Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtt © 21.11.09 12:36:16    Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

Оскільки всі чешуться язики Goof , а злі адміни рубають в темі «Міс Lviv eXtreme Club 2009» усі лєві коменти, створюється тема Обговорення «Міс Lviv eXtreme Club 2009». У цій темі можна:

для учасниць:
- озвучити свою передвиборну програму
- проводити агітацію і рекламу саміх сібя
- підкупляти виборців

для голосуючих:
- наводіть дополнітєльниє свєдінія про учасниць
- торгувати своїми голосами

для всіх :
- флудити Crazy
ПовідомленняНаталі © 21.11.09 21:34:45    

Питання перше: нашо ТТ заміж на протязі 2-х місяців (цікавить власне термін, а не заміж)?
Питання друге: коли буду конкурс містер львів ексрім клуб - найвідвертіші бікіні!

Питання третє: Дівчата, вважаю за необхідність бойкутувати шовіністичні правила конкурсу, встановити власні і за ними грати!!!

Геть похабний смайл, що символізує оголення жіночих принад!!!! Clapping  Clapping  Clapping  Shocked

Повідомленняtt © 22.11.09 1:39:09    

1. так склалася доля, що людина, з якою я прожила останні 5 років їде в інше місто, то моя дуже хороша подруга, з якою ми стали як сестри. От тепер я не уявляю як я зможу жити з чужою людиною... тому тре якусь "рідну" тому недовго подумавши рішилі, шо нуна заміж виходити. Оля остаточно переїде через 2 місяціSmileSmile))
2. Я теж за, але боюсь, нам лишається тіко мріяти........
3. З власними не вийде... тему, яку ми створили про цей конкурс тиждень тому - видалили зі адміниSmile)
ПовідомленняLucky © 22.11.09 18:41:07    

карочє, ОРганізатори конкурсу! Конкурс який ви придумали ацтой повний.  Wall
А ТТшкін конкурс - був сама бомба! Чуть підправити нюанси - і все було б супер круто! Allakh

Аццтой по таких причинах:
1) ці місця... 1, 2, 3... нагадує мені якийсь попсовий калхозний конкурс. Ніфіга особливого, скукота. В ТТшки в той же час не було місць - були різні типи "місс"
2) У нас всі дівки є "Місс", неможна сказати вот ти Місс, а ти не Місс. Когось назвати місс а когось не назвати якось фіг його знає - непонятно і навіть некоректно. Бо всі кого я знаю, ну тіпа наші дівки - всі прікольні ципочки, всі мені подобаються кожна по своєму, ну ващє карочє класні дівахі в нас тусуютьсяSmile і я не зможу вибрати серед них кращу
3) Так як у вас замочено, це називається тіпа, давайте виберем серед нас секс-бомбу - дуже бідно. В той час коли в ТТшки конкурс багатий - ціла куча різних місс, а ти сам собі вибираєш вот ця для мене місс така-то, а ця така-то.

Недолік ТТшкіного конкурсу в тому, що якось це все було замучено дуже явно. Тобто по фотках були підкази хто яка має бути "місс".

Пропоную:
1) Поточний конкурс нафік закрити в силу своєї убогості і ущєрбності.
2) недолік ТТшкінго забрати і провести новий з вже зареєстрованими кондадатами в депутати місс екстрім клубу.

як на мене конкурс получився би дуже класний!! Good  Good  Good

ЗІ Є ще один прихований нюанс. Якщо ми виберемо одну місс - то вона одна буде виставляти, а якщо всіх - тоді вони всі будуть виставляти Drink ! Во як треба! Cool

ПовідомленняNeftis © 22.11.09 20:49:15    

Чесно кажучи, так мені теж сподобалась ідея ТТ з конкурсом, вона оживила повсякденні будні форуму, було все більше по фануSmile  Зараз уже серйозні призи, змагання, строгі правила. Але в принципі конкурс є конкурс, дійсно  мають бути місця, заявки раз уже вирішили влаштовувати.
Якщо вже є то є, пропоную нічого  не міняти, бо і ми, і ті хто голосуватиме за нас мяко кажучи за...мучаться переглядати ті переробки по третьому колу. Ну зато по повній програмі відірватись на конкурсі "МІСТЕРа" Goof  Crazy
P.S Тані бажаю стати Місіс після конкурсуSmile Jokingly
ПовідомленняNadezda_95 © 22.11.09 22:52:05    

lucky написав(ла):
В ТТшки в той же час не було місць - були різні типи "місс"
Емм, шановний Щасливець, взагалі-то номінації були придумані мною в стані афекту, коли я побачила горе-фото, виставлені Танею Shocked  Crazy
Давайте не будем робити зайвих хвиль, умови конкурсу лояльні, зрозумілі, коректні і обговоренню не підлягають Cool
lucky Ти б краще переймався іншим питанням - за котру із своїх Жон голосувати, аби від всіх них не получити "гуртом" Very Happy

ПовідомленняYdrozhdzhal © 22.11.09 23:56:04    

Я не розумію в чому проблема. Цей конкурс буде таким, а потім можна буде і зробити конкурс на різних "міс" - по-моєму, в цьому нема жодних проблем.
ПовідомленняANGELo © 24.11.09 2:09:08    

Наталі написав(ла):
бойкутувати шовіністичні правила конкурсу
і в чому полягає шовінізм? Можна конкретно, будь ласка.

Наталі написав(ла):
Геть похабний смайл, що символізує оголення жіночих принад!!!!
"похабний" смайл тут означає навпаки заклик до високоморальних цінностей, щоб не було пошлості (читай текст конкурсу).

Наталі написав(ла):
коли буду конкурс містер львів ексрім клуб - найвідвертіші бікіні!
Ви к нам па-чєловєчєскі, і ми к вам так же. Іншими словами, як ви будете проводити конкурс, так і ми проведемо (...ну якщо будемо проводити). Smile

tt написав(ла):
З власними не вийде... тему, яку ми створили про цей конкурс тиждень тому - видалили зі адміниSmile)
а хіба це не є вірно, що видалили? Наскільки я знаю, то там попередньо були інші домовленості між тобою і представниками адміністрації. І хтось не дотримав домовленості.

lucky написав(ла):
Конкурс який ви придумали ацтой повний.
ти написав 3 конкретних пункта по недоліках, і 2 пункта своєї пропозиції без жодної конкретної думки. А взагалі Nadezda_95 все чітко та коротко написала. Good До її відповіді я приєднуюся.

І взагалі ідея з конкурсу з різними Міс мені нагадує вибори депутатів за Рядянських часів.  Very Happy Коли в бюлетені був лише один кандидат. Зрозуміло, до чого я веду?

ПовідомленняGothik © 24.11.09 12:59:57    

Наталі написав(ла):
коли буду конкурс містер львів ексрім клуб - найвідвертіші бікіні!

підтримую та чекаю з нетерпінням Acute

ydrozhdzhal написав(ла):
Я не розумію в чому проблема. Цей конкурс буде таким, а потім можна буде і зробити конкурс на різних "міс" - по-моєму, в цьому нема жодних проблем.

теж підтримую: думаю,  варто добавити різні номінації для голосування, адже кожна з нас є особливою та унікальною і звичайно - красунею Wink . З рештою, це лише фан, гра! І в цьому найцікавіше - процес участі Smile
ПовідомленняLeona © 24.11.09 15:56:21    

Як сказав Зіпко: "Всім не догодиш"  Smile
Повідомленняtt © 24.11.09 21:48:06    

ANGELo написав(ла):
Наскільки я знаю, то там попередньо були інші домовленості між тобою і представниками адміністрації. І хтось не дотримав домовленості.

я ні з ким ні про шо не домовлялась, а те що конкурс видалили показало лише те, що рішення приймаються "одноосібно" а думка інших нікого не цікавить
ПовідомленняANGELo © 24.11.09 21:56:44    

tt написав(ла):
я ні з ким ні про шо не домовлялась, а те що конкурс видалили показало лише те, що рішення приймаються "одноосібно" а думка інших нікого не цікавить"
НЕ є логічно. Smile Сама собі суперечиш. Але давай на тому і закриємо ту тему.
Повідомленняnomeaning © 03.12.09 18:21:13    

Бачу голосування проходить в стилі: Наш; Не Наш  Surprised
ПовідомленняANGELo © 03.12.09 18:42:46    

nomeaning написав(ла):
Наш; Не Наш
Щось в цьому є. Smile Добре, що не "Так - тобі, ні - не тобі"... LOL
ПовідомленняAbsinth © 04.12.09 1:50:34    

Дозволю собі маленький ліричний відступSmile
З 30 жовтня по 30 листопада (дата початку голосування) зарегалось 59 людей профілів. А за 3 дні з 1 по 3 листопада- 74 Shocked Хєх, який збіг обставин  Smile Дівчатка, ну як же не соромно? Embarassed  Very Happy

Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU