Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«Міс Lviv eXtreme Club 2009»

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Обираєм «Міс Lviv eXtreme Club 2009»
Suzi (Сюзанна)
3%
 3%  [ 8 ]
Vushenka (Наталя)
0%
 0%  [ 2 ]
Gothik (Таня)
1%
 1%  [ 4 ]
Leona (Катя)
9%
 9%  [ 22 ]
Fistashka (Юля)
21%
 21%  [ 50 ]
Neftis (Олена)
20%
 20%  [ 46 ]
Sjan4uk (Оксана)
6%
 6%  [ 16 ]
tt (Таня)
2%
 2%  [ 5 ]
Nadezda_95 (Надя)
18%
 18%  [ 42 ]
Gandzya (Аня)
1%
 1%  [ 3 ]
Lili (Ліля)
0%
 0%  [ 1 ]
Neochka (Вікторія)
6%
 6%  [ 14 ]
Jamajka (Іра)
1%
 1%  [ 3 ]
Uliasia (Уляна)
3%
 3%  [ 8 ]
Ira (Іра)
2%
 2%  [ 6 ]
Всього голосів : 230

ПовідомленняZippo © 20.11.09 12:05:37    «Міс Lviv eXtreme Club 2009»

Добрий день, шановні Пані та Панове! Як ви вже здогадались, мова піде про самий цікавий і видовищний конкурс, якому вже понад 50 років, який цікавий як для еМ так і для Же. В нас він правда буде звучати дещо по іншому, а саме - «Міс Lviv eXtreme Club 2009»! Маштаби з призами в нас звичайно не ті... Зате дівчата у нас такі... Ну-у та-а-а-акі... Ну ви мене розумієте... Хто не зрозумів які, то на лице гарнюні, щічки червоні, оченята виблискують, бісики бігають, кров бурлить, язичок гострий як лезо. ...а як вони по морді б'ють?! Відразу відчувається темперамент. До речі, дупці в них теж нічьо так. Хе-хе! Сподіваюся, що навіть самі некмітливі зрозуміли, що наші дівчатка самі кращі!

Тепер перейдемо до самого конкурсу. Багато хто з еМ запитає: "За якими критеріями оцінювати наших панянок?". Я думаю, що в кожного вони будуть різні. Хтось віддасть свій голос за красу, хтось за енергійність, хтось просто за оригінальність фото, хтось за екстримальну вдачу, ну і бла-бла-бла.

Умови конкурсу «Міс Lviv eXtreme Club 2009» постарались зробити якомога гнучкішими, щоб вже догодити всім Панянкам. Отож все дійство буде проходити в два етапи.

Перший етап - це прийом документів, точніше фотографій, а саме:
- фото конкурсанток повинно бути в нашій галереї, або в профілі (непристойні фото лише вітаються).
- далі конкурсантки відписуються в темі (ну там ля-ля тапаля), залишаючи посилання на фото в галереї, або на профіль, тим самим Ви підтверджуєте участь у конкурсі і згідні з правилами. Маленька хитрість. Якщо ваше фото буде у вашому профілі, то протягом голосування ви можете його хоч кожен день міняти.
- зголоситися на конкурс можна, і навіть потрібно, до 30 листопада.

Другий етап - це власне саме голосування:
- голосувати можуть тільки зареєстровані учасники Львів Екстрім Клубу.
- учасниці можуть також голосувати. Але давайте зробимо цікавіше, як на Євробаченні. Тобто за себе голосувати не можна. Тут якраз і проявиться всім відома "жіноча дружба". Very Happy
- учасниці можуть і повинні (в межах розумного) заманювати своїми жіночими хитрощами (тут меж немає) потенційних "голосувальників" обіцяючи їм золоті гори, каву в постіль, по вечорам стрибтиз ну і т. д. Тільки якщо вже будете просити своїх друзів реєструватися і голосувати, то хай вони хоч профіль належним чином заповняють. І врахуйте, що реєстрація кількох юзерів з одного IP і прочі махлювання будуть зупинятися.
- голосування буде тривати до 10 грудня 23:59
- фінал 11 грудня.

ПРИЗИ!
1-ше місце отримає почесний статус на форумі «Міс Lviv eXtreme Club 2009» і ексклюзивний парашутний кулончик, а також оплачувану (окрім дороги) поїздку в печери Млинки, яка відбудеться найближчим часом.

2-ге місце отримає почесний статус на форумі «Перша віце-міс Lviv eXtreme Club 2009» і сертифікат на пробне занурення в аквапарку «Пляж» по програмі Discover Scuba Diving (Відкрий Для Себе Дайвінг).

3-тє місце отримає почесний статус на форумі «Друга віце-міс Lviv eXtreme Club 2009» і чорну жіночу футболочку.

★★★★★
Кілька порад які можуть вам принести перемогу. На момент конкурсу потрібно сховати в шафу ваші мітли і не показувати які ви є насправді . По-маленьку починати обдзвонювати пацанів , і показувати, що ви їх дуже любите і все їм дозволяєте . Але перед тим не завадило б навести марафет . І саме головне! Витерти з нету компроментуючі вас фотографії . Ну от, ніби всьо...
Итак, результаты. В первой колонке видно те же результаты, что и в голосовании наверху, во второй - результаты после работы "аналитического отдела" (согласно которых и распределяются места), и в третьей - без учёта новозарегистрировавшихся пользователей.
  • Suzi (Сюзанна)              8                 8                 8
  • Vushenka (Наталя)        2                 2                 2
  • Gothik (Таня)                 4                 4                 4
  • Leona (Катя)                 22               22               20
  • Fistashka (Юля)             50               42               26
  • Neftis (Олена)               46               31               15
  • Sjan4uk (Оксана)          16               15                9
  • tt (Таня)                         5                 5                 4
  • Nadezda_95 (Надія)      42               41               25
  • Gandzya (Аня)                3                 3                 3
  • Lili (Ліля)                         1                 1                 1
  • Neochka (Вікторія)        14               14               13
  • Jamajka (Іра)                  3                 3                 3
  • Uliasia (Уляна)                8                 8                 6
  • Ira (Іра)                          6                 5                 3

P.S2.: друзі, які почали реєструватися у нас, і голосують за тих чи інших! Якшо вони не будуть мати заповнений профіль, а це: звідки, захоплення, телефон і так далі, то в кінці голосування ці голоси будуть відніматися. Наше діло попередити, щоб потім не було претензій, бо "мертві душі" нам не потрібні (тільки БД загромаджують).

крайній раз внесено зміни: Zippo (03.03.12 17:16:33), редаговано 7 раз
ПовідомленняSuzi © 20.11.09 14:53:57    

А можуть приймати участь і не тільки львівські панянки?
Якщо так, то буду першою в черзі  Embarassed
Фото в профілі (до початку конкурсу зміню).

ПовідомленняVushenka © 20.11.09 15:37:40    

Давайте буду другою Yahoo

Фото в профілі

ПовідомленняGothik © 20.11.09 15:56:08    

хороша ідея Smile ще не брала участі в таких заходах... треба спробувати  Goof

моя фотографія на профілі
ПовідомленняLeona © 20.11.09 17:09:34    

Кахи-кахи!

Ім’я: Катя
Нік: Leona
Вік: 21
Ріст: 170 см
Вага: 55 кг
Параметри: 88-65-92
Статус: студентка
Про себе: беру активну участь в житті екстрім клубу з 18.06.08р.
Фото: в профілі

Пам’ятайте!
Всі ми сестри дому одного під назвою Lviv eXtreme Club! В венах наших тече та сама залежна від адреналіну кров! Нехай жодна з учасниць конкурсу не сіє розбрат в нашому дружньому домі  Acute
Всерівно переможе жіноча солідарність і чоловіча цікавіть Very Happy

ПовідомленняFistashka © 20.11.09 19:46:06    

Leona написав(ла):
и сестри дому одного під назвою Lviv eXtreme Club!

Моцна цитата!
Тож і я приєднаюсь до сестер дому цього!!

Ім’я: Юля
Нік: Fistashka
Вік:  поза ним
Ріст: вертикальний
Вага:оптимальна
Параметри: душа - неосяжна
Статус: вільна
Про себе: Гори понад все!!!  А ще літати люблю у небі, у горах, над скелями і морем, з мостів над річками, в літаках, парапланах, парашутах, на авто,  вело,  лижах, ковзанах,  гринджолах, у вирі танців запальної сальси і пристрасного танго, фестивальної атмосфери, на крилах ночі у нових містах і місцях, у мріях, стрибках і у снах...
Фото: в профілі Yahoo
ПовідомленняNeftis © 21.11.09 0:21:49    

Ну вот и моя заявка))
P.S Катя класно придумала форму заявкиSmile Wink

Ник:   Neftis
Рост:  175 см
Вес: 53 кг
Параметри: 88-59-87 см
Статус: ВШР))
Про себя:  Нахожусь постоянном поиске чего-то нового, интересного, увлекательного, опасного, прекрасного в любых проявлениях. Приоритетным занятием конечно же являются прыжки с парашютом, а также полеты в любых проявлениях.Больше всего люблю сочетание скорости и опасности. Также люблю стрелять в людей (страйкбол)  Wink И мого чего другого, но об етом  уже отдельно готова пообщатся с  единомышленниками и просто интересными, не обделенными интеллектом людьми.

Фото: Профиль
ПовідомленняSjan4uk © 21.11.09 11:38:05    

Всім привіт   Angel
І я приєднуюсь до дівчат Smile

Імя: Оксана
Нік: Sjan4uk
Ріст, вага, параметри пропорційні Smile
Статус: з посмішкою по житті  Smile
Про себе: Карпати назавжди в моєму серці!!!
З радістю відкриваю для себе щось нове: стрибки з моста, а чому б і ні; бурхливі гірські річки..захоплюють; стрілялки- це круто  

Фото в профілі    Angel

Повідомленняtt © 21.11.09 11:48:42    

куда ж без менеSmile

Ім'я: Таня
Нік: ТТ
Вік: 25 років 5 місяців 20 днів
Ріст: 171 см
Вага: якщо боїшся надірватись – навіть не підходь
Параметри: усьо на місці, усьо моє і натуральне
Статус: важко працююча  
Про себе: терміново вийду заміж впродовж 2 місяців. РОЗГЛЯНУ УСІ ПРОПОЗИЦІЇ
Фото: в профілі (раджу переглянути усім, і подумати, що з ними може бути якщо вони голосуватимуть за когось іншого)
ПовідомленняNadezda_95 © 21.11.09 12:23:38    Кожна з нас - особлива!

Всім сонячної днини!  Yahoo
Нік: Nadezda_95
Ім'я: Відповідне
Параметри: 95/95/95 Very Happy
Розмір: ніби 3-й Embarassed
Очі: хитрі і зелені
Темперамент: холерик
Діяльність: еконоМІСт (в цьому щось є) Cool
В разі перемоги призовий фонд перейде голодаючим дітям Поволжжя.
Фото в профілі Bomb

ПовідомленняGandzya © 22.11.09 15:05:54    

ну і я приєднююсь

Ім`я: Аня
Нік: Gandzya
Вік: 19 років
Ріст: 165 см
Вага: 55 кг
Статус: студентка
Параметри:  Unknow
Про себе: люблю небо, стрибки з парашутом, роуп джампінг, походи в гори, скелі, верхову їзду, кататись на лижі, сноуборді, сплави по річках, люблю плавати, подорожувати, відкривати для себе нові куточки землі, люблю музику, іноземні мови, хайха йогу.  Smile
Фото: в профілі
ПовідомленняLili © 24.11.09 17:03:52    

Добре Smile І я попробую!
Фото теж в профілі!

ПовідомленняNeochka © 30.11.09 0:57:36    

Ім`я: Вікторія
Нік: Neochka
Вік: та скільки дасьте, стіко і буде)
Ріст: ну, невеличкого я зросту
Вага: кожен зможе поносити
Очі: ті, які горять від...
Статус: комсомолка, спортсменка і актівістка Yahoo
Про себе: обожнюю чоловіків і їх компанії  Embarassed Я сама і одна, в буквальному і переносному значені, стрибаю, радію, божеволію, посміхаюся, обожнюю обійми,пишу для себе і для когось, і просто ні для кого, живу, літаю, забуваю про все, обожнюю зустрічатися з різними людьми і насолодитися розмовою з ними. Зовні спокійна - всередині вир емоцій, і вулкан ще неподілених вражень, і навпаки....
Фото: знайдеш тут
ПовідомленняJamajka © 30.11.09 16:08:50    

Прівєт-прівєт, казявки  Preved  Preved  Preved
карочє кажучи, написав мені шановний ZIPPO, шо є отакий от конкурс, дівчат мало, конкуренція є, але всяке в житті буває, може хлопців переклинити ще й за мене проголосують Sarcastic hand  Sarcastic hand  Sarcastic hand
того типу "в тебе є шанс"  Paranoid  Paranoid  Paranoid  обнадьожив, корочи кажучи  Dance  
шо про себе писати? Write  Write  Write
мене тут мало хто знає/чув/бачив Koo-koo
того напишу тіки пару слів Ok
до мене можна звертатись просто Jamajka  Surprised
мені того цей во через менше як місяць стукне 23 Crazy  кароче, шо я собі приписую роки.. Vava  мені повноцінних 22 Very Happy
ріст - та шо ви хлопці таке питаєте Fool я вже звикла на дівчат зверху дивитись LOL  маю 178
вага стабільна  Crazy
очі в лінзах  Goof як знімаю лінзи, то очі вічно пяні, вічно закохані Goof
статус: аби була здорова, інше купим, пришєм, підріжем Write
про себе: а шо все про мене та про мене, давайте про вас  Kiss

Фото в профілі

ПовідомленняUliasia © 30.11.09 19:26:39    

Привітик!!!!!
Також вирішила долучитися до конкурсу. В списку учасниць я остання, проте, сподіваюсь, за результатами голосування так не буде Wink
Ім`я: Уляна
Нік: Uliasia
Вік: призовного віку))
Ріст: 163см
Вага: 51 кг
Статус: ловлю момент
Про себе: абсолютно різностороння, відкрита до спілкування

Фото в профілі

Сторінка 1 з 8
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU