Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Let's GO!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.11.09 0:17:56    Let's GO!

Дійові особи:

Олег Омельянович (О.О.) − і нструктор від Бога.
Костюк Віталій − спортсмен, учасник четвірки Левів, інструктор, психолог), оператор.
Я - безстрашний та переляканий,спокійний та неврівноважений... "першоразник"!
Летовище "Цунів" − місце де збуваются мрії!
Лікар − міліціонер сухого закону.
А також 61 особа − (59 мені подібних, та двоє (може й 1=)) льотчиків, з якими я так і не познайомився)

АКТ 1

Вставши з ранку, не виспавшись (ага виспишся тут.. якже) попросив в брата (1 стрибок за спиною) взуття на грубій підошві і заодно пояснив для чого, у відповідь отримав зимове гірське взуття (але классне), після чого зібрався і поїхав (на 10:00 - по попередній домовленості з О.О.)
Їхав на маршрутці, після чого був підібраний машиною, в якій мене чекала рідна тьотя (за кермом) і мама (з СІМДЕСЯТЬЮ стрибками за спиною!).
Отож поїхали, в машині все було чітко, нікто не відмовляв, всі жартували, був классний настрій! Приїхали, я побачив невеличку купку у 20-25 людей, яка чере хв. 10-15 зросла до рівно 60 (включаючи мене), всі зібрались прямо перед входом, тут було прікольно, кто сміявся і вже не міг зупинитись, кто нервово курив, кто мовчав і трясця, а я поспостерігав за всім цим і пішов записався і пройшов лікаря, (− Пив, − Ні не пив, − Можеш стрибати!) пізніше - нас розбили на дві групи 30х30, і дрессерували нас по черзі, по класичній схемі (відділення, підвісна система (розвороти-повороти) і приземлення на дві ноги), потім теорія (коли мова пішла про дії в екстренних випадках, то лиця оточуючих почали мінятись), потім знов практика, а потім.... а потім на обід. В їдальні було весело..., по перше суп з сендвічом, виявились бульйоном з канапками, а так як булйону на всіх не вистачило, була канапка з чаєм. За столом панувала усмішка, всі жартували і мочили чорні жарти, а дівчатам настрій підняли щенята, що бігали поблизу. Пізніше нас знов построїли (ледь-ледь), бажаючи позаписувались в Костюка на відезйомку (нажаль не в повітрі) і пішли одягати вже приміряні лати і т.д. (наприклад я собі ще голенстопи еластичним бінтом позамотував). Потім знов пошикувались (ну зовсім ледь-ледь)), звучить команда (від Костюка) налі-і-і-во!
До літака бі-і-і-і-гом руш, і побігли (а куди дінемось). Ось я і в літаку, і тут та-а-аке почалось.... кто рже, кто з життям прощаєтся.. (висота 200 м.), − а що буде як не відкриєтся!?, (висота 400 м.), О.О викидає пристрілку.., − в тебе ж ще запаска є), (висота 500 м.) − а якщо й вона не спрацює, (висота 600 м.), − СПРАЦЮЄ! ВІДКРИЄТСЯ! (висотомір зашкалює!=)), (висота 900 м.), сердце вискакує то через ліве вухо, то через праве, звучить сигнал, ПЕРШИЙ ПІШО-О-О-В! як добре, що я не перший, я взагалі 9-ий був з десяти у першомупідйомі, а підйомів було багацько. І ось коли перша пятірка вже стрибнула, і друга трійка теж, до двеного пройому підходжу й я. О ТАК! Скількі ж часу я собі це уявляв! Тут на вухо О.О. кричить пішов, ну я й пішов... АНТРАКТ...

АКТ 2

...Ну я й пішов, 301 302 303, тягну за кільце  так немов за ключик від життя), ye-e-e-sss! Купол розкрився, наповнився, АФІГЕТЬ! Розчекувавши запаску, почав спотерігати за всім і за всіма, відчуття не описуємі, (погода була ідеальна, далеко не віднесло, купол погасився сам) приземлився поряд з будкою керування польотів, приземлення було досить мягке. Через пару секунд приземлився ще один парашутяга і ми з ним почали обніматись та стрибати як двоє ...незнаю кто..=))  Коли істерика все ж пройшла, я озирнувся і помітив, що всі зайняті тим самим=). Відніс речі на базу, отримав чарівний синій папірець, сів в машину і поїхав на дачу! ЗАНАВІС. КІНЕЦЬ.

Кого цікавить відео з того дня (22.08.09) пишіть в приватні повідомлення Good

ПовідомленняZippo © 16.11.09 10:36:47    

Ги, оригінально придумав з дійовими особами. Very Happy  Правда текст щось написаний не дуже емоційно, немов писав домашнє завдання в школу... Confused
P.S. Мамі респект Allakh

ПовідомленняStellz888 © 16.11.09 13:28:38    

... а татові респект? Surprised
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.11.09 15:17:11    

Stellz888 написав(ла):
... а татові респект?
А він не стрибав Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 16.11.09 20:25:22    

vitalik-ataman написав(ла):
риземлився поряд з будкою керування польотів
я вже подумала, що біля будки з цуценятами Very Happy

тягну за кільце  так немов за ключик від життя
Good гарно сказано, можна цитувати Clapping
Вітаю! Goof

ПовідомленняBOXER © 16.11.09 20:43:43    

Як то вся сім'я стрибунів, а її голова, так би мовити родоначальник і не стрибав  Shocked    SOS
Треба вам негайно виправляти якось цю ситуацію Firsttimer
Бо шо ж люди скажуть Secret   Smile
ПовідомленняFistashka © 17.11.09 0:40:59    

дуже сподобався початок в стилі "п'єси"
бомбезно!!!
Дійові особи:
ПовідомленняVitalik-ataman © 17.11.09 10:49:02    

всім дякую! BOXER : родоначальник для цього трошки заважкий Smile
ПовідомленняVushenka © 21.11.09 10:54:17    

ZIPPO написав(ла):
P.S. Мамі респект

Валєра, повністю підтримую!
Мрію, щоб я колись теж свого сина повезла на аеродром... і він казав: "А це моя мама, і в неї є 50 (хоча б) стрибків" Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU