, від церкви Анни на городоцькій односторонній рух вгору, ну я фігачу проти шерсті (нє впєрвой) кілометрів 20-25/год, стоять метрів за 100 два мєнта, тупо біля дороги і втикають в сторону звідки валять машини, я канешн пропедалюю ще, щоб збільшити ймовірність успішного проскочення біля них, дистанція 5 метрів, один дЕбіл, так і не глянувши в протилежну сторону, вивалюється на дорогу.. Скрип тормозів (5 метрів чуток замало, ггVery Happy ) мєнт летить на метр від мене, абсент летить через руль (сцуко лікоть розфігачив, і 5 точці чуток дісталось), фуражка мєнта- за 3 метра, ну а потім дружні взаємні матюки і розійшлись Smile
Троха стрьомно потім було їхати, ржав всю дорогу Very Happy

ПовідомленняLia © 04.12.09 17:06:18    

м-да таваріщі  Very Happy  пропоную "Мир, дружба, солідарність" - нехай УСІ зареєстровані учасниці конкурсу будуть міс. Думаю, що кожна по своєму цього заслуговує  Smile . Міс має бути одна, але можна влаштувати екстрім і в тому питанні   Goof Drink
Повідомленняtt © 04.12.09 17:15:37    

думаю, що сенсу обговорювати надалі немає. кожен лишається при своїй думці - це найкращий варіант у ситуації, коли з думкою інших не рахуються
ПовідомленняZippo © 04.12.09 17:22:34    

tt написав(ла):
думаю, що сенсу обговорювати надалі немає. кожен лишається при своїй думці - це найкращий варіант у ситуації, коли з думкою інших не рахуються
Тт, то можна було скоротити так - "ви всі дурні, а я розумний" нашо стіки букф.
Повідомленняtt © 04.12.09 17:29:52    

ZIPPO написав(ла):
"ви всі дурні, а я розумний"

дуже рада, що ти принаймні відкрито визнаєш свою позицію
ПовідомленняZippo © 04.12.09 17:37:28    

tt написав(ла):
дуже рада, що ти принаймні відкрито визнаєш свою позицію
Нас таких "які відкрито визнають свою позицію" та аргументують її - багато. Чого нажаль не скажеш про вашу позицію.
ПовідомленняVictorT © 04.12.09 17:59:27    

tt написав(ла):
думаю, що сенсу обговорювати надалі немає.
Скорее не стоило начинать. Это кстати называется "давать заднюю".
Повідомленняtt © 04.12.09 18:34:40    

ZIPPO написав(ла):
Чого нажаль не скажеш про вашу позицію.

не помічати чиїхось аргументів - найзрічніша позиція
Повідомленняtt © 04.12.09 18:39:26    

VictorT написав(ла):
Это кстати называется "давать заднюю".

краще дать заднюю, ніж продовжувати переливати з пустого в порожнє,
ваша позиція - зрозуміла, якщо шось не подобається - краще мовчати
моя теж, мені багато чого не подобається. якщо щось комусь не зрозуміле - поясню особисто.
ПовідомленняG@vchiK © 04.12.09 21:40:45    

Каюся - з таким захопленням і очікуванням розвязки цієї теми, я навіть серіал "Нє радись красивой" не дивився!!! Very Happy

Тепер своїх 1,75грн вставлю в бюджет цієї "непотрібної" дискусії...
Читаючи Ваші коментарі можна за голову братися обома руками і робити так, як цей колобок  Shocked
1. Шош ви (як сказав мудрець) "серете" на голову одне одному !? Нащо спорити по таких дурницях !? Нащо доказувати наскільки один(а) розумніший(ша) за другого(гу) і навпаки ? Ви щось не поділили одне з одним в реальному житті ? Якщо так, то навіщо шукати привід в виді цього голусування, щоб лишній раз "сцапатися" !? Як одні не згідні з позицією інших, то в жодному випадку неможна переходити на особистості (що неодноразово сьогодні було зроблено, хоч і не прямою мовою).
2. Так-як конфлікна ситуація всеж таки виникла, то встаю на сторону tt, тому як на неї налетіла вся "анміністрація", а вона однаково як права так і не права. Всі дішли згоди, що оба варіанти конкурсу (як tt так і теперішній) були створені з однаковою метою - розрухати форум і його учасників (мене наприклад що це голосування, що "екстремальні пологи" дуже розрухали  Embarassed  ). В обох випадках голосування створювалося з односторронньою думкою і вподобанням, тому панове - "обоє хороші".
Можна ще довго скубати одне одного за патла чи бити по печінці, але в любому випадку, пізніше ще довше будуте жаліти про це... Тому "кидайтеся того ровера" і дружньо поцьомайтеся чи то пожміть руки, бо ВИ ВСІ ОДИНАКОВО ПОГАНІ!!!  Razz

Що до голосування - хай воно проходить як проходить, знімати "лєвоголоси" як зараз, так і після голосування неварто, бо тим самим одну, дві або й більшість учасниць можна просто виставити "дурною" - чого робити нікому напевно нехочеться. І нетреба казати що в такому разі решта "чесних" лишуться в дурних - не лишуться! Їм світить статус "лінивих" або "добросовісних", бо ніхто не забороняв любій з учасниць робити такі махінації, мало того, всі прекрасно знали що вони будуть. Треш акаунти потерти ПІСЛЯ голосування.

tt написав(ла):

У цьому реченні я щось небачу різниці  Very Happy

P.S. "Кохаймося, бо ми того варті"

Повідомленняgdanz © 05.12.09 16:38:47    

Огромное спасибо местячковым Модераторам - В особе Анжело что похерил мой пост в разделе голосования и потер ссылки фотки,
хочу сообщить что я как часное лицо не подпадаю под условия для конкурсанток описаные в посте Зипо и вправе выкладывать любые понравившиеся мне фото которые не противоречат морали и не оскорбляют никого, если модератору все же не понравился мой пост - он в первую очередь мог бы направить личное сообщение для исправления неверной, по его мнению, ситуации.
Поступок Анжело как официального представитиля ресурса я рассматриваю как проявление нетолерантности и хамства.
Соответственно - прошу немедленно удалить мой аккаунт со столь негостеприимного ресурса.

ПовідомленняNeftis © 05.12.09 16:59:40    

tt написав(ла):
Мабуть так і є. Якщо прихоті адміністрації стають умовами конкурсу і змінюються відповідно до бажання адмінів, то інакше то й не назвеш.
І якщо вже модератори самі порявляють самоуправство і хамство по відношенню до користувачів ресурсу, про що взагалі можна говорити.
Цікаво що дасть закриття голосування? поразставляють голоса самі як хочуть?
ПовідомленняVictorT © 05.12.09 17:25:25    

Если людям нравится прилюдно демострировать свою инфальтильность и амбиции - с этим видимо ничего не поделаешь %)
А просьба о немедленном удалении аккаунта не может быть выполнена, на то есть причины.
Но есть возможность просто не ходить на столь негостеприимный ресурс.
О мотивах Анжело предоставляю возможноть сказать самому Анжело, если он сочтёт нужным.

Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU