Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пошук параплана на Україні

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняgorishok © 01.10.04 0:22:48    Пошук параплана на Україні

Цікавлять ціни на параплани на Україні. І де можна їх придбати? Дякую.
ПовідомленняRomko © 30.10.08 10:49:28    

Здоров, по перше, який тобі параплпн потрібен і для чого, по друге, тип параплану буде залежати від твого вміння на ньому літати...., якщо ти новачок в тій справі то тобі потрібен тип "стандар", на таких парапланих вчаться літати і відточцють свою майстерність, такі крила пробачають більшість помилок пілота, но через деякий час, коли ти вже трощшки досягнеш певних успіхів у поьотах ти відчуєш що цей тип для тебе за "тупенький", не та швидкість не ті якості. Но більшість сучасних крил типу Стандарт відрізняються в десятки разів своїми  якостями від старіших но по типу вищих крил, тобто новий стандар може літати краще від старого перфоменса.... В Україні крила можна купити в клубах, на кшталт нашого, і кажісь є чи була одна київська фірма Аерос. Впринципі вибору в нас на Україні з білш менш нових, або зовсім нових дуже мало, саме краще то підійти до людей які тим займаються, або які на тому розуміються і можуть таке привезти ззакордону, в Європі вибір неймовірний, як по моделям, фірмам, і головне цінам. Я за свій давав два роки назад 400 баксів, тип стандарт (скай систем 1993року), як для мене, щоб просто час від часу політати то хватає
ПовідомленняRomko © 30.10.08 11:03:51    

Брав своє крило в знайомого, тай до того нігде тій справі не вчився, пробував сам, досвід був тільки по прижкаг з парашутом.....Ну а для тебе, і з мого досвіду, то краще потрібно спочату повчитися з досвідченим тренером на його техніці і коли діло дойде до купівлі власного крила то інструктор тобі в тому обовязково поможе...А бо зможеш вже сам собі поїхати за кордон і вибрати щось підходяще (за тих пару годин з навчання тренер тобі розкаже всі відмінності в крилах, що варта брати, а на що не потрібно звертати увагу, також вже будеш орієнтуватися в цінах). Навчання не дороге, займає преблизно 10 годин + від самого сприйняття ученика і коштує то все в районі 100 баксів (це по цінах на це літо що було). Тримай номер людини яка знається на тому, або зможе підсказати до кого звернутися, звати Ігор 8067-966-62-28, також тримай адресу сайту наших львівських парапланеристів і дельтапланеристів
ПовідомленняVictorT © 30.10.08 19:56:17    

Romko написав(ла):
і кажісь є чи була одна київська фірма Аерос.

Таки существует и поныне, и даже развивается. Кроме парапланов шьют также купола для гроундлонча, и вроде бы даже неплохие. Причём во Львове есть представители Аэроса, Юра и Катя, найти их можно в магазине Gorgany.com, что на улице Городоцкой 5. Телефон Юры 80975143535.

ПовідомленняRomko © 31.10.08 10:16:21    

Привіт Віктор, давно я вже не цікавився такими фірмами, радує те, що є такі фірми, тай ще то, що вони розвиваються.... Цього сезону я авіть і не встих нормально політати, ні в Цуневі, ні в Шопках, з роботою ніяк не можу вирватись...., но був в Польші (зелена гура) бачив як там літаю на парапланах і нетільки, аж душу радує..., прапланів на любий смак і вибір..., надіюсь що скоро і в Україні такий же вибір буде...
ПовідомленняFistashka © 27.01.09 17:24:19    

Є інфо на цю тематику:

База даних по більшості випущених парапланів

Посилання на всіх західних виробників парапланів.

Продаж пара планів, парашутів, кайтів. З цього сайту інфо, що за купівлею параплана можна звернутись у Львові до Чучко Андрій 8 (067) 9807276 achuchko[@]ukr.net
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU